HTC Desire - restart, blokiranje i slično

poruka: 15
|
čitano: 29.477
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire problem!

Evo imam problem sa svojim Desireom, radi se o sljedećem:

- za vrijeme dok sam na netu restartira mi se i prvo sam mislio da se to dešava samo kad sam na mobilnom internetu ali što sam duže čekao to mi se počelo dešavati kad sam spojen na wireles, jednom mi se čak restartirao za vrijeme razgovora

- i jednom kad mi se restartira onda kad se upali opet odjednom restart i tako ludi sve dok mu ne izvadim bateriju

- jučer sam skinio sa marketa jedan live wallpaper i dok sam se s njim igrao i isprobavao isto mi se resetirao

 

Zanima me da li jos netko ima takvih problema i da li netko zna možda o ćemu se radi? Već sam poludio s tim.

Imam garanciju pa ću ga odnjeti idući tjedan ali zanima me ako neko zna o ćemu je riječ.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire problem!
Dino89 kaže...

Evo imam problem sa svojim Desireom, radi se o sljedećem:

- za vrijeme dok sam na netu restartira mi se i prvo sam mislio da se to dešava samo kad sam na mobilnom internetu ali što sam duže čekao to mi se počelo dešavati kad sam spojen na wireles, jednom mi se čak restartirao za vrijeme razgovora

- i jednom kad mi se restartira onda kad se upali opet odjednom restart i tako ludi sve dok mu ne izvadim bateriju

- jučer sam skinio sa marketa jedan live wallpaper i dok sam se s njim igrao i isprobavao isto mi se resetirao

 

Zanima me da li jos netko ima takvih problema i da li netko zna možda o ćemu se radi? Već sam poludio s tim.

Imam garanciju pa ću ga odnjeti idući tjedan ali zanima me ako neko zna o ćemu je riječ.

Rješenje si si sam napisao .

Nosi ga na servis .

Mislim da je skup sport da se doma igraš majstora sa takvim uređajem .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
13 godina
protjeran
offline
HTC Desire problem!

Odnesi ga u servis

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire problem!
Dino89 kaže...

Evo imam problem sa svojim Desireom, radi se o sljedećem:

- za vrijeme dok sam na netu restartira mi se i prvo sam mislio da se to dešava samo kad sam na mobilnom internetu ali što sam duže čekao to mi se počelo dešavati kad sam spojen na wireles, jednom mi se čak restartirao za vrijeme razgovora

- i jednom kad mi se restartira onda kad se upali opet odjednom restart i tako ludi sve dok mu ne izvadim bateriju

- jučer sam skinio sa marketa jedan live wallpaper i dok sam se s njim igrao i isprobavao isto mi se resetirao

 

Zanima me da li jos netko ima takvih problema i da li netko zna možda o ćemu se radi? Već sam poludio s tim.

Imam garanciju pa ću ga odnjeti idući tjedan ali zanima me ako neko zna o ćemu je riječ.

Bas mi se prije par dana vratio Desire sa popravka nakon cca mjesec dana radi upravo takvog problema, a otisla je maticna tak da odi sto prije u servis da ti to poprave.

13 godina
offline
HTC Desire problem!

isti problem sam imao sam imao sa Nokiom E52. Nosio sam ju na servervis i kao slozili su i za par dana opet kad upalim wlan se restara. Otisao sam osobno u Zg u Mobis trazio sam šefa odjela servisi i tamo sam mu srao sta ja iz Bjelovara moram dolaziti da mi popravite mobitel kako treba bla bla.... I isto je bio problem u maticnoj

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire problem!

Imam isti problem odkad sam stavio Froyo

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire problem!

E pa ici ce i moj Desire na servis :P

Kad nabacaju 100 stvari u te mobitele nije ni cudo sto je osjetljivo ko ljuska od jajeta :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire problem!

Naišao sam na bezbroj takvih - inih problema na internetu vezanu uz matične mobitela.

Wifia i ostalog. (pa i grafičkih kartica, matičnih ploca, [prijenosnika] itd).

 

Pretpostavka je da u proizvodnji nisu dobro napravljeni završni radovi lemova,

dok matične prolaze zroz 'peči' koje na 196C zagrijavaju ponovno kositre na lemljenim mjestima

kako bi se bolje 'razvukli' oko spojeva chipseta i raznih djelova.

 

Da, dok je pod garancijom obavezno reklamirajte mobitel, a dok vam istekne,

ne preostaje vam drugo nego izvaditi matičnu, staviti matičnu u vodoravni, malo povišeni položaj (na aluminiju?)

 zagrijati pečnicu na malo ispod 200C i nakon 8 min izvaditi,

čekati da se ohladi. Skinuti prethodno sve zapaljive djelove i pazite na moguće plinove opasne po zdravlje.

ProGooglajte više o tome.

(motherboard fix in oven / ili / bake fix motherboard).

Metoda nije 100% efikasna, ali... kod krepane matične i bez garancije... nemate što izgubiti.

(naravno, možete ju uvijek bezobrazno uvaliti nekome preko oglasa hahahahah NIKAD!! )

 

15 godina
offline
HTC Desire problem!

Lol otiso u servis, maticna bila problem, kazu da nije dobro spojeno sa tisk. plocicom (ali mislim da je do onoga navedeno post gore )

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: HTC Desire problem!
Dino89 kaže...

E pa ici ce i moj Desire na servis :P

Kad nabacaju 100 stvari u te mobitele nije ni cudo sto je osjetljivo ko ljuska od jajeta :)

I jesi išao na servis? Javi kako je prošlo, baš me zanima...

 

Jesi li prije pokušao napraviti reset na tvorničke postavke?

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 19:00 (Miro).
13 godina
offline
HTC Desire - restart, blokiranje i slično

miro sam sam svoju Nokiu resetirao na tvornicke postavke i nije pomoglo {#}

 

jednostavo mora na servis sa tim problemom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire - restart, blokiranje i slično

Imam isti problem, nemam garanciju.. Koliko bi popravak koštao(točnije zamijena matične). :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500 - restart, blokiranje i slično

Dakle,radi se o sljedećem...moj desire ne zakreće ekran iako mu je upaljena autorotacija u postavkama...video,youtube,facebook...ništa me reagira na zakretanje ekrana...da li bi pomoglo factory reset ili poslati na servis???

         Hvala...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HTC Desire - restart, blokiranje i slično

Imam HTC Desire 300 skoro godinu i pol dana, do sada nije bilo nikakvih problema sa mobitelom. Ali poceli su mi problemi sa pojavljivanjem bootloadera (bijela pozadina, sarena slova) ne uspije uvijek reboot, pokusala sam prije par dana reboot kada mi se pojavilo pri iskljucivanju mobitela, i ukljucila sam telefon opet bijela pozadina sarena slova Bog te pito sta sam sve uradila samo da ukljucim da imam mobitel za ono osnovno pozivi i poruke dok se ne snadjem za novi mobitel, medjutim kamera je prestala raditi i ne moze se nikako pokrenuti, i slucajno ugasim mobitel i ponovno mi se pojavi ista stvar sa bootloaderom. Nisam nikada nista pokusavala sa mobitelom da uradim, koristila ga za fejs, i poneku igricu, i pozive nista posebno.. Zanima me kako mogu popraviti mobitel jer u skripcu sam sa novcem, koliko kosta popravka, i zasto se ovo pojavljuje svaki put pri ukljucivanju mobitela i tesko ga se rijesiti? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HTC Desire - restart, blokiranje i slično

Pozdrav!

imam htc desire 500 i kad ga prikljucim na punjač piše da telefon radi kao USB HOST i ne mogu ga puniti..

pomagajte!!!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice