Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 320.292
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
chaselol kaže...

Zar je moguce da je ovako jeftino

http://m.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

 

11$ pa to je smijurija narucio jedan pa da vidimo, za Zenfone 5 i tablet mi treba, mislim da ce biti dosta za jedno punjenje ta dva uredjaja vise mi ne treba. 

 

 

Kako iskustvo imate sa sajta, koliko se ceka dostava?

 evo meni je prije koji dan stiglo, oko 2 tjedna je tribalo... i uspije napunit cak i vise - npr. 2 mobitela i tablet... ugodno me iznenadia... 

14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
domac5 kaže...

gdje nabaviti kvalitetan kabel od bar 1 metar s kojim mi se baterija puni istom brzinom kao i sa ovim originalnim koji mi je prekratak? uzmem kabel od 2m i kad sam na mobu dok se puni on zapravo gubi % baterije samo malo sporije nego kad nije ustekan, to se na originalnom kablu ne desava

 Uzmi ovaj

http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank

Ja sam taj sebi bas porucio, nego jel bolje da idu dvije narudzbe odvojeno ili da ih ponistim i stavim ta dva artikla od jednom. 

Prvi platio u $ drugi u € da ne bude kakve zezancije?

 

P.S. sajt je vrhunski tako dobrih i korisnih gadgeta ima za tako malo novaca

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2015 14:27 (chaselol).
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Po meni bolje odvojeno.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
XXX-Man kaže...

Po meni bolje odvojeno.

 Cak i da stavi zajedno odvojit će mu automatski jer uređaje koji sadrže baterije šalju drugim kanalima zbog nedavnih restrikcija oko prijevoza baterija zrakoplovima.

11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
XXX-Man kaže...
domac5 kaže...

gdje nabaviti kvalitetan kabel od bar 1 metar s kojim mi se baterija puni istom brzinom kao i sa ovim originalnim koji mi je prekratak? uzmem kabel od 2m i kad sam na mobu dok se puni on zapravo gubi % baterije samo malo sporije nego kad nije ustekan, to se na originalnom kablu ne desava

 Uzmi ovaj

http://www.banggood.com/Nillkin-2A-120cm-5V-Charge-Cable-Universal-Flat-Micro-USB-Cable-p-943242.html

 

Iznimno mi je fascinantno što kabel košta k'o pola battery banka :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Da li možete preporučiti jednu dobru takvu bateriju za 100, 150 kn, a da može na LG G2 i Original Meizu M2 Note?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Pa evo par postova iznad

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

odlican je taj xiaomi ja ga opet testiram kolko cu put napuniti svoj telefonal vrlo vjerojatno ce bit 4 puta. bio bi cista desetka da ima digitalni prikaz postotka baterije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
XXX-Man kaže...

Pa evo par postova iznad

 Vidim preporuku, ali gdje piše da može na lg g2 i na meiuzu m2 note?

11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
mariclius kaže...

 Vidim preporuku, ali gdje piše da može na lg g2 i na meiuzu m2 note?

Mozda zato sto je univerzalni jack za sve androide i tablete danas? :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
chaselol kaže...
mariclius kaže...

 Vidim preporuku, ali gdje piše da može na lg g2 i na meiuzu m2 note?

Mozda zato sto je univerzalni jack za sve androide i tablete danas? :)

 Eto ima nas koji i ne kontamo sve to najbolje Hvala vam puno na objašnjenju

15 godina
offline
Externe baterije - power bank

Je li mi može netko objasniti razliku u cijeni , s obzirom na zanemarivu razliku od 400mAh i uopce tako mala razlika za proizvod iz iste tvrtke? Da nema ovoliko pozitivnih reviewa, rekao bi da je jedna od njih fake...
XIAOMI 10000 - 11.99$
XIAOMI 10400 - 17.99$

EDIT: vidim da ste prije spominjali da je ova jeftinija noviji model, što mi nema logike. Novije , pa jeftinije

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 14:58 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
SHELBY_09 kaže...

Je li mi može netko objasniti razliku u cijeni , s obzirom na zanemarivu razliku od 400mAh i uopce tako mala razlika za proizvod iz iste tvrtke? Da nema ovoliko pozitivnih reviewa, rekao bi da je jedna od njih fake...
XIAOMI 10000 - 11.99$
XIAOMI 10400 - 17.99$

EDIT: vidim da ste prije spominjali da je ova jeftinija noviji model, što mi nema logike. Novije , pa jeftinije

Primijeti da je stari model na "trajnom sniženju", a novi će model kroz 4 dana dignuti natrag na 22 dolara.

14 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Jos jedna preporuka za Xiaomi-ev 10000 mAh Power Bank

 

S Gearbest-a 12$,stiglo za cca 2tjedna

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 1:56 (Darkensync).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Treba primjetit da je samo srebrni 12$, dok su druge dvi boje po 15$... narucia sam jos jedan zeni, ali ovaj rozo-lila pa prvo gleda jer mi nije bilo jasno, a onda skuzia u cemu je stvar. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
wifi kaže...

Treba primjetit da je samo srebrni 12$, dok su druge dvi boje po 15$... narucia sam jos jedan zeni, ali ovaj rozo-lila pa prvo gleda jer mi nije bilo jasno, a onda skuzia u cemu je stvar. 

Da, to je baš bezobrazno. Ovaj srebrni je tak nekak bezvezni... A ak hoćeš boju nit nemaš baš neki izbor i onda te još opelješe za 25% cijene srebrnog! Tri dolara samo po sebi nije puno, ali je 1/4 cijene powerbanka - samo za drugačiju boju!

 

Ja sam inače prije naručio onaj od 10400 u šampanj boji. Kad sam ga već platio, onda sam primijetio da sam zapravo mogao i jeftinije proći da sam uzeo srebrni.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
mbaksa kaže...

Da, to je baš bezobrazno. Ovaj srebrni je tak nekak bezvezni... A ak hoćeš boju nit nemaš baš neki izbor i onda te još opelješe za 25% cijene srebrnog! Tri dolara samo po sebi nije puno, ali je 1/4 cijene powerbanka - samo za drugačiju boju!

 

Ja sam inače prije naručio onaj od 10400 u šampanj boji. Kad sam ga već platio, onda sam primijetio da sam zapravo mogao i jeftinije proći da sam uzeo srebrni.

 Istina, bezobrazno je i razmislja sam se bili uopce uzea taj u boji ili ovaj srebrni opet, ali ono jbga, u startu nije nesto skup, a opet za zenu je, i puno ce bolje izgledat takav nego da opet uzmem genericku srebrnu kao sebi. Ova moja je inako bila za probu i jeftina, tako da je nadislo moja ocekivanja. 

Sto reci, moda kosta... i kad auto uzimas placas 2tkn+ za metalik lak, i jos po hrpicu za svaku djidju-midju koju pozelis, tako da ni ovo ne cudi. Da na ovog zalipis jabuku bia bi 5 puta skuplji, a isti vrag... 

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

ma ja sam se zenuo kad sam uzimao zaboravio sam uopce na boju i samo sam narucio power bank i dobio sam onog pickastog rozog :) 

al nema veze. pretpostavljam da ima oko 7000mah jer svoj iphone 5s napunim 4 puta od 0-100 i 5 puta mi stane na oko pola baterije

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
To ti je otprilike to jer unutra po svoj prilici je baterija od 10000mah, ali na 3.7v, a koristis je na naponu od 5v pa je samim time na 5v tih 7000mah... sve odgovara!
14 godina
moderator
offline
Externe baterije - power bank

Nemate što pretpostavljati, Xiaomi je jedan od rijetkih koji navodi kapacitet baterije i na 5.1V.

 

Sa donje strane sve lijepo piše...

 

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Stigao powerbank napokon, odmah sam ga upalio i stavio da puni. Izgleda mocno skroz, odmah sam narucio jos jedan cisto da se nadje, hvala za preporuku 

powerbank powerbank
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
chaselol kaže...

Stigao powerbank napokon, odmah sam ga upalio i stavio da puni. Izgleda mocno skroz, odmah sam narucio jos jedan cisto da se nadje, hvala za preporuku 

 koliko je trajala dostava?

11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
SEYOboy kaže...

 koliko je trajala dostava?

20 dana 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

Danas sam dobio Xiaomi 10,000mAh, trenutno je na punjenju pa ću ga isprobati.

 

Fun fact: od kine do mostara je putovao 4 tjedna(12.8.-4.9.), a iz Mostara do mene tri tjedna. Toliko o državnim službama

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Ivan_hacker kaže...

Fun fact: od kine do mostara je putovao 4 tjedna(12.8.-4.9.), a iz Mostara do mene tri tjedna. Toliko o državnim službama

Sto je najgore rece mi frend kad sam narucivao sebi, kaze nazoves carinu i pitas jel ima sta za tebe, jer mozes ranije doci po posiljku jer oni imaju poseban protokol dok ne posalju dalje.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

A jel se plaća carina i pdv?

 

WoT IG: RavenHR ---http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png /// https://www.facebook.com/pentasports/timeline /// https://www.youtube.com/user/pentasports
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
12 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Je li se još uvijek isplati uzet ovaj XIAMO 10000?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Zašto spominjete samo ta Xiaomi?

Postoje li i bolji PB-ovi, recimo npr. 30.000 ma ? (ok 3xXaomi, ali npr sa li-POLIMER baterijama)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice