WRT54GL ili neki n router

poruka: 6
|
čitano: 1.265
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
WRT54GL ili neki n router

Dakle razmišljam koji bih wifi router nabavio za kolegu do nekih 400 kn a da je dostupno u zagrebu. Ja imam WRT54GL i jako sam zadovoljan.

Kolega će koristiti router za spojit TV, laptop i mobitel na internet. Znam da mu je 54gl i više nego dovoljan, ali nekako mi se čini da je možda smiješno danas preporučiti g router :D Ili se varam?

 

Ima dosta jeftinijih n routera.

Kakav je linksys E900?

http://www.protis.hr/products/details/router-bezicni-linksys-e900/62291

 

Vjerujem da svaki radi, ali ostao bih pri WRT54GL ako nema nekih drugih preporuka. Molim savjete.

 

 

0 Kupi WRT54GL
1 Nemoj kupit g router
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WRT54GL ili neki n router

WRT54GL je odlican router ali je vec zastario, nekada je za te novce bio ok ali danas se (pa cak i za manje novaca) moze nac bolji router. Imam ga i ja, odlican je, ali mi ipak danas fali nedostatak gigabit lan-a, n standard wlan-a, usb utor...a i voli se zagrijat ako mu se poveca snaga wlan antene.

 

pogledaj i TP-link, vidim da imaju ovako po papiru ok routere za ne puno novaca, a i dalje podrzavaju dd-wrt i openwrt firmware sto otvara dodatne mogucnosti i podesavanja.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
WRT54GL ili neki n router

http://www.nabava.net/routeri__750/tp-link-router-tl-wr841nd-wireless-2x-4x__3824741

 

Super router za ovu cijenu, ja ga koristim kao AP sa DD-WRT, wireless je odličan na njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
WRT54GL ili neki n router

Da ne otvaram novu temu bezveze, pitat cu ovdje.

Na Bnetu sam, Thomson router kojeg imam ima loš wireless signal.

 

Koji router/modem da nabavim, a da je provjereno dobar i da ima utor za koaksijalni kabel kao na Thomson-u TWG850-4 ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 9:02 (AngryBird).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WRT54GL ili neki n router

Stavi Thomsona u bridge mode.. i uzemi "normalni" router, jer kolko znam on drži i VoIP.

Tak sam ja napravio. Ako ne želiš imat 2 routera, ne znam ima li igrdje za kupiti cable modem u HR

12 godina
neaktivan
offline
Re: WRT54GL ili neki n router
filter160 kaže...

Stavi Thomsona u bridge mode.. i uzemi "normalni" router, jer kolko znam on drži i VoIP.

Tak sam ja napravio. Ako ne želiš imat 2 routera, ne znam ima li igrdje za kupiti cable modem u HR

Radje bih imao jedan ispravan router/modem, ovaj koji imam je vec na aparatima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice