Kupoprodaja - iskustva

poruka: 7
|
čitano: 4.098
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Kupoprodaja - iskustva

Lijep pozdrav svima, kao što i sam naslov govori, htio bih otvoriti temu u kojoj će se pisati o kupnji i prodaji stvari odnosno o Vašim iskustvima, anegdotama, žalosti i bijesu iz tog polja ljudskog djelovanja. Nadam se da sam dobar naslov odredio i da nisam kreirao ovu temu, a već postoji ista takva. 
Evo za početak htio bih spomenuti da sam maloprije prodao 2 keksa HyperX FURY Black 4GB DDR3 te da mi je kupac dao 250kn u kovanicama od 5kn, zbilja sam ostao zatečen na mjestu te sam mu htio to vratit, ali sam se ipak predomislio i prihvatio te promijenio u novčanice.
Da čujem vaša iskustva! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupoprodaja - iskustva

Zanimljiva tema, mislim da nema ista ili veoma slicna tema ili? 

Uglavnom pisat ce se o iskustvima u nastavku. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupoprodaja - iskustva
playjob kaže...

Lijep pozdrav svima, kao što i sam naslov govori, htio bih otvoriti temu u kojoj će se pisati o kupnji i prodaji stvari odnosno o Vašim iskustvima, anegdotama, žalosti i bijesu iz tog polja ljudskog djelovanja. Nadam se da sam dobar naslov odredio i da nisam kreirao ovu temu, a već postoji ista takva. 
Evo za početak htio bih spomenuti da sam maloprije prodao 2 keksa HyperX FURY Black 4GB DDR3 te da mi je kupac dao 250kn u kovanicama od 5kn, zbilja sam ostao zatečen na mjestu te sam mu htio to vratit, ali sam se ipak predomislio i prihvatio te promijenio u novčanice.
Da čujem vaša iskustva! 

 Šta, donio lovu u piratskoj škrinji? To je, vjerovatno, skupljao tj. odvajao mede mjesecima... U svakom slučaju, ispao je pravi "zlikovac".

Nisam ja ništa prčko.
9 godina
offline
Re: Kupoprodaja - iskustva
Spiridon kaže...
playjob kaže...

Lijep pozdrav svima, kao što i sam naslov govori, htio bih otvoriti temu u kojoj će se pisati o kupnji i prodaji stvari odnosno o Vašim iskustvima, anegdotama, žalosti i bijesu iz tog polja ljudskog djelovanja. Nadam se da sam dobar naslov odredio i da nisam kreirao ovu temu, a već postoji ista takva. 
Evo za početak htio bih spomenuti da sam maloprije prodao 2 keksa HyperX FURY Black 4GB DDR3 te da mi je kupac dao 250kn u kovanicama od 5kn, zbilja sam ostao zatečen na mjestu te sam mu htio to vratit, ali sam se ipak predomislio i prihvatio te promijenio u novčanice.
Da čujem vaša iskustva! 

 Šta, donio lovu u piratskoj škrinji? To je, vjerovatno, skupljao tj. odvajao mede mjesecima... U svakom slučaju, ispao je pravi "zlikovac".

 Ha, nego šta! Ako se već nema love, mislim da je potpuno nepotrebno skupljat novce i uložit u PC.

11 godina
offline
Kupoprodaja - iskustva

čovac vjerojatno trpa medeke u kasicu za takve namjene, pa pošto je njemu to normalno nije vjerojatno niti pomislio da ćeš se iznenaditi

 

to je još ništa, moj kolega denis iz vremena dok sam konobario, skupljao je također medeke i kad je skupio dovoljno, otišao i kupio komplet technicsovih komponenti za negdje oko 10.000 kuna i to je bilo prije 15-20 godina kad je to vrijedilo puno više

ne trebam niti spominjati da su mu jaja došla do koljena dok je digao lovu na pult za platit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kupoprodaja - iskustva
picajzla0707 kaže...

čovac vjerojatno trpa medeke u kasicu za takve namjene, pa pošto je njemu to normalno nije vjerojatno niti pomislio da ćeš se iznenaditi

 

to je još ništa, moj kolega denis iz vremena dok sam konobario, skupljao je također medeke i kad je skupio dovoljno, otišao i kupio komplet technicsovih komponenti za negdje oko 10.000 kuna i to je bilo prije 15-20 godina kad je to vrijedilo puno više

ne trebam niti spominjati da su mu jaja došla do koljena dok je digao lovu na pult za platit

 Hahahaha, a istina!
Ajmo ljudi aktivirajte temu! Zasigurno ima još zanimljivih dogodovština!

8 godina
neaktivan
offline
Kupoprodaja - iskustva
A ima, šta reć, kad dođe lik, isproba sve, odigra sat vrimena u dućanu i ode. Standardno već.Ja ne radin, ali mi je frend dok je bija student radija na par mista, pa eto, to je reka da je bila svakodnevica. Uglavnom bi svi pipkali, ka voće na pijaci, i na kraju - ništa.

Ovo za medeke, ja ne bi zamirija, lova je lova, odeš u Finu i prominiš.Svit je takav.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice