Zatražite sliku - ovdje

poruka: 347
|
čitano: 186.409
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
puso kaže...

moze mozda ova slika, ali da je 1028 sa 1024?

Nemoguče je nadocrtati ono što fali. Ne znam jel ti ovako odgovara...

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/2011-Kicherer-Mercedes-Benz-SLS-63-Supersport-GT-Luxury-Auto-Direct-9.jpg

Facebook going down ^.^ jadne loodache
15 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
OriginalEXE kaže...
MarioVk kaže...

 

Vrsta slike: Logo

Dimenzije: vama na izbor.

Boje: vama na izbor.

Motiv: motiv logo-a nek bude call of duty 2.

Dodatno: slova, pozadina vama na izbor, na logu treba pisat obavezno "SkittleS" jer tako se zove klan za kojeg mi treba logo, znaci tema logo-a je cod2, a ime smo uzeli po bombonima skittles, pa mozete kombinirat nes ili kako god hocete.. Ako imate neku ideju napravite potpuni logo po svojoj zelji samo nek pise SkittleS i jos ako ocete neki test po vasoj zelji.

Hvala! 

 

Jel ovo preneozbiljno?

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/skittleslogo.png

 

Nije baš da je tema Cod2 ali tako mi je ispalo :P

 

 

AHhahahahahah daj, predobro je!!! Svaka casttt! HValaaa!!

Sam mozda, ahmm, ak negdje nekako moc ubacit da pise cod2 il nes tak, da se zna da je to gaming clan? ak nemos iovako je predobro!!

http://thebeattime.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
MarioVk kaže...
OriginalEXE kaže...
MarioVk kaže...

 

Jel ovo preneozbiljno?

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/skittleslogo.png

 

Nije baš da je tema Cod2 ali tako mi je ispalo :P

 

 

AHhahahahahah daj, predobro je!!! Svaka casttt! HValaaa!!

Sam mozda, ahmm, ak negdje nekako moc ubacit da pise cod2 il nes tak, da se zna da je to gaming clan? ak nemos iovako je predobro!!

Mogu naravno. Moram sad ić van nešto radit pa ubacim kad se vratim večeras. Drago mi je da ti se sviđa {#}

Facebook going down ^.^ jadne loodache
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 17:56 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
OriginalEXE kaže...
puso kaže...

moze mozda ova slika, ali da je 1028 sa 1024?

Nemoguče je nadocrtati ono što fali. Ne znam jel ti ovako odgovara...

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/2011-Kicherer-Mercedes-Benz-SLS-63-Supersport-GT-Luxury-Auto-Direct-9.jpg

htjeo sam reci da mi treba ista takva slika samo 1280 sa 1024. nista vise.

12 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
MarioVk kaže...
OriginalEXE kaže...
MarioVk kaže...

 


Jel ovo preneozbiljno?

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/skittleslogo.png

 

Nije baš da je tema Cod2 ali tako mi je ispalo :P

 

 

AHhahahahahah daj, predobro je!!! Svaka casttt! HValaaa!!

Sam mozda, ahmm, ak negdje nekako moc ubacit da pise cod2 il nes tak, da se zna da je to gaming clan? ak nemos iovako je predobro!!

Jel sad bolje? LINK

 

Ako bi nešto promjenio slobodno reci, lako izmjenim.

Ako ti je sve ok, reci pa ti pošaljem na privatnu veću verziju i vektor datoteku ako budete ikad trebali nešto mijenjati.

Facebook going down ^.^ jadne loodache
15 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje

Slikaaaaa jeee odličnaaaaa, HVALA :))))))

http://thebeattime.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
win4crazzy kaže...
overhaul kaže...
win4crazzy kaže...
overhaul posto vidim da se dobro sluzis photoshopm
dali bi meni mogao u ovo http://imageshack.us/photo/my-images/84/unled22g.jpg/ ubacit neku dobru zensku
a tebi ostavljam izbor nad zenom :D

  Hm...

cijelu žensku?, fotografiju? u kupaćem kostimu?, veselu? da leži? da stoji? sunča se?

 iz profila?  plavušu?, smeđeoku? mokru? na vjetru? ratnicu?

hhahahahah

neku zavodljivu :D

ostavljam je tebi na izbor

 

eo skratio sam ti izbor :D

itko?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje

pozdrav, mozete mi ovu sliku dole napravit kako treba, slikano je sa mobom, dakle meni treba samo ova koza sa klinom u ustima, pozadina carbon sa plavim plamenom i dole natpis: my life drifts around cars... i ako moze, velicine za moj avatar na bugu i za pozadinu za komp {#}

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
Genoxxx kaže...

pozdrav, mozete mi ovu sliku dole napravit kako treba, slikano je sa mobom, dakle meni treba samo ova koza sa klinom u ustima, pozadina carbon sa plavim plamenom i dole natpis: my life drifts around cars... i ako moze, velicine za moj avatar na bugu i za pozadinu za komp {#}

slika je kriza, za avatar bi moglo, za wall nikako, ako imas bolju sliku s weba posalji mi link na pp

etikete, ovo je nacija etiketa!
14 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje
To je poslikano sa mobom, sa casopisa pwrt.... A bil pomoglo da poslikam sa foticem 12 mpx ?
If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
Genoxxx kaže...
To je poslikano sa mobom, sa casopisa pwrt.... A bil pomoglo da poslikam sa foticem 12 mpx ?

Ne. Dovoljno je i 2Mpix, ako znas podesenja nastimati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Evo i ja bih trebao jedan wallpaper za YouTube kanal.

Znači slika bi trebala imati neki dobar font (sa nekim kul efektom) i pisati: Wake of Gods

Ne treba mi ništa komplicirano nego jednostavno...znači da slika bude kao nebo (mutno, tmurno i sl.) i onako bog stoji ljut u desnom kutu (negdje na sredini, pomogućnosti što dolje)... slike od neba i boga ne tražim da se rade, nego proneđite negdje i samo ubacite, eh da i bog bi volio da se poigrate sa prozirnošću znači da bog bude onako kao polu proziran...

 

Eto ako ima dobrih duša da mi to naprave bio bih vam zahvalan.

 

U prilog sam stavio jedan slimple template na kojemu možete raditi, i tu imate ove crte di će mi biti videi i informacije i sl.

prijemjer crta i sl. prijemjer crta i sl.
*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Itko?

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje
Lijep pozdrav!

Evo, zanima me mogu li se ove slike prilagoditi na veličinu 960x800? Treba mi kao pozadina za android telefon HTC Desire. Ispod su slike. Puno vam hvala!
Barca Barca
Barca 2 Barca 2
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje

@jurica_m

 

izvoliš:

 

uploadao sam da možeš preuzet u toj veličini, sve sam ti napravio na traženu veličinu:

 

http://i.imgur.com/2GgjH.jpg

http://i.imgur.com/19wjw.jpg

http://i.imgur.com/jtCBm.jpg

samo krupno, ništa sitniš
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 19:58 (oly570).
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
Od srca hvala!
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
12 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Avatar da pise BloOm3R!

Crno-plave boje

background crni

ako moze gif :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Moj pokušaj, ako ti se nesviđa, nikome ništa.

Kvalitetu izgleda shjebo uploader.

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 22:25 (_Dangerous_Lickz_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Zatražite sliku - ovdje
BloOm3R! kaže...

Avatar da pise BloOm3R!

Crno-plave boje

background crni

ako moze gif :D

 neš na brrzinu s laptopom, neda mi se na moru više petljat, ali malo igranja je dobro došlo.

12 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Hvala vam.

Imam pitanje za oba dva cime ste to napravili ? (program)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
BloOm3R! kaže...

Hvala vam.

Imam pitanje za oba dva cime ste to napravili ? (program)

PS

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
16 godina
online
Re: Zatražite sliku - ovdje
DinPa_KoVel kaže...

Itko?

 imho, taj template sa balončićima i duginim bojama ti nikako nebi pasao

sa fantasy nebom i bogovima. Drugo, mislim da je to malko previše truda

i posla, da netko traži bogove i neba za tebe. iskopaj sam elemente,

pa onda možda netko i posloži.

nhf

13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje
Ekipa, imam jednu molbu za sliku ispod. Radi se već znate o našem ponosu, vodotornju u Vukovaru na kojemu je obješena naša zastava kada smo pobijedili u ratu. Sad, ako bi bilo moguće da se nekako zatamni taj vodotoranj, onako da je cijela slika tamnija (Greyscale), a da zastava bude u boji tako da se ističe. Dakle, da se nekako napravi da je slika sivkasta,ali da se sve na njoj vidi + plus zastava koja bi trebala biti u boji. Ako možete to napraviti u veličini 960X800. Ne mora biti baš točno ta slika koju sam stavio. Možete i vi pronaći neku sličnu. Bitno je da ima vodotoranj iz Vukovara i našu zastavu. Hvala najljepša. Živjeli!
pr. 1 pr. 1
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
jurica_m kaže...
Ekipa, imam jednu molbu za sliku ispod. Radi se već znate o našem ponosu, vodotornju u Vukovaru na kojemu je obješena naša zastava kada smo pobijedili u ratu. Sad, ako bi bilo moguće da se nekako zatamni taj vodotoranj, onako da je cijela slika tamnija (Greyscale), a da zastava bude u boji tako da se ističe. Dakle, da se nekako napravi da je slika sivkasta,ali da se sve na njoj vidi + plus zastava koja bi trebala biti u boji. Ako možete to napraviti u veličini 960X800. Ne mora biti baš točno ta slika koju sam stavio. Možete i vi pronaći neku sličnu. Bitno je da ima vodotoranj iz Vukovara i našu zastavu. Hvala najljepša. Živjeli!

Jeli ti potrebno da bude nepromijenjena slika nego samo s takvim bojama ili da je možda nekako stilizirana ili slično. (kao samo silueta vodotornja s zastavom u bojama ili nesto tako)

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
Ekipa, imam jednu molbu za sliku ispod. Radi se već znate o našem ponosu, vodotornju u Vukovaru na kojemu je obješena naša zastava kada smo pobijedili u ratu. Sad, ako bi bilo moguće da se nekako zatamni taj vodotoranj, onako da je cijela slika tamnija (Greyscale), a da zastava bude u boji tako da se ističe. Dakle, da se nekako napravi da je slika sivkasta,ali da se sve na njoj vidi + plus zastava koja bi trebala biti u boji. Ako možete to napraviti u veličini 960X800. Ne mora biti baš točno ta slika koju sam stavio. Možete i vi pronaći neku sličnu. Bitno je da ima vodotoranj iz Vukovara i našu zastavu. Hvala najljepša. Živjeli!

Jeli ti potrebno da bude nepromijenjena slika nego samo s takvim bojama ili da je možda nekako stilizirana ili slično. (kao samo silueta vodotornja s zastavom u bojama ili nesto tako)

  Roko, ako nije problem, može jedna kao što sam opisao, dakle ona greyscale (zatamnjena) sa zastavom u boji, i jedna može promijenjena onako po tvom ukusu. Bitno da ima stila slika, a ja volim onako elegantno crnkasto, tamno sa nekom bojom, to je u ovom slučaju zastava. Još jednom hvala

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
jurica_m kaže...
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
Ekipa, imam jednu molbu za sliku ispod. Radi se već znate o našem ponosu, vodotornju u Vukovaru na kojemu je obješena naša zastava kada smo pobijedili u ratu. Sad, ako bi bilo moguće da se nekako zatamni taj vodotoranj, onako da je cijela slika tamnija (Greyscale), a da zastava bude u boji tako da se ističe. Dakle, da se nekako napravi da je slika sivkasta,ali da se sve na njoj vidi + plus zastava koja bi trebala biti u boji. Ako možete to napraviti u veličini 960X800. Ne mora biti baš točno ta slika koju sam stavio. Možete i vi pronaći neku sličnu. Bitno je da ima vodotoranj iz Vukovara i našu zastavu. Hvala najljepša. Živjeli!

Jeli ti potrebno da bude nepromijenjena slika nego samo s takvim bojama ili da je možda nekako stilizirana ili slično. (kao samo silueta vodotornja s zastavom u bojama ili nesto tako)

  Roko, ako nije problem, može jedna kao što sam opisao, dakle ona greyscale (zatamnjena) sa zastavom u boji, i jedna može promijenjena onako po tvom ukusu. Bitno da ima stila slika, a ja volim onako elegantno crnkasto, tamno sa nekom bojom, to je u ovom slučaju zastava. Još jednom hvala

Misliš kao nešto ovako?

Reci ako ti nije dovoljno grayscale pa ću stavit skroz u nijansama sive...

Jedna po mom ukusu stiže brzo.

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 18:29 (roko121roko).
13 godina
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
Ekipa, imam jednu molbu za sliku ispod. Radi se već znate o našem ponosu, vodotornju u Vukovaru na kojemu je obješena naša zastava kada smo pobijedili u ratu. Sad, ako bi bilo moguće da se nekako zatamni taj vodotoranj, onako da je cijela slika tamnija (Greyscale), a da zastava bude u boji tako da se ističe. Dakle, da se nekako napravi da je slika sivkasta,ali da se sve na njoj vidi + plus zastava koja bi trebala biti u boji. Ako možete to napraviti u veličini 960X800. Ne mora biti baš točno ta slika koju sam stavio. Možete i vi pronaći neku sličnu. Bitno je da ima vodotoranj iz Vukovara i našu zastavu. Hvala najljepša. Živjeli!

Jeli ti potrebno da bude nepromijenjena slika nego samo s takvim bojama ili da je možda nekako stilizirana ili slično. (kao samo silueta vodotornja s zastavom u bojama ili nesto tako)

  Roko, ako nije problem, može jedna kao što sam opisao, dakle ona greyscale (zatamnjena) sa zastavom u boji, i jedna može promijenjena onako po tvom ukusu. Bitno da ima stila slika, a ja volim onako elegantno crnkasto, tamno sa nekom bojom, to je u ovom slučaju zastava. Još jednom hvala

Misliš kao nešto ovako?

Reci ako ti nešto smeta pa ću još razradit...

Jedna po mom ukusu stiže brzo.

  Uff, ovo je predobro. Baš sam tak i zamišljao. Odlično! Još samo ako bi mogao malo nebo iza izoštriti, možda neki drugi efekt, da ne bude ovako zrnasto, ovako kao kad malo jače zumiraš sliku pa dobiješ tu zrnatost. Inače, sve drugo predobro izgleda, baš sam tak zamišljao!

 

EDIT: I kad bi mogla slika biti u rezi od 960X800, ovak je, čini mi se, 565X589. Ta mi reza treba da stavim ko wall na mobitel. Hvala

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 18:30 (jurica_m).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zatražite sliku - ovdje
jurica_m kaže...
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
roko121roko kaže...
jurica_m kaže...
(...)

  Uff, ovo je predobro. Baš sam tak i zamišljao. Odlično! Još samo ako bi mogao malo nebo iza izoštriti, možda neki drugi efekt, da ne bude ovako zrnasto, ovako kao kad malo jače zumiraš sliku pa dobiješ tu zrnatost. Inače, sve drugo predobro izgleda, baš sam tak zamišljao!

Dodao sam ti i jednu ovako, umjetničku {#}

A za zrnatost nažalost ne mogu puno učinit jer su sve slike vodotornja ili malih rezolucija ili mutne, ili nešto treba cropat, uff... a ne mogu ga sam slikat zato jer mi nije baš iza ugla (živim u ST {#})

 

PS za rezoluciju, to ti je do uploadera, stavit cu ti link na sliku pa ce bit u punoj rezi...

 

EDIT: Evo linkovi. Nažalost negdje žurim pa nisam stigao promijenit rezoluciju i omjer, ali valjda ćeš se moć snać ili će neka dobra duša s foruma popraviti rezu pa da i on zaradi Hvala {#}

http://s1087.photobucket.com/albums/j466/Roko_Udov/?action=view&current=Untitled-1.jpg

http://s1087.photobucket.com/albums/j466/Roko_Udov/?action=view&current=Untitled2-1.jpg

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 18:41 (roko121roko).
12 godina
neaktivan
offline
Zatražite sliku - ovdje

Jeli mi netko može iraditi sliku za team na xf-u?...clan se zove Scar Gaming i trebao bih sliku nemam ideje pa to prepuštam vašoj mašti!

 

 

Unaprijed hvala!{#}

 

Arian RIčko
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Zatražite sliku - ovdje
Roko, legendo! Hvala
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice