Prelazak na pretplatu ??

poruka: 5
|
čitano: 10.850
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prelazak na pretplatu ??

pozdrav ljudi, zanima me što mislite o prelasku na pretplatu u t-mobile. Imaju akciju u kojoj daju 50% manju mjesečnu naknadu, npr tarifa 100 plačam 50kn(+pdv i frekv) te dobijem 150m i 50poruka besplatnih, te neograničen internet. Ja sam sada u vipu na bonove, pa sam mislio samo zbog jednog uređaja se prebaciti. Dali je to pametno, kakva je uopće pretplata u t-mobilu, hoće li se pretplata povečavati i sve druge prednosti i nedostatke. Zahvaljujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prelazak na pretplatu ??

I ja sam se ponadao kao i ti. Nazalost moras uvijek kod T-coma citati ona "sitna" slova. Za iskoristit ponudu da placas 50% pretplate kroz citav period pretplate moras vec imati pretplatu na nekoj drugoj mrezi minimalno 3 mjeseca. Tarifa se nece povecavati, ali svaka tarifa ti ima naknadu poziva od 20? lipa pa ce ti pretplata od 100kn +15-ak kn frekvencije + dodaj jos nekih 15kn za pozive doci na skoro 150kn. Ako ne mislis koristiti internet dosta onda mozda ovakvu "manju" pretplatu mozda bolje uzet na Tele2 ili pretraziti ponudu koju trenutno ima Vip. Ako se ne varam tamo imas 50% popusta na prvih 6 mjeseci pretplate.

 

LP i sretno u trazenju idealne tarife. :)

16 godina
offline
Prelazak na pretplatu ??

Imas i u VIP-u tu akciju, plačaš 50% pretplate i imaš 50% popusta na mobitele, malo se o tome raspitaj, vjerujem da budeš imao još neki popust pošto si postojeći korisnik...

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prelazak na pretplatu ??

Ja sam jucer uzeo extra total M tarifu za 150kn na mjesec i za 8kn uzeo iphone 3gs :). Iphone 4S je oko 1500kn u istoj tarifi... Meni osobno ta tarifa koristi jer sad trosim oko 350kn mjesecno na mobitele. a o toga na t-mobile 250kn....

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Prelazak na pretplatu ??

Ekipa zanima me koliko vremenski treba proc da me s bonova prebace na pretplatu? Znaci 11.5(nedjelja) sam zatrazio putem webshopa u t-mobile da me prebace na pretplatu i uzeo sam usput majki za rodendan mobitel,sad me sam zanima koliko treba proc da me prebace na pretplatu? Nocas cijelu noc nisam imao nikakav mobilni internet pa sam posumnjao da prebacuju,no sada sam pfogledao i jos uvjek je na bonove(upisao *100#).

 

 

EDIT
Ovak sad je stigo mi paket dobio sam novu karticu,ubacim je u moju Z1 i normalno nema mreže a sad me zanima što da napravim da aktiviraju karticu? ili moram čekat?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 9:19 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice