Softver za upravljanje wlan mreznom karticom

poruka: 6
|
čitano: 3.015
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Softver za upravljanje wlan mreznom karticom
pitanje

Dali mi mozete reci ime nekog dobrog programa za upravljanje bezicnom mreznom karticom

rijec je o   Tp-link kartici.Kartica je hardverski super ali softver koji se dobiva uz nju vrlo je slab.

unaprijed hvala.

http://www.computer-master.bloger.hr/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Softver za upravljanje wlan mreznom karticom

Probaj potražiti najnoviji driver na site-u proizvođača svoje kartice.

15 godina
neaktivan
offline
Softver za upravljanje wlan mreznom karticom

IMHO ako te zeza software zanemari ga totalno. Pokušaj izbječi automatsku instalaciju softwarea preko wizarda, te umjesto toga probaj napraviti update drivera za taj wlan adapter preko device managera u windowsu (vjerovatno će ti pokupiti driver sa cd-a, ili ga pronaći na win updateu). Kada to napraviš moći ćeš konfigurirati wireless preko samih windowsa što je po meni najjednostavniji i najstabilniji način.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Softver za upravljanje wlan mreznom karticom
autorov komentar

Ma stvar je u tome sto ti driveri rade znaci on se instalira ali je problem u tome

sto u tim driverima uopce nemam neke naprednije postavke tipa transmison power i brodcast network name i tako slicne

postavke pa me zanima je ima neki alternativni program za upravljat mreznom.Bio sam skinio najnovije drivere sa sluzbene stranice ali se nisu promjenili u nicemu kolko sam ja vidio.

http://www.computer-master.bloger.hr/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Softver za upravljanje wlan mreznom karticom
Bili kaže...

Ma stvar je u tome sto ti driveri rade znaci on se instalira ali je problem u tome

sto u tim driverima uopce nemam neke naprednije postavke tipa transmison power i brodcast network name i tako slicne

postavke pa me zanima je ima neki alternativni program za upravljat mreznom.Bio sam skinio najnovije drivere sa sluzbene stranice ali se nisu promjenili u nicemu kolko sam ja vidio.

 ali mislim da bi to trebao potraziti u adsl modemu a ne u postavkama mrezne kartice.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Softver za upravljanje wlan mreznom karticom
autorov komentar
sasa kaže...
Bili kaže...

Ma stvar je u tome sto ti driveri rade znaci on se instalira ali je problem u tome

sto u tim driverima uopce nemam neke naprednije postavke tipa transmison power i brodcast network name i tako slicne

postavke pa me zanima je ima neki alternativni program za upravljat mreznom.Bio sam skinio najnovije drivere sa sluzbene stranice ali se nisu promjenili u nicemu kolko sam ja vidio.

  ali mislim da bi to trebao potraziti u adsl modemu a ne u postavkama mrezne kartice.

  nema to veze sa adsl modemom jer se radi o bezicnoj mreznoj kartici znaci preko koje se namjeravam povezat sa susjedom u wlan mrezu tako da adsl modem nema tu nikaku ulogu  
http://www.computer-master.bloger.hr/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice