Prog za skidanje !

poruka: 22
|
čitano: 9.477
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje vise linkova odjednom!

treba mi prog u koji cu ukucati adrse a on ce ih skidati jednu po jednu ili sve odjednom  ...puno hvala kolege !!

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 17:18 (Comfort).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

ovisi sta hoces skidati..ak npr hoces sa youtubea ili tak nekog video portala...onda VIdeo Get- odlican program sa mogucnostima konvertiranja...podrzava puno video portala s kojih moze skinuti video... sto se tice skidanja...npr igara i vecih stvari...onda se posluzi torrentim(instaliraj uTorrent ili BitTorrent, upisi u browseru thepiratebay.org...ili mininova.org...i ondje nadji sto trebas te skines pomocu malo prije navedenog programa!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

Ako ćeš sa yt skidat onda imaš Vdownloader,konvertiraš u format videa koji oćeš,mp3.....Unutar programa imaš čak i pretraživač sličan firefoxu

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

JA se ispricavam sto vam nisam dao natuknice ... ovako skida se s rapidshare i trebam prog kojim cu mu ukucati stranice i on ce jednog po jednog skidati (NE SVE ODJEDNOM POKRENUTI vec jednog po jenog).... imam vec neki prog ali ona skida sve odjednom pokrene a to ne zelim !!!!

 

 

hvalaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Prog za skidanje !
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje puno linkova odjednom !

ajde jel ima jos tko kakav prijedlog ali da samo ukucam linkove i on skida (moze i sve linkove odjednom ).... hvalaaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

objasni malo sta mislis skidat   i odakle FTP , p2p ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prog za skidanje !

Flash Get.

 

Samo to ti treba.

www.infinite-gamers.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

pa za skidanje adresa s datotekama recimo s microsoftovih,rapidshare stranica i ostalih ... jel ima  takav nekakav prog?

 

ja ubacim recimo cca 40 adresa i on samo download....

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prog za skidanje !
Danny_HR kaže...

Flash Get.

 

Samo to ti treba.

 
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

JDownload ti je najboji za rapidshare možeš stavit cca 40 linkova i skidaš...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

RapGet, meni je odlican

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prog za skidanje !
ICCE kaže...
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
 Jep.
Skidam sa RS svaki dan preko njega, doduše ja imam premium.

Provjeri da ti linkovi nisu 'mrtvi'.
www.infinite-gamers.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Prog za skidanje !
ICCE kaže...
Danny_HR kaže...

Flash Get.

 

Samo to ti treba.

 
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
 problem ti je u tome sta nisi upisao account u flash get ima pod tools>default download propretis,,,,,,,,,,pod referrer stavis rapidshare.com i kvacicu na login to server i uspises account, onda ce ti raditi,,, ako pak si ti free user onda ti treba program koji ce ti mijenjati ip i skidati
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

A jeli entko zna koji program ima da mu ej zdaća da mijenja ip ili da restarta nekako modem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

 

 

Ljudi ima li koji program koji mijenja IP ili da restarta router nako skinutog prvoga fajla rapidshare

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Prog za skidanje !
magistar kaže...

 

 

Ljudi ima li koji program koji mijenja IP ili da restarta router nako skinutog prvoga fajla rapidshare

 Nema, samo ručno restartaj router...
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prog za skidanje !

Prekrasno,  ti očeš da me family linčuje svaki puta kad restartujem router a njima onda nestane slika, oko 2 min, na MaxTv kad gledaju omiljene emisije.

 

16 godina
offline
RE: Prog za skidanje !
Pa isto to bi ti radio i taj program kada bi ga eventualno nabavio tako da ne vidim u čemu je problem.
Igrica, igrica, igrica, igrica, igrica... Get over it!
16 godina
online
Prog za skidanje !

Onda skidaj s torrenata, a ne s rapidshare-a i nemaš problema ili si najjednostavnije kupi rapid PREMIUM

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 2:34 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog za skidanje !

Kao što su ti već rekli za skidanje s Rapidsharea, ukoliko skidaš kao besplatni korisnik, najbolji je Jdownloader. Možeš namjestiti da čeka onih 15 minuta između skidanja pojedinih datoteka ili da promjeni IP adresu pomoću prekidanja veze i ponovnog spajanja na internet (reconnect, nikakvo ponovno startanje modema). Ukoliko je datoteka bila u više dijelova on će ih spojiti i raspakirati. Možeš ga namjestiti da kad završi sa skidanjem da ugasi računalo, a ima i još cijeli niz drugih dodataka.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Prog za skidanje !

Ne trebaš raditi reboot routera, samo disconnect i connect sa i na internet. To neće uzrokovati nikakve prekide maxTV-a jer se DSL ne prekida.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice