Adria computers

poruka: 8
|
čitano: 9.280
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Adria computers

Jel itko kupovao u tom dućanu jer vidim da su dosta jeftini pa pitam jesu li pouzdani???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Adria computers
Ja sam jednom probao kupovati kod njih. Na telefon se nitko ne javlja, a tamo gdje bi trebala biti poslovnica je nekakva stambena zgrada, a u blizini i nekakav napusteni izlog....
LOL
14 godina
offline
Adria computers

A da i ne govorimo da im stranica ne pokazuju ništa relevantno, jer ili cijena nije dobra ili uopće nemaju robe, a za koju piše visoka dostupnost.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Adria computers

Smeće veće od protisa.

Pred godinu-dvije naručim grafičku, dobijem onaj njihov automatski mail, status narudžbe: na čekanju i tako danima.

Pošaljem upit mailom, odgovore da nema na stanju.

Prošli mjesec naručim cooler, opet ista stvar.

Prošli tjedan naručim disk, opet narudžba je na čekanju već danima, ali ovaj put se nisu niti udostojili odgovoriti na mail.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 1:26 (F1-IVO).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Adria computers

Ima tko kakvih iskustava s njima u posljednje vrijeme? Evo gledam si laptope neke i vidim da imaju neke drasticno nize cijene i od arhiteha i svih drugih..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Adria computers

I mene zanima da li su pouzdani?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Adria computers
Suddenly Psychotic kaže...
Ja sam jednom probao kupovati kod njih. Na telefon se nitko ne javlja, a tamo gdje bi trebala biti poslovnica je nekakva stambena zgrada, a u blizini i nekakav napusteni izlog....

Točno sve što si rekao od rječi do rječi, bio tamo i tražio ih za kabel jedan.

Izbjegavati ih, nedostupni na mail i na poziv. Nerazumijem tan način rada...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Adria computers
lGRACINA kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Ja sam jednom probao kupovati kod njih. Na telefon se nitko ne javlja, a tamo gdje bi trebala biti poslovnica je nekakva stambena zgrada, a u blizini i nekakav napusteni izlog....

Točno sve što si rekao od rječi do rječi, bio tamo i tražio ih za kabel jedan.

Izbjegavati ih, nedostupni na mail i na poziv. Nerazumijem tan način rada...

Hvala kolega!

Jesu jeftiniji za 150kn, ali i da su za 300 ne znači mi ništa ako se naživciram. A da ne govorim ako crkne uređaj pa problemi s servisom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice