H2 shop

poruka: 12
|
čitano: 15.324
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
H2 shop

Ima li itko iskustva sa ovom trgovinom? Kakvi su tamo? Rade li problema sa garancijom?

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H2 shop

Odlični su, preporuke.

Idem odmoriti prste od stalnog gledanja kroz njih
14 godina
neaktivan
offline
H2 shop

Moja iskustva sa H2 su katastrofalna.

Prvo imaju užasno radno vrijeme. Prodavač koji je tamo radio nema pojma šta uopće prodaje. Mene je uvjerio da AM2+ je isto što i AM3 i ja sam mu budala povjerovao i kupio krivi procesor. Kada sam došao da ga zamjenim zadnji koji ima socket AM3 su prodali prije 5 minuta, nije bitno što sam ja čovjeka zvao prije 5 sati i objasnio mu da su mi prodali krivi procesor. Na kraju sam otišao u IQ i tamo kupio za 100 kuna više procesor kako treba.

Tako nemoj gledati cijenu, u H2 su jeftine cijene ali zato glupi i naproni te nadasve nesposobni prodavači. Moja preporuka IQ.

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: H2 shop

I još sam zaboravio napomenuti da su me taj prodavač i njegov skladištar pokušavali uvjeriti da sam ja budala i da meni ne treba tak procesor koji želim nego da kupim neki slabiji. Aaaaaaaaa. Sada opet moram potisnuti ta sjećanja na te kretene. Nadam se da admin neće bannati ovaj post jer ljudi trebaju znati gdje i kako i šta mogu kupiti.

 

H2 Shop -> VELIKO NEEEEE

15 godina
offline
RE: H2 shop

Moja iskustva su baš suprotna.

 

Prvo bili su i više nego susretljivi kod kupnje i plaćanja jer sam dosta zakomplicirao plaćanje (R1, internet, više računa...).

Kako sam taj dan kupovao u više dućana, oni su me obradovali jer su jedini (od 4 dućana) javili da im je novac uplaćen i da me roba čeka na pultu.

 

U isto vrijeme se kupnja u 2 ostala renomirana dućana odužilo na sutrašnji i dan nakon, što zbog kašnjenja uplate što zbog prodavanja robe koje nema na lageru.

Također osoblje je bilo i više nego sposobno, čak je ekipa i zabavna i za zezanciju.

 

Meni je bitna i činjenica da su u zadnjih 5 godina H2 Shop, uz Riječki Ventex, jedine firme s kojima nisam imao reklamacije i servis.

 

 

Idem odmoriti prste od stalnog gledanja kroz njih
15 godina
offline
H2 shop

Ja živim gotovo nasuprot H2 shopa, i mogu reć da je ok dućan, tamo si kupim nešto od "sitnije" periferije kao boje za printer itd.

 

Kupio sam prije i napajanje (corsair), i nisam imao reklamacije

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
H2 shop

Ja sam tamo u poendjeljak kupio grafu. Kako nisam iz Zagreba, nazvao sam i rezervirao grafu za taj dan. Čovjek koji se javio je bio extremno ljubazan i nije rekao nešto tipa "treba predujam" nego je odmah zabilježio rezervaciju. Popodne prije faxa sam doašo tamo, grafa me čekala na polici , lik je bio ljubazan, bez beda je uzeo Bug-ov kupon (nije zvao šefa i pitao što s tim kao u Tehnomaxu) i još je sa mnom malo popričao o grafi. U svakom slučaju, prezadovoljan sam, i primjetio sam da ono što im je u cijeniku, ima i u izlogu. Imaju čak i P67 ploče koje dosad nisam nigdje vidio. A procovi koliko znam nisu još u prodaji. Super shop.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: H2 shop

H2-SHOP ti je maloprodaja od eSys-a...

 

Tako da sve što ima eSys, imaju i oni...

 

A P67 ploče eSys već ima 3 tjedna (pogledaj moju temu u vijestima forumaša).

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: H2 shop
Don Kihoty kaže...

H2-SHOP ti je maloprodaja od eSys-a...

 

Tako da sve što ima eSys, imaju i oni...

 

A P67 ploče eSys već ima 3 tjedna (pogledaj moju temu u vijestima forumaša).

 Znam da su oni od eSys-a, ali opet imaju hebenih stvari (npr. H70 u izlogu).

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
12 godina
offline
H2 shop

ne znam za ostatak ali meni idu na jetra sa stavljanjem cijena za rabljeno/popravljeno na nabava.net, taman se ponadam da su pale cijene nečega kad ono h2 i popravljana roba, mislim ajmo povezat i njuškalo sa nabavaom.....

 

edit: baš sam poslao poruku nabavi, živo me zanima da li je to i njima normalno....

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 22:48 (Checola).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
8 godina
neaktivan
offline
H2 shop

Preporuke, jako brzi u odgovoaranju mailova. Naručio matičnu, dan sutra došla u Dubrovnik 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice