Payoneer kartica

poruka: 7
|
čitano: 14.763
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Payoneer kartica

Da li itko možda ima iskustva s ovom karticom? Koliko sam skužio pomoću ove kartice je moguće podići novce zarađene u inozemstvu. Naime, riječ je o prepaid Mastercard kartici koja se može puniti. Plaća li se porez na to i koliko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Payoneer kartica

Da tocno je to da se sa njome mogu podizati novci iz inozemstva, tj ta kartica se naruci preko bilo koje stranice s kojom payoneer posluje ( Link za popis). Mozes npr. napraviti account na 2checkout-u, naruciti karticu i novce s 2checkout-a prebacit na nju i onda dizati novce na bankomatu ili pos-u.

 

Ja sam bio onako iz zanimacije prije par godina to napravio, kartica dodje za nekih 2 tjedna samo sto se onda kad dodju prvi novci na karticu skine s nje 10$ jer je to kao fee za aktivaciju. Inace svaka stranica ima svoj fee ali su svi skoro te isti. ( npr. evo za Odesk ).

 

Isto je moguce nadoplatiti payoneer karticu sa bilo kojom visa ili mastercard karticom ali onda je fee oko 7.50$. A sto se tice poreza to se sigurno ne placa samo te naknade za odrzavanje kartice i sl.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Payoneer kartica

Pitanje za iskusne, u kojemu su slučaju naknade manje, kada se novac povlači recimo sa freelancer.com ili 2co na devizni račun u banci ili dizanjem novca na bankomatu sa payoneer karticom? 

Uz napomenu da želim novac u rukama u domaćoj valuti. Hvala

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 12:46 (Nix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Payoneer kartica

Može mi netko reći, mogu li ja na tu karticu slati novce s paypala. Neki se žale da ne mogu jer im navodno država nije dobra. Ima ko kakva iskustva?

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Payoneer kartica

hoće ko zaraditi 25$? Pošaljite mi e-mail. Kada napravite karticu dobite 25$ na nju.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Payoneer kartica

treba mi payoneer kartica(odesk/upwork poslovi), a cuo sam da preko refferala obje strane dobiju 25$ nakon 100$ prometa(a prva uplata bi bila i nesto vise) pa bi molio da mi se netko javi da to sredimo :)

 

rijeseno

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 23:16 (igor2007).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Payoneer kartica

Kako bi bio najbolje podic novce s payoneera odnosno na kojem bankomatu, nekidan idem po random bankomatima na nekima mi daje 6.5 kn za $ na nekima 6.6. A $ bi trebao bit 7.07kn Pa mi nije jasno ko tu koga hebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice