Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 420.733
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
Zna li netko hoće li se s 1.1.2019. restartirati ovi poeni koji se dobiju kupovinom, recenzijom i sl?
Ako hoće onda bi ih iskoristio na vrijeme
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

To i mene zanima, ali znam da ih nisu nikad s 1.1. resetirali. Meni su uvijek poslali mail da bodove trebam iskoristit do kraja veljače ili ožujka, više ne znam, ali ove godine nema tog maila 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Ako je tako onda nema straha

9 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Pozdrav, naručio bi iz gearbesta jedan tv-box (slika u prilogu), zanima me sada kolika bi bi bila carina i pdv na tu cijenu koja je navedena. Znači imam za odabrati wearhouse cn-099 i tu mi je free shiping i, a imam i fast-23 tu mi je oko 5 dolara shipping pa me zanima zašto je u tome razlika i što mi je bolej odabrati. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gearbest.com

CN ti je iz kine fast 23 iz EU (nema pdv i carine) pa sad vidi sta ti je isplativije

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 8:07 (Ivan_cno).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Ok, hvala na odgovoru.

12 godina
offline
Gearbest.com

Evo par kupona... ako hocete jos, javite se na PM.

 

Gocomma USB3.0 to SATA IDE Hard Disk Adapter - 11.39 - QY1V841476LA7

Alfawise S95 Amlogic S905W TV Box - 21.93 - QY1R4Q09YG912

Alfawise Bluetooth Headphones - 9.91 - QY1M758034V29

Alfawise T9 Quad-core TV Box - 43.87 - QY1P999827W7V

Gocomma i300Pro Car OBD2 Diagnostic Scanner Scan Tool - 22.81 - QY1K9793F282L

Alfawise S95 Amlogic S905W TV Box - 21.93 - QY1C250687H9T

 

Alfawise 128GB UHS - 3 XC High Speed High Capacity Micro SD Card - 14.93 - ALF128Xmas

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Gearbest.com

Xiaomi WXKG02LM Aqara Smart Light Switch Wireless Version - 11.99 - GBAFFYL298

 

Original Xiaomi Mi Home Smart WiFi Socket - 9.99 - CWTS9830VUPP7

 

Original Xiaomi Mi Bluetooth 4.1 Speaker - 25.99 - GBPTAFFS54

 

Mecool M8S PRO L 4K TV Box - 59.77 - QY1P70E596072

MECOOL M8S PRO W TV Box - 22.99 - PLSale75

Mecool M8S PRO L 4K TV Box - 59.99 - GBAFFYL318

 

I jos puno vise na linku u potpisu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Imam pitanje, da li se na cijenu, u ovom slučaju manju od 10 dolara naplaćuje carina i PDV pošto paket dolazi iz Kine a nema u europskom skladištu. Koliko sam čuo do neke cijene se ne naplaćuje carina i PDV. Naručujem tipkovnicu za Android box. https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_1312918.html?wid=1433363

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gearbest.com
fic1003 kaže...

Imam pitanje, da li se na cijenu, u ovom slučaju manju od 10 dolara naplaćuje carina i PDV pošto paket dolazi iz Kine a nema u europskom skladištu. Koliko sam čuo do neke cijene se ne naplaćuje carina i PDV. Naručujem tipkovnicu za Android box. https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_1312918.html?wid=1433363

Do 22 eura si oslobođen.

Procitaj ovo:

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
kiki_b kaže...
fic1003 kaže...

Imam pitanje, da li se na cijenu, u ovom slučaju manju od 10 dolara naplaćuje carina i PDV pošto paket dolazi iz Kine a nema u europskom skladištu. Koliko sam čuo do neke cijene se ne naplaćuje carina i PDV. Naručujem tipkovnicu za Android box. https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_1312918.html?wid=1433363

Do 22 eura si oslobođen.

Procitaj ovo:

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 Ok, jasno mi je sada da nema na tu cijenu carine, ali ne znam sada za ovo što piše za dostavne službe, meni dakle kod shippinga na gearbestu piše $0.21 to Croatia via Unregistred Air Mil, to bi trebalo značiti da ne ide preko dostavne službe, jel tako?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Ide običnom poštom, dakle bez mogućnosti praćenja paketa.
12 godina
offline
Gearbest.com

 Yeelight YLFW01YL Smart Atmosphere Candela Light - 33.99 - SZSIGR141 - EU SKLADISTE !!! 

 Ninebot Segway ES2 Folding Electric Scooter from Xiaomi Mijia - GRAY - 341.70 - GBES201G - EU SKLADISTE !!!!

 

 Tanix TX3 Max TV Box - QY1E95F1N1837
Xiaomi Mijia Sign Pen - QY1M801SLR099

Xiaomi Mi 8 Pro - GBMPR5

Xiaomi Redmi 6A - 2/16 GB - GBMPUJ6 
Xiaomi Redmi 6A - 2/32 GB - GBMPGT8

 Xiaomi Mi A2 - 4/64 GB - GBMPO98

Xiaomi POCO F1 - 6/64 GB - GBMP98U 

Xiaomi POCO F1 - 6/128 GB - GBMPOER

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - 3/32 GB - GBMPO97

Xiaomi Mi 8 Lite - 4/64 GB - GBMPLO9

Xiaomi Mi 8 Lite - 6/128 GB - GBMP9O8

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - 4/64 GB - GBMPOI6

Xiaomi Mi 8 Phablet 4G de 6,21 pulgadas Versión Global - NEGRO 6 + 128GB - GBMPOI80

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
Sve je prevara,čekao sam preko 3mj. plačeni mob. i naravno ništa lopovi se vade na dostavljača kao da sam ih ja birao i nude povrat pola love, i nekakve bodove , dakle moje iskustvo je PREVARA ne nasjedajte
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
frodov kaže...
....dakle moje iskustvo je PREVARA ne nasjedajte

 Malo prekasno si javio. Ja već 3 godinu kupujem kod njih...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
frodov kaže...
Sve je prevara,čekao sam preko 3mj. plačeni mob. i naravno ništa lopovi se vade na dostavljača kao da sam ih ja birao i nude povrat pola love, i nekakve bodove , dakle moje iskustvo je PREVARA ne nasjedajte

 Pa jasno ja da kad posalji to vise nije njihova briga. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
frodov kaže...
Sve je prevara,čekao sam preko 3mj. plačeni mob. i naravno ništa lopovi se vade na dostavljača kao da sam ih ja birao i nude povrat pola love, i nekakve bodove , dakle moje iskustvo je PREVARA ne nasjedajte

 

Nije prevara, u većini slučajeva su najjeftiniji no imaju problema sa poštom, pogotovo ako šalju preko singapurske pošte.

Ja čekam mobitel i android box već puna dva mjeseca.

 

Ako možete birati izbjegnite singapursku poštu jer su najsporiji, isto tako ih je teško upratiti preko trakinga. Bar je takvo moje iskustvo

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
Evo moje iskustvo je da sam platio prije 3 mj mobitel. i dobio onu stvar ,sada se prave grbavi kao da pristanemna povrat pola love , bodove itd itd , pa procjenite sami da li vredi sa lopinama raditi .Ivan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Ako si plaćo preko paypala pokreni slučaj ako ti mob nije došao

11 godina
offline
Gearbest.com

Prvo iskustvo da me Carina tražila i izvod od banke osim screenshota narudžbe gdje je vidljiva vrijednost paketa. Zvali su me telefonom, kažu da im je sumnjiva cijena jer su vidjeli da je aktualna cijena na gearbest.com veća. I to se desilo baš u predbožićno vrijeme kad im je bila najveća gužva pa ne bih očekivao da će biti picajzle. Na kraju je sve dobro prošlo, osim kašnjenja i troška od 19,50 kn.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 21:02 (Peruneph).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

Xiaomi Amazfit Stratos / Pace 2 - 159.99 - 9J549S7T8P

Xiaomi AMAZFIT Heart Rate Sports Smartwatch - 95.99 - HRRWMMSSV0

Xiaomi AMAZFIT Cor IPS Smartband - BLACK - 43.99 - 4PCJ8109KN

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

Ima li netko ideju kako riješiti ovaj slučaj - Naručio mi band 3 2.1.2019. Nakon 10 dana što nije poslan, javljam se ja njima i tražim objašnjenje. Kažu, nema na stanju (how yes no), i može li neki drugi proizvod umjesto njega. Odbijam, uz napomenu da hoću mi band koji je u međuvremenu otišao sa 24 na 29 usd i to kod istog trgovca unutar gearbest trgovine. I naravno da ih ima milijun na stanju. Da li da tražim refund ili da im kažem da mi svejedno pošalju skuplji na njihov račun?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 12:09 (ibirkic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Pa ako si već platio ne može tebi poskupjeti.

Ili?

12 godina
offline
Gearbest.com

Ma nemam pojma, mi band 3 je trenutno na "flash sale", ima 1700 komada, ja ih tražim da pošalju, a oni tvrde da ih nema trenutno na stanju i da odaberem nešto drugo. Druga opcija je da čekam do 31.1. kada će kao biti na stanju. Mislim da ću tražiti refund, baš ide na živce taj njihov support. Već nekoliko godina kupujem kod njih, nikad problema do sada.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Gearbest.com

Evo stigao mail u vezi bodova:

 

We want our amazing customers to know about the GB Points Policy: ALL Unused GB Points gained before Jan 1, 2019 AUTOMATICALLY EXPIRE and reset to ZERO on Apr 1. Use your remaining GB Points as three Lucky Winners can use points as MONEY before April 1, 2019.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...

Xiaomi Amazfit Stratos / Pace 2 - 159.99 - 9J549S7T8P

Xiaomi AMAZFIT Heart Rate Sports Smartwatch - 95.99 - HRRWMMSSV0

Xiaomi AMAZFIT Cor IPS Smartband - BLACK - 43.99 - 4PCJ8109KN

 

 Drug bio bih ti zahvalan ako budeš imao kod za Amazfit bip.

Ako bi imao kakav u narednom periodu javi obavezno.

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Ovaj gearbest se poprilično srozao. Je*u me radi 4$. Nakon 15 dana nisu poslali kabel. Otvaram ticket, tražim refund. Oni mi nude proizvod iste cijene ili nek čekam da pošalju ovaj naručeni. Odbijam, tražim refund. Je*ena glupača mi javlja da će uskoro dobit kabel i nek pričekam još malo. Opet odbijam i opet tražim refund ili ću otvorit paypal case. Konačno glupača shvaća, ali nudi povrat para u njihov wallet. Na kraju pristao jer nema smisla se s njima natezat. Potrošit ću još ove bodove koje imam kod njih i izbjegavat ih u širokom luku.

Edit: sad mi refundali na paypal.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 12:59 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
Jel kod Gearbesta još traje kineska nova godina? Platio sam narudžbu 20.2., a tek je jučer poslan jedan od 3 artikla iz narudžbe. Puno puta sam naručivao i nikad im nije trebalo tako dugo da pošalju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Uvijek ti piše kad će biti otprilike poslano.

Ja sam baš jučer nešto naručio i evo danas poslano.
16 godina
offline
Re: Gearbest.com

Pogledaj na stranici proizvoda. U zadnje vrijeme svaki item koji sam uzeo ima na stranici naveden datum slanja, koji se nerijetko pomice svaki dan (udaljava, naravno).

Za jedan proizvod sam pitao kada ce shipping i gleda li se kakav je bio datum kada sam kupio ili za sve kupce vrijedi trenutno navedeni - rekli su da je broj narudzbi za taj proizvod veci nego su ocekivali i da ce biti poslan cim bude dostupan (trenutno navedeni datum slanja).

 

Nazalost, sjedi i cekaj ili digni dispute (koji ce nakon puuuuno dopisivanja s njima zavrsiti s time da ces ipak morat ici PayPalu plakat).

Object reference not set to an instance of an object
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice