Biranje broja

poruka: 1
|
čitano: 1.203
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Biranje broja

Moj problem je malo opširniji, ali ću probati ukratko objasniti o čemu se radi. Problem je u tome što sam zaboravio pw od hotmaila kojeg sam davnih dana napravio, još prije nego sam i pristupio bug-u ili bilo čemu drugome. Kada ispunjavam onaj formular o podacima pošalju mi mail da sam upisao premalo podataka da bi mi napravil "recovery" emaila. Eh sad kvaka je u tome što sam ja uspio na taj mail upisat svoj broj mobitela kao jedna od mogućnosti preko kojeg se može napraviti recovery tj. da mi oni pošalju kod na moj broj i onda ja to upišem i svi sretni i zadovoljni, eh sad problem je sljedeći. Ja sam taj broj prestao koristiti od kad sam imao prometnu nesreću u kojoj mi je mobitel smrskan, kupio sam novi i uzeo novi broj, jbg nisam mislio da će mi ikad trebati stari broj. Znači jedina nada mi je taj recovery preko broja, ali taj broj se više ne koristi, zvao sam broj misleći da ga je neko drugi dobio, ali javlja mi se ona sekretarica koja govori da je biran broj koji se više ne koristi. Stoga moje pitanje je ako se taj broj ne koristi tj. nije zauzet, da li je moguće da ja kod nekog operatera dobijem taj broj tj. da napravim sim karticu sa tim brojem samo da mogu primit taj kod i povratit svoj email. Inače taj broj sam dobio besplatno kad su se dijelile one besplatne bonbon sim kartice znači broj je 0977... Ako tko zna da li je to moguće ili ako ima bilo kakvu ideju bio bi mu stvarno zahvalan kad bi je podjelio sa mnom. 

:
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice