GPS navigacija - Android

poruka: 77
|
čitano: 105.214
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Znade li netko dali Garmin sprema kakvu navigaciju za Androide?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GPS navigacija - Android

ej...ovako..ne razumijem se bas u mobitele.imam lg gt 540...i sad bi htio stavit neki dobar gps..koji mi preporucate?

hvala na brzom odg..;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: GPS navigacija - Android
alen4430 kaže...

ej...ovako..ne razumijem se bas u mobitele.imam lg gt 540...i sad bi htio stavit neki dobar gps..koji mi preporucate?

hvala na brzom odg..;)

moja preporuka je iGO

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
alen4430 kaže...

ej...ovako..ne razumijem se bas u mobitele.imam lg gt 540...i sad bi htio stavit neki dobar gps..koji mi preporucate?

hvala na brzom odg..;)

Navigon, koristim ju često i odlična je.
Samo što ne radi preko državnih granica, znači kad prećeš u drugu fržavu onda uppišeš adresu u toj države. 

13 godina
offline
GPS navigacija - Android
A gdje mogu naci stranicu za download navigona besplatno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GPS navigacija - Android

gde mogu da skinem motonav?ako nije probelm da mi kazes

 

13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

moze mi tko poslat link za motonav, imam xperiu x10

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Dali može neka preporuka navigacije za  SE X8

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
55pero kaže...

Dali može neka preporuka navigacije za  SE X8

TU si pogledaj.

And Justice For All.... FUCK YEAH!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android

Tu sam i gledao zato i pitam za vaše mišljenje

14 godina
moderator
offline
Re: GPS navigacija - Android
55pero kaže...

Tu sam i gledao zato i pitam za vaše mišljenje

iGO stavi

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
12 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

najbolja za android je don't panic via gps 4.0, tj. mireo navigacija....istina karta i jezik kostaju 50kn, ali ima i glas Zeljka Pervana koji ponekad kaze nesto drugo osim skrenite lijevo i sl....npr. izvadite prst iz nosa, uđite u kruzni tok, prebrojite koliko izlaza ima, pa mi javite...svakako preporucam

Pranklin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Da li se što promjenilo u ponudi navigacija za android? Koje aplikacije da probam? Što mi preporučate?

 

 

Bio sam do nekidan na garminu i zadovoljan sam s njim, međutim nema ga za android i sad tražim zamjenu.

 

Hvala

WaterCooled
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android
Pitanje. da li mi može neko odgovoriti kako mogu skinuti navigaciju i prebacit na mobitel a da je besplatna i da ima hrvatski jezik? Imam nokiu c5 Moli vas za upute točne hvala.
13 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android
sale031 kaže...
Pitanje. da li mi može neko odgovoriti kako mogu skinuti navigaciju i prebacit na mobitel a da je besplatna i da ima hrvatski jezik? Imam nokiu c5 Moli vas za upute točne hvala.

nokia maps dolazi ugradeno

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
11 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android
ja sam probao valjda sve navigacije koje postoje za android i sa samo 2 sam bio u potpunosti zadovoljan...navigon i copilot live. obje su precizne (ke kasne sa položajem, što nije slučaj kod većine drugih...fulaju i 50-tak m, pa se ti snađi u gradu ili kružnom toku :) ) a ako od te dvije moram izabrati jednu, onda je to copilot.
13 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
michelkovacic kaže...
ja sam probao valjda sve navigacije koje postoje za android i sa samo 2 sam bio u potpunosti zadovoljan...navigon i copilot live. obje su precizne (ke kasne sa položajem, što nije slučaj kod većine drugih...fulaju i 50-tak m, pa se ti snađi u gradu ili kružnom toku :) ) a ako od te dvije moram izabrati jednu, onda je to copilot.

 

 

to ti je zato jer se služe GPS-om koji radi u komunikaciji sa satelitima, tralalalalalalalalala.... uglv... sve takve navigacije u mobima pa i klasične navigacije koje nisu brutalno skupe ti imaju odstupanja do 50m i to radi gubitka kontakta sa jednim od X br satelita sa kojima određuju položaj... nije da pričam gluposti, učio nedavno na faxu... ako te zanimaju ti detalji javi se na pvt pa ti pošaljem skriptu jer nemogu iz skripte kopirat to objašnjenje, a neda mi se sad nakon nočne smijene sve to detaljno opisivat :P :P :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android
navigon i copilot ne fulaju niti malo, zato sam mu ih i predložio. copilot koristim već godinu dana i prezadovoljan sam s njim.
15 godina
offline
GPS navigacija - Android

za android najbolje je igo.....

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GPS navigacija - Android

Pozdrav, koristim mireo don`t (v 4.50) panic navigaciju, i kak ju ugasit? Pošto mi u pozadini radi, ne vidim nigde u opcijama exit il tak nekaj slično..
android 2.3.7

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GPS navigacija - Android

Ako vam triba navigacija i karte javite se meni na PM jer nesmin postavit link ovdi
Iman iGo & Motonav,Copilot,Navigon i karte europe.

Kasnije cu napisat nesto pametno i reprezentno, da sad ne lupam i pravim se pametan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GPS navigacija - Android

ja sam na iphonu koristio igo i bio sam super zadovoljan

sada nakon probe raznih ostao sam na navigonu i super zadovoljan,trenutno imam navigon europa 4.1.2 na galaxy s2 wanamlite 12

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
Najbolja navigacija je definitivno Mireova Dont Panic
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
GPS navigacija - Android

imal neka navigacija sa mapa za bosnu osim IGO-a??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
GPS navigacija - Android

Imam samsunga galaxy 3 i koristim IGO

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GPS navigacija - Android

mozel mi neko poslati link na pm sa igo navigacijom + najnovim kartama za balkan ?? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
DangerousB kaže...

imal neka navigacija sa mapa za bosnu osim IGO-a??

navigon ima bosnu također

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Ima li koja navigacija, a da ne zahtijeva pristup Internetu odnosno da koristi samo offline mape + da se odredište može odrediti uz pomoć geografske širine i dužine, ako ne odrediti, onda barem da se prikaže trenutačna geografska širina i dužina (opet bez spajanja na net) ?

 

Trebam naime odrediti geografsku širinu i dužinu uz pomoć mobitela na području koje baš nije pokriveno signalom tako da se ne mogu spajati na net preko mobitela, odnosno trebala bi mi navigacija koja uz offline mape nudi i podatke o geo. širini i dužini položaja na kojem se nalazim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2012 0:16 (AltairAC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
AltairAC kaže...

Ima li koja navigacija, a da ne zahtijeva pristup Internetu odnosno da koristi samo offline mape + da se odredište može odrediti uz pomoć geografske širine i dužine, ako ne odrediti, onda barem da se prikaže trenutačna geografska širina i dužina (opet bez spajanja na net) ?

 

Trebam naime odrediti geografsku širinu i dužinu uz pomoć mobitela na području koje baš nije pokriveno signalom tako da se ne mogu spajati na net preko mobitela, odnosno trebala bi mi navigacija koja uz offline mape nudi i podatke o geo. širini i dužini položaja na kojem se nalazim.

Evo, čak je i besplatan {#} (za boldano možeš vidjeti na linku na slici da može, a za ono prvo što si tražio ne znam)

13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

koja bi bila najbolja navigacija za Samsung galaxy mini 2
i dali je potrebno rootanje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice