Vemil zadnja šansa

poruka: 49
|
čitano: 11.865
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Vemil zadnja sansa

Dajte jos jednu nadu Vemilu ja mislim da oni to mogu i hoce ja sam kod njih kupio sve kompove koje sam imao do sada i prva liga je i osoblje i sve barem u Rijeci je bilo  pa ajmo im jos jendu snasu dati

 

z v o n e x p
Moj PC  
0 31 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vemil zadnja sansa
zvonebaba kaže...

Dajte jos jednu nadu Vemilu ja mislim da oni to mogu i hoce ja sam kod njih kupio sve kompove koje sam imao do sada i prva liga je i osoblje i sve barem u Rijeci je bilo  pa ajmo im jos jendu snasu dati

 

I ti si sam zbog tog tvog hira otvorio temu?

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
offline
Vemil zadnja sansa

šta fali? i neka si je pajdo otvorija! :D

hahahahaha

lol
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Vemil zadnja sansa

vemil je supeer trgovina neseri moj golube bjeli

z v o n e x p
Moj PC  
0 23 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vemil zadnja sansa
zvonebaba kaže...

vemil je supeer trgovina neseri moj golube bjeli

Ma divna je. Radnici ne dobivaju plaće, osoblje nema blage veze o informatici (čast iznimkama), a svi proizvodi su im najmanje 100 kn skuplji od tih istih u npr. ADM-u ili Linksu.

 

15 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja sansa

imaju previsoke cjene nasprema adm-u i ja sam kupio cjeli komp u vemilu i sad zalim zbog toga jer sam za istu cjenz mogo kupit duplo bolji komp

i neznam sto smo mi da im damo jos jednu sansu LOL pa ne propadaju zbog nas

 

EDIT:i da moj kolega je sad iso jedan dan po nesto u vemil mislim da po graficku i rekli su mu nemamo nista od ''kompjutorskih komponenata'' imaju tipkovnice za 100kn, monitore i bjelu tehniku

 

EDIT 2:kad sam iso kupovat prjenosni HDD su gledali po kompu sto im je dostupno u zagrebu i hvala bogu da su imali sto sam ja gledao doma znaci prodavali su sto su imali i onda sam to jos cekao 5 dana da dođe dostava

 

EDIT3: ako hoces nesto narucit doma trebas naruciti prek privatnog mail nekoma jer im kosarica ne radi + onda moras to potvrditi u najblizu trgovinu a kad sam naruciovao iz adm-a sam se zacudio kako je sve jednostavno i dobro napravljeno

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 15:02 (xnight_hunterx).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil zadnja sansa
zvonebaba kaže...

vemil je supeer trgovina neseri moj golube bjeli

 DA,DA naravno.Samo si ti tiješi.Odlično je bilo što više od 50% robe nisu imali na lageru.Odlično je bilo što se nitko nije javljao na telefon kad si zvao za provijeru dostupnosti nekog artikla.

A i odlično je bilo što su više prodavali hladnjake i perilice za rublje nego računalnu opremu.

Sve u svemu Vemil je bio veoma "ozbiljna" "informatička" trgovina koja je mogla "zadovoljiti" svačije zahtijeve.

I za kraj samo:LOOOOOOLLLLL!Belji se

Istina je oko nas,a laž još više.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 14:59 (microman).
14 godina
online
RE: Vemil zadnja sansa
microman kaže...

Sve u svemu Vemil je bio veoma "ozbiljna" "informatička" trgovina koja je mogla "zadovoljiti" svačije zahtijeve.

 

Možda tu u ovom trenutku i ima ironije ali činjenica je da je ve-mil davno prije i bio ozbiljna trgovina s informatičkom opremom. Nekad davno meni je ve-mil bio prva opcija za otić pogledat koji dobar dio za računalo. Ali to je odavno tek pusta prošlost i prašina u oblacima.

14 godina
offline
Vemil zadnja šansa

dabogda propali,nedavno sam kod njih kupio dvd poznate marke,bio je na velikom sniženju,a kad sam ga kupio saznao sam zašto je bio tako jefti,.bio je servisiran,treba im i tako kada imaju nepošten odnos prema kupcu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil zadnja sansa
zabranjeniples kaže...

 

 

Možda tu u ovom trenutku i ima ironije ali činjenica je da je ve-mil davno prije i bio ozbiljna trgovina s informatičkom opremom. Nekad davno meni je ve-mil bio prva opcija za otić pogledat koji dobar dio za računalo. Ali to je odavno tek pusta prošlost i prašina u oblacima.

 Hebiga nekad davno je i HGspot bio odlična informatička trgovina.No nekad ne tako davno su došli ljudi u upravu koji nisu imali blage veze sa menađmentom i upropastili dvije nekad davno najače informatičke trgovine.Links je dokaz da informatička trgovina može dobro poslovati bez usisivača,hladnjaka,pegle ili nečeg desetog.

 

Istina je oko nas,a laž još više.
15 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja šansa

i frižidera (hladnjaka)!!!!Viče

Smijeh XD

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 15:17 (xnight_hunterx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vemil zadnja šansa

Ovako, svi koji o Ve milu govore u pozitivnom smislu i u sadasnjosti su ma**uni.

Ne zanimaju me kartoni, ma**uni su i tocka.

 

Kakve sam ja horore prozivljavao sa Ve milom, ne zelim takvo nesto ni najgorem neprijatelju.

Ve mil me kostao vremena, novaca i ono najvaznije - zivaca.

 

Takvu hrpu prevaranstkih debila i nestrucnog osoblja na jednom okupu nisam vidio nigdje.

Tu tvrtku treba pokopati dva metra pod zemljom da vise za nju ne cujemo.

 

Edit: Zapravo nema smisla da se vrijedamo. Neki jednostavno neznaju jer nemaju dovoljno iskustva. S ovakvim stavom ce se i oni opeci pa ce vidjeti kakav je Ve mil i kako postupaju sa svojim kupcima.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 15:25 (Psiho246).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja šansa

Upozoravamo korisnike da je kritika dozvoljena, ali dok god je u granicama dobrog odgoja!

Ozvjezdičeno ili ne, nekulturno i direktno vrijeđanje neće se tolerirati.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja šansa

Šta je tu je... Raspao je se kao i HGspot.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa

Trebam kupiti novog miša, a nije mi baš jasno, radi li trenutno Vemil, makar ovaj u Rijeci, imaju li uopće što u trgovinama?

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
protjeran
offline
RE: Vemil zadnja šansa
Ag008 kaže...

Trebam kupiti novog miša, a nije mi baš jasno, radi li trenutno Vemil, makar ovaj u Rijeci, imaju li uopće što u trgovinama?

Pa odi pogledat ako ti je blizu. A ako i nije, vjerojatno ima neka druga informatička trgovina.

Ipak kupuješ miša, a ne konfu cijelu.

14 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa
Ag008 kaže...

Trebam kupiti novog miša, a nije mi baš jasno, radi li trenutno Vemil, makar ovaj u Rijeci, imaju li uopće što u trgovinama?

Vemil u ZG radi (nije poluprazan), kupio ga je Unusmedia. Koliko vidim na njihovim stranicama, više nema popisa, brojeva telefona...prodavaonica u drugim djelovima Hrvatske, tako da pretpostavljam da taj u Rijeci ne radi... 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil zadnja sansa
zvonebaba kaže...

Dajte jos jednu nadu Vemilu ja mislim da oni to mogu i hoce ja sam kod njih kupio sve kompove koje sam imao do sada i prva liga je i osoblje i sve barem u Rijeci je bilo  pa ajmo im jos jendu snasu dati

 

 Ti si očito vrlo neinformiran općenito i živiš u oblacima, ili si verica možda? O vemulju iliti anusmediji nema se što dobro reći. Postupiti tako lopvski prema dobavljačima i kupcima, to je moguće u kod nas i u banana državama. Nadam se da će završiti u zatvoru, ukoliko se ljudi dogovore, ili će im netko noge i ruke poprebijati, a čudim se da netko hoće tamo uopće raditi.

 

Pročitajte muke ovih ljudi, pa pitajte gdje su njihovi novci, dok verica pregovara sama sa sobom u ogledalu, pa sami odlučite da li ćete ići tamo.

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=1507327

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil zadnja sansa

Evo da ne otvaram novu temu,meni jučer nisu prihvatili garanciju na jedan proizvod kupljen 2008 g.-naravno u VE-mulju.I kaj sada napraviti?Nije neka lova u pitanju pa da se idem sa njima sudit.Treba što više o tome pisati i upozoravati ljude da tamo ne kupuju jer će najvjerojatnije proći kao masa ljudi koji ne mogu reklamirati kupljeno.Kažu u anusmediji da nemaju veze sa ve-muljem,ali i dalje se koriste njihovim logom i svim ostalim.Lopine!A pravna država ne funkcionira.Pozdrav svim forumašima i poruka onima koji imaju garanciju od ve-mulja;nježno sa kupljenom robom jer nema ništa od garancije.

16 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja šansa

Da meni ne prihvate reklamaciju, prihvatio bih ju sam, pa nek' zovu policiju ako hoće.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vemil zadnja šansa

ma trebaju propasti ,što će nam ima boljih i prema kupcu odgovornijih firmi,neka tonu

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vemil zadnja šansa

Unusmedia je katastrofa, odnos prema kupcu je uzasan, a da ne spominjem probleme sa garancijom na kupljene stvari u Vemilu, uopce ne priznaju nista. Uzas.

Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa
DamageHigh kaže...
Ag008 kaže...

Trebam kupiti novog miša, a nije mi baš jasno, radi li trenutno Vemil, makar ovaj u Rijeci, imaju li uopće što u trgovinama?

Vemil u ZG radi (nije poluprazan), kupio ga je Unusmedia. Koliko vidim na njihovim stranicama, više nema popisa, brojeva telefona...prodavaonica u drugim djelovima Hrvatske, tako da pretpostavljam da taj u Rijeci ne radi... 

Dali vrijede garancije iz drugih zatvorenih trgovina, npr. Šibenik. Imam OCZ 4 Gb koji su pod garancijom i trebali bi na servis ili zamjenu u Zg, ali neznam hoće li prihvatiti...Neodlučan

extreme life
15 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa
Boris4Topusko kaže...

Unusmedia je katastrofa, odnos prema kupcu je uzasan, a da ne spominjem probleme sa garancijom na kupljene stvari u Vemilu, uopce ne priznaju nista. Uzas.

Znači da su kupci pokradeni?

extreme life
15 godina
offline
Vemil zadnja šansa

Što mogu napraviti? Ima li šanse da dobijem novu memoriju, na koju imam pravo...Viče

extreme life
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Vemil zadnja šansa
Icefox kaže...

Dali vrijede garancije iz drugih zatvorenih trgovina, npr. Šibenik. Imam OCZ 4 Gb koji su pod garancijom i trebali bi na servis ili zamjenu u Zg, ali neznam hoće li prihvatiti...Neodlučan

Mislim da vrijedi. Opčenito, šta god se ne može riješit tamo di odneseš oni šalju u Zagreb. Najbolje ti je svejedno nazvat njih i dogovorit seNamigiva

14 godina
offline
Vemil zadnja šansa

Da trebalo bi vrijedi (naglasak na trebalo), ali će ti u ovakvoj prekrasnoj zemlji vjerojatno reć da se obratiš tvrtci koja ti je prodala memoriju tj. vemilu (lol..zvuči glupo ali tako je, bar po iskustvima drugih ljudi)...tako da ti nema druge nego zvat tamo, a ako ti neće priznat šalji na tv (potrošački kod i slične) ako si dao neku veću lovu...

A prije toga im zaprijeti da ćeš poslat na tv..to pali gotovo u svemu :P...

Eto šta se mora raditi u našoj Hrvackoj da bi dobio što ti pripada...

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa
kkkkk kaže...

Šta je tu je... Raspao je se kao i HGspot.

dobro sta ti pricas jesi ti lud,,, HGspot se nije raspao ajd malo bolje pogledaj prije nego sto kažes neznam ja za tvoje selo u kojem živis ali kod mene u gradu se ponovno otvori i bolji je nego prije sve kupujemo kod njih.. svaki dan se nes kupuje kod njih! prvo promisli sto zelis rec a onda reci

 

EDIT: i da vezano uz temu vemil nevolim ni malo! Mršti se

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 21:15 (MarioVk).
14 godina
offline
RE: Vemil zadnja šansa
MarioVk kaže...
kkkkk kaže...

Šta je tu je... Raspao je se kao i HGspot.

dobro sta ti pricas jesi ti lud,,, HGspot se nije raspao ajd malo bolje pogledaj prije nego sto kažes neznam ja za tvoje selo u kojem živis ali kod mene u gradu se ponovno otvori i bolji je nego prije sve kupujemo kod njih.. svaki dan se nes kupuje kod njih! prvo promisli sto zelis rec a onda reci

 

EDIT: i da vezano uz temu vemil nevolim ni malo! Mršti se

Da, HGspot je uskrsnuo iz mrtvih...mislio sam da nebu niš od njih..

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
15 godina
offline
Vemil zadnja šansa

da znam.. lol. ali meni je jako dragu sto su jos uvijek na zivotu! jel imaju neke dobre robe ali opet i njihova zna bit skupa a viditi cemo sad kad promijene sve skroz :D

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice