Alat za ograničenje brzine downloada

poruka: 15
|
čitano: 6.155
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

postoji li koji alat koji će ograničiti nekom programu da ne skida s interneta bilo što brzinom većom od one koju ja namjestim? nešto kao što ima npr utorrent, on može ograničiti bandwidth za pojedini torrent, a meni treba neki alat koji će ograničavat druge programe.

 

to mi prvenstveno treba zbog svchost.exe-a. na xp-u sam riješio problem s njime, ali na sedmici 7100 on stalno nešto skida, pa mi uguši firefox, pa je firefox na sedmici 5 puta sporiji na xp-u.

 

e onda bih ja stim programom ako postoji, odredio da svchost ne smije skidat brzinom većom od npr nekoliko kbps, pa bih možda tako više prostora ostravio firefoxu.

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Probaj NetLimiter, samo nije freeware. Ali je jedan od boljih programa za ono što tebi treba.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

ja koristim netlimiter.starije verzije 1.xx su veoma jednostavne za  upotrebu.2.xx je malo komlikovaniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Slažem se za net limiter! S njim možeš svim programima i procesima uskraćivati i nadgledati brzinu downloada...

Po meni je jako dobar program za te stvari!

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

skinuo sam NetLimiter 2.0.10 ali on ne podržava windows 7. uopće se ne može ni instalirat.

 

a vidio sam tamo da je u verziju 3 uključena i podrška za win 7, ali nigdje ne vidim odakle se može skinut verzija 3

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alat za ograničenje brzine downloada
jurluk kaže...

skinuo sam NetLimiter 2.0.10 ali on ne podržava windows 7. uopće se ne može ni instalirat.

 

a vidio sam tamo da je u verziju 3 uključena i podrška za win 7, ali nigdje ne vidim odakle se može skinut verzija 3

 Verzija 3 jos nije niti izasla pa je ne mozes niti skinut tak tu pise!Cool

http://www.netlimiter.com/news.php?id=22

15 godina
offline
RE: Alat za ograničenje brzine downloada
rambox kaže...
Verzija 3 jos nije niti izasla pa je ne mozes niti skinut tak tu pise!Cool

http://www.netlimiter.com/news.php?id=22

 pa znam. i šta sad?! NetLimiter otpada. jel postoji koji drugi program sa istom svrhom?
Bubamara na steroidima.
16 godina
offline
RE: Alat za ograničenje brzine downloada
jurluk kaže...
rambox kaže...
Verzija 3 jos nije niti izasla pa je ne mozes niti skinut tak tu pise!Cool

http://www.netlimiter.com/news.php?id=22

 pa znam. i šta sad?! NetLimiter otpada. jel postoji koji drugi program sa istom svrhom?
 Ima  jedan dobar koji je i besplatan jos ali se ne mogu nikak sjetit kak se zove sad da me ubijes!Nevinašce
15 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Ja sam naletio na ovaj ali nije free.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Alat za ograničenje brzine downloada
F1-IVO kaže...

Ja sam naletio na ovaj ali nije free.

 probat ću taj, a našao sam i ovaj
Bubamara na steroidima.
16 godina
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Ovaj je besplatan isto ja ga nisam koristio ali mislim da moze isto  ogranicit promet za svaki program ili bilo kaj pa ga mozes probat!Cool

 

http://codebox.no-ip.net/controller?page=bitmeter2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Alat za ograničenje brzine downloada

ne! BitMeter služi samo za kontrolu i statistiku prometa. ne može ograničiti brzinu pojedinih programa! njega sam koristio dugo, dugo na xp-u, ali mi na sedmici ne radi, pa sam prešao na NetWorx. ali ni on ne može ograničiti brzinu

Bubamara na steroidima.
14 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

ja imam bitmetar ali i flat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Evo ja ću ti dati jedan link gdje možeš pogledati i odabrati ono što ti najviše odgovara(tako je najbolje). Pročitaj opise(pretpostavljam da znaš eng.) i biraj!

KLIK 

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alat za ograničenje brzine downloada

Da ti nije svchoost infected? Vole virusi prckat oko njega!

Ne smije on uopce promet trositi, on ti samo regulira mrezu i ne treba koristiti uopce internet! Ajd ako malo povuce ali puno ne smije ni u kojem slucaju!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice