Vaše preporuke za dobrog operatera jer A1 je šrot

poruka: 4
|
čitano: 824
|
moderatori: XXX-Man, pirat, Danny_HR, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 mjeseci
Vaše preporuke za dobrog operatera jer A1 je šrot

Nakon dužeg vremena trpim i trpim od A1 najgoru moguću uslugu za koju se i previše plaća; problem je u tome što ja imam pokućni internet na kojem se može iskoristit 100 GB prije nego što se uspori. Problem je u tome što od zadnjih par dana, full brzina bi bila nekih 20 mbit/s maksimalno, a spuštena 2.5 mbit/s i od jučer su mi spustili brzinu jer se prave pametni. Kažu da kada to "istekne", internet se spusti DO 2.5 mbit/s, a sada je otprilike 0.02 mbit/s (screenshot na objavi).

Uglavnom trebaju mi vaše preporuke za dobar pokućan internet za manju cijenu i da mi je stabilan, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: Vaše preporuke za dobrog operatera jer A1 je š
Pa ako si potrošio sve, koliko znam, možeš još 100GB aktivirati. Brzina ti ovisi i o opterećenju mreže (tele2 npr.)

A za druge operatere jedino uzeti kartice i testirati što kod tebe najbolje radi.
6 mjeseci

100 GB su mi opet ponudili aktivirati, razumijem da brzina ovisi o opterećenju mreže, ali ne očekujem da je opterećenje toliko ako također ovisi o naselju, ako ovisi ne vjerujem da je zbog naselja jer živim u manjem naselju.

Hvala za pomoć

7 mjeseci
Budi sretan imaš barem 'dobar' upload...a ljudi koji imaju dobar upload su novi oblik života 😂

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice