Obavijest o novoj poruci u OE

poruka: 4
|
čitano: 6.943
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Poruka na Outlook Expresu

Pitanje je sljedeće:

Kako podesiti na Outlook Expresu da kad god stigne poruka mi pošalje obavijest(tj. javi mi imate poruku)jer u postavkama to nigdje ne piše?Usto imam paket na hrvatskom a ne na engleskom.Molim za pomoć.Hvala!

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Poruka na Outlook Expresu

-najjednostavniji način, ostavi ga upaljenog, minimiziranig, svakih 10 min provjerava... (defaultno je povezan s messengerom).

Izbjegavaj Mirandu i slična sra%"nja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
RE: Poruka na Outlook Expresu
General Zed kaže...

Pitanje je sljedeće:

Kako podesiti na Outlook Expresu da kad god stigne poruka mi pošalje obavijest(tj. javi mi imate poruku)jer u postavkama to nigdje ne piše?Usto imam paket na hrvatskom a ne na engleskom.Molim za pomoć.Hvala!

pa outlook express te sam obavijesti kad dodje mail, na taj nacin da se pojavi mala ikona u system trayu koja te obavijesti da ti je pristigao mail

medjutim po defaultu outlook provjerava mail svakih 30min, sto ti je vjerovatno malo dugo pa tu smanjis na par minuta, tak da ti cesce provjerava da li imas postu

ugl outlook ti mora cijelo vrijeme biti otvoren, mozes ga minimizirati da ti ne smeta, al da bi te obavijestio da su ti dosli novi mailovi obavezno mora biti upaljen

i nije lose stavit u postavke za zvukove (control panel -> sounds and audio devices prop -> kartica - sounds) pod New mail notification neki dobar zvuk, tipa di se neko dere Imaaaas postu ili sl Belji se, jer ovaj zvuk sto je po defaultu nije bas nest

 

e sad imas dosta tih notifier programa za outlook koji ce te na neki drugaciji nacin obavijestiti da imas postu, al svejedno pokraj takvog programa ces opet morat imat ukljucen outlook non-stop, jedina je prednost tih programa sto ti sakriju outlook pa ti ne smeta dolje na taskbaru

npr. hideOE je dobar, a Outlook Express Mail Alert ima jos nekih dodatnih opcija

"Prediction? Pain."
14 godina
neaktivan
offline
Poruka na Out

Detaljno objašnjeno,detaljno urađeno.I sve radi ko urica.Hvala!

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice