Galaxy Note

poruka: 24
|
čitano: 6.254
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Galaxy Note

Buduci da sam postao jedan od Samsung Mob!lera na poklon sam dobio Galaxy note. 

 

Ovdje mozete pronaci par mojih videa o Samsung Galaxy Note-u : https://www.youtube.com/user/AK47SSSR

 

BLOG: http://samsung-mobiler-nadan.blogspot.com/

 

Ako vas zanima jos nesto o Noteu slobodno pitajte. Ukoliko imate neki prijedlog posaljite mi pm :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 18:06 (nanek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note

Koliko traje baterija? Je li prevelik za drzat kod face u telefoniranju?

Imam galaxy tab 7" ali je nekad prevelik za vuci okolo...

 

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Nema veze sa galaxyem, ali buduci da si mobiler znas mozda kada ce izaci Galaxy Tab 7.7 jer ga cekam predugo

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Note
tkuzmic kaže...

Koliko traje baterija? Je li prevelik za drzat kod face u telefoniranju?

Imam galaxy tab 7" ali je nekad prevelik za vuci okolo...

 

Baterija mi se za sada cini odlicnom. Izdrzao je 11 i pol sati koristenja bez prestanka. Uz neki normalni usage mislim da bi baterija mogla trajati i do 5 dana. Budem testirao. Malo cudno izgleda kad se razgovara na njega ali nije ništa strašno. 

 

 

 

@lordlojkus

Stvarno ne znam. Mislim da jos nigdje nije u prodaji. Budem pitao.

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Kvragu, Android OS bug.

Blood in the carpet... Urine stains on the walls... A colony of bats in the men's room... Asbestos in your air conditioner! Snakes in your planes!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note
Možeš malo objasniti što je to mobiler i kako se to postaje?
Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Note
nj0fra kaže...
Možeš malo objasniti što je to mobiler i kako se to postaje?

 

Mob!leri dobivaju najnovije Samsung mobitele na koristenje te ih proucavaju, recenziraju i dijele svoja misljenja na drustvenim mrezama. Takoder putuju na sajmove telekomunikacijskih tehnologija poput Mobile World Congressa u Barceloni. Bio je natjecaj u kojem su izabrana najbolja cetiri kandidata. Prijave su zatvorene. Mislim da se sljedece godine opet traze novi mob!leri. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 0:02 (nanek).
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

razmišljam o tom mobitelu, ali se bojim da bi mi bio ipak mrvu nepraktičan za nosit okolo. Stane u džep od traperica ili moram uzeti i futrolu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Note
Wax kaže...

razmišljam o tom mobitelu, ali se bojim da bi mi bio ipak mrvu nepraktičan za nosit okolo. Stane u džep od traperica ili moram uzeti i futrolu?

Bez problema stane u svaki džep. Nije bas toliko ogroman :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 17:39 (nanek).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note

Ja odustao. Preveliko je to.

Izgleda da ću ipak razmotriti s2...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note
nanek kaže...
nj0fra kaže...
Možeš malo objasniti što je to mobiler i kako se to postaje?

 

Mob!leri dobivaju najnovije Samsung mobitele na koristenje te ih proucavaju, recenziraju i dijele svoja misljenja na drustvenim mrezama. Takoder putuju na sajmove telekomunikacijskih tehnologija poput Mobile World Congressa u Barceloni. Bio je natjecaj u kojem su izabrana najbolja cetiri kandidata. Prijave su zatvorene. Mislim da se sljedece godine opet traze novi mob!leri. :)

A jel moraš baš imat Fejs. Ja imam samo Twitter i G+, a Mobiler mi se stvarno sviđa, tj. ja sam jako dugo Samsung fan i to mi je san (ića na te sajmove, recenzirat)...

 

Kad će Note u domovinu doć službeno, da ga ima za kupit u Samsung Storeu ili Vipu?

13 godina
offline
Re: Galaxy Note
logik kaže...
nanek kaže...
nj0fra kaže...
Možeš malo objasniti što je to mobiler i kako se to postaje?

 

Mob!leri dobivaju najnovije Samsung mobitele na koristenje te ih proucavaju, recenziraju i dijele svoja misljenja na drustvenim mrezama. Takoder putuju na sajmove telekomunikacijskih tehnologija poput Mobile World Congressa u Barceloni. Bio je natjecaj u kojem su izabrana najbolja cetiri kandidata. Prijave su zatvorene. Mislim da se sljedece godine opet traze novi mob!leri. :)

A jel moraš baš imat Fejs. Ja imam samo Twitter i G+, a Mobiler mi se stvarno sviđa, tj. ja sam jako dugo Samsung fan i to mi je san (ića na te sajmove, recenzirat)...

 

Kad će Note u domovinu doć službeno, da ga ima za kupit u Samsung Storeu ili Vipu?

Meni je to takoder bio san koji se sada pretvorio u stvarnost :D Moras imati fejs jer se jedino preko fejsa bilo moguce prijaviti na taj natjecaj. Galaxy Note bi se trebao pojaviti sljedeci tjedan u slobodnoj prodaji, a krajem prvog mjeseca u ponudi operatera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2011 13:50 (nanek).
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Evo samo da javim da sam nabavio mob i za sada je luuuuuudilo :) ugl, nov sam u android svijetu (hahah) pa imam puno toga za otkriti i isprobati... veličina mi je taman, fakat se priviknes dosta brzo na taj nesto veci ekran.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Note

Super potez {#} Ako budes trebao bilo kakvu pomoc samo pitaj {#}

12 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Sri kaj sam dosadan neg daj mi reci kak mogu sloziti da mi u browseru otvara stranice kao na kompu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note
U Browseru settings pa User Agent.
Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note

Thnx :)

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Pozdrav svima!!! Intezivno razmišljam o kupnji Samsung galaxy note - a.. pa cu postavit samo jedno pitanje za sada.. Možda će biti smiješno al me samo zanima isplati li se i jeli uopće potrebno stavljati zaštitne folije na ekran pošto ima "Gorila Glass"? Kolko sam gledao po you tubu.. Jedan lik ga je drapao skalpelom i niti jedne crte nije bilo... e sad koliko tu ima istine!!!  HVALA!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note
Folija je nepotrebna.
Ja sam na Galaxyu S pokusao s cavlom ogrebat ekran, ni crtice nije bilo.
Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Znas li ti i govoriti?.. Svi mi znamo tipkati po uređaju....

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy Note

...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 0:00 (jurica_m).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Note
Mario 1851996 kaže...

Pozdrav svima!!! Intezivno razmišljam o kupnji Samsung galaxy note - a.. pa cu postavit samo jedno pitanje za sada.. Možda će biti smiješno al me samo zanima isplati li se i jeli uopće potrebno stavljati zaštitne folije na ekran pošto ima "Gorila Glass"? Kolko sam gledao po you tubu.. Jedan lik ga je drapao skalpelom i niti jedne crte nije bilo... e sad koliko tu ima istine!!!  HVALA!!!

Mislim da screen protector nije potreban. Vec 2 godine koristim mobitele sa Gorila Glassom i samo mi se jedanput desilo da se ekran ogrebao. To se desilo kad mi je sgs2 pao sa metar i pol visine na beton. Bila je to sicusna ogrebotina koja se samo na suncu vidila. Nekad mi se desi da slucajno Note stavim u dzep sa kljucevima, kovanicama...ekranu se nikad nije nista dogodilo. Jos je uvijek kao prvog dana. 

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note

Zahvaljujem se na svim odgovorima ;) Hvala!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy Note

Od sutra ce Samsung Galaxy Note biti dostupan u ponudi Vipneta ! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice