Sim kartice cijena?

poruka: 9
|
čitano: 13.380
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Sim kartice cijena?

Zanima me jeli tko zna koja je najeftinija sim kartica? Nebitno koji operater.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sim kartice cijena?

Pa besplatno ih dijele??

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Sim kartice cijena?

Hvala, jbga nisam uzimao nikome sim karticu 15 godina pa neznam :)

15 godina
offline
Re: Sim kartice cijena?

đabe.. ili ovisno što kupuješ, jer je npr 100minuta/internet.. uračunato, dok se za npr zamijenu radi đabe. Može biti nula, kuna.. kartica-broj je nevažna, sve ostalo ovisi o paketu, ugovor i sl.

ako se ne varam, kartica s minutama/internetom bez ugovora je najjeftinija u tele2.. prije godinu je bila za 35kn, sad ovisi što je uračunato u početnu cijenu (bon).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Sim kartice cijena?

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sim kartice cijena?
Indestructible kaže...

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

 koliko dana ti treba internet? ima opcija internet dan za 10kn,24 sata neograničenog interneta a ima i tjedna opcija neograničenog interneta. operateri simpa i bonbon,za ostale ne znam kakve opcije imaju za internet

12 godina
offline
Re: Sim kartice cijena?
dtdtdt kaže...
Indestructible kaže...

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

 koliko dana ti treba internet? ima opcija internet dan za 10kn,24 sata neograničenog interneta a ima i tjedna opcija neograničenog interneta. operateri simpa i bonbon,za ostale ne znam kakve opcije imaju za internet

 

za jedan dan.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sim kartice cijena?
Tele 2 ima opciju bezbroj gb 24h za 1 kn. Ali moraš imat aktiviranu neku tarifu, pa sad kolko ti se to isplati. Trebalo bi provjerit koja je najjeftinija tarifa
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice