Ovo je HTC One X+?!

poruka: 46
|
čitano: 11.783
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

Obzirom sam načuo da se HTC sprema na tržište pustiti novu, pojačanu verziju HOX-a, nazvanu barem nazivno HOX+, čini mi se da je ovo nekakav prvi trag, koji će potvrditi da se nešto jako dobro kuha kod ekipe iz Taiwana, barem na moje zadovoljstvo {#} !!

 

LINK; http://www.gsmarena.com/unknown_htc_phone_leaks_looks_the_flagship_part_-news-4735.php

 

EDIT; kako sam pronašao još jedan podatak, radi se o 5 inchnom mobu, tako da sam sasvim siguran da je ovo upgrade HOX-a na HOX+, a sve u smislu a se ( možda ) sustigne samsung sa modelom Note II {#} !!

 

EDIT2; evo još jedne potvrde o kakvom se mobu tu dela ustvari {#} !!

 

LINK; http://www.theverge.com/2012/8/31/3283979/mystery-htc-android-phone-surfaces-is-it-bound-for-verizon

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 20:05 (ATJLučko).
Moj PC  
5 0 hvala 4
16 godina
odjavljen
offline
Ovo je HTC One X+?!

Not bad at first sight....not bad at all :)))

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

Nece htc pokolebat nimalo dominaciju notea 2 ne brini... taj ht nije ciljan na trziste phonebletova. Ekran je nesto veci od sgs3 i hox-a i nema stylus tako da htc ne pokusava nista u tom segmentu nego zeli stvoriti powerhouse uredjaj sa krait quadcoreom i adreno 320 grafom na full hd ekranu.

Mozda zeli srediti dve muhe jednim udarcem sgs3 i note 2 iako sumnjam

5.55" ekran i carobni s pen su kategorija za sebe

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

U napetom iščekivanju najvjerojatnije novog flagshipa HTC brenda HOX+ moba, sa povelikim ću užitkom brojati još dvanaest dana do 19. 09. samo se pitam, gdje će biti event, i oko koliko sati {#} !!

 

Čini mi se da će ipak HOX+ prije naslijediti mog DHD, nego "neki drugi", ali neka, po specifikacijama koje su navedene, pa čak i za rezoluciju, su sasvim zadovoljavajuće {#} !

 

LINK; http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_htc_8x_surface_via_twitter-news-4776.php

VIA; http://www.pocket-lint.com/news/47393/htc-one-x-plus-outed-by-annonymous-tweet

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

Još po mojem iščekivanju manje od 73 sata do objave što su nam skuhali za vruću jesen u HTC kompaniji, a obzirom na očaj kod Apple na njihovom eventu, viđenim ništa od neke preVELIKE senzacije i WOW efekta, ovaj puta ga stvarno nije bilo, nekao sam blago skeptičan da bi još jednom mogao biti pucanj u prazno praznom puškom {#} !? 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

a taman kupio hox :(

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

Na kraju, neznam što je OVO, ali je opako i lijepo i veliko, a tek PPI {#} ?!?!

 

LINK; http://www.gsmarena.com/htc_phablet_specs_and_image_pop_up_quadcore_krait_1080p-news-4812.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

Totalno nepotrebno pumpanje, mislim da će se nešto od toga ispostavit lažno (ili reza ili dijagonala), al ko zna. Puno bi bolje bilo 5.5'' + 1080p.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Kako nepotrebno pumpanje? {#} Ček, 5'' pumpmanje a 5,5'' bi bilo taman? Ili si na nešto drugo mislia sa pumpanjem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!
Penryn kaže...

Kako nepotrebno pumpanje? {#} Ček, 5'' pumpmanje a 5,5'' bi bilo taman? Ili si na nešto drugo mislia sa pumpanjem?

Mislio sam na PPI. 340-350 PPI je sasvim dovoljno.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 15:56 (Mitsuoka).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!
Mitsuoka kaže...

Mislio sam na PPI. 340-350 PPI je sasvim dovoljno.

A to, a neka, bolje da povećaju nego da smanje. {#} Sad koliko je dovoljno je opet relativna stvar, sve ovisi kako-kome..

Što se pojačanog One X-a tiče, svakako će bit dobro ako ga HTC izbaci. Dobit ćemo novi 'high-end', vjerojatno općenito zaokruženiji proizvod od S3, šta će opet rezultirat padom cijena kod konkurencije i ništa loše u tome.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

Je, al ovo je pretjerano, ne vidim razliku između 350 i 400, a samo dopridonosi većoj cijeni radi tog featurea.

 

Ne znam sad koliko će poboljšani One X donijet kad je opet sa Tegrom 3, ne kužim zašto na Qualcomm ne idu i sa njime, a eto i S3 ima pojačanu verziju koja dolazi, tako da će opet bit isto na vrhu. Radije neka rade novu generaciju, a ne nadogradnje uređaja.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
online
Ovo je HTC One X+?!

5" tj 5.5", di je granica? Di bu stali s tim povećanjima ekrana? Il bu budući smartphonei istisnuli tablete i laptope, i dobili hibridne uređaje, em po pitanju hardvera em po pitanju dimenzija..

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

Pa to i je phablet kategorija, top modeli su skoro pa inč manji. (ja iskreno volim te uređaje jer mogu radit najnormalnije na njima jednom rukom i normalno mi stanu u dzep :) )

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 18:01 (Mitsuoka).
16 godina
online
Re: Ovo je HTC One X+?!
Mitsuoka kaže...

Pa to i je phablet kategorija, top modeli su skoro pa inč manji. (ja iskreno volim te uređaje jer mogu radit najnormalnije na njima jednom rukom i normalno mi stanu u dzep :) )

Onda bome imaš velike ruke kad moreš na 5.5" radit s jednom rukom{#}

 

Riječ mobitel, još malo pa bu iščeznula u hrv.riječniku, došla su vremena za veće stvari{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

A ono, na Noteu II mi fali pinku do suprotnog gornjeg kantuna ekrana, a na S III taman sve poklopim (XL rukavice za bike ako ti to išta znači).

 

Postoje mobiteli, a i top modeli 4.3'' kategorije (recimo One S je savršen primjer - snaga One X-a u manjem pakiranju)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Uređaj će se navodno zvati One x5

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, sad je gadan {#}

 

Pa di im je pamet, daj, isti iP, ocajno {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Haha Zvone prodana dušo. {#}

Šta mu fali, meni je čisto okey, ništa se novog i ne može baš izmislit kad je 90% mobitela ekran. Al okey, o ukusima se ne raspravlja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!
mario1990 kaže...

Uređaj će se navodno zvati One x5

Kompa, otkuda si iskopao sliku, daj kakav link {#} ?!?!

 

EDIT: LINK; http://mob.hr/htc-one-x-5-prva-sluzbena-slika/

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2012 22:22 (ATJLučko).
13 godina
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!
Mitsuoka kaže...

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, sad je gadan {#}

 

Pa di im je pamet, daj, isti iP, ocajno {#}

Kompa, meni se čini da si ti malkac žalostan kaj SGS III nije nešto slično tako {#} !!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

Ma daj, lici na iPhone, ocajno mi je ovo. Nije im ovo trebalo. Najruzniji HTC uz One V i Legenda i Heroa. One S i dalje ostaje najbolja kupnja od HTCa.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!
meni je lijepa boja, i ona crvena sa strane, jedino iskreno cisti iphone..Sad bar vidimo kako ce iphone izgledati za nekih 5 godina, kad oni dosegnu tu velicinu, normalno zamislite si taj mob u bijeloj odnosno crnoj boji...

Jos uvijek je nokia 920 najljepsi mob :)
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima,posjetite http://ratiaplus.blog.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Sad će ih apple tužit za dizajn. xD

 i nije tako loš, sviđa mi se crvena, ali treba to vidjeti dok dođe u prodaju.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!

Ma i trebaju. Veca kopija i od SII, a Samsung se jos i trudio.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

stari moj... ovo se zove hebenica... ljepsi je od s3,al dobro,skoro svaki mob je ljepsi od s3 :P

Vidjet cemo sto ima novi nexus za ponudit non pentile hd super amoled i bez odvratnog touchwiza,ali ovo je ludilo,krait quad,ali kako ce se adreno 320 nositi sa fHD ekranom?

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Gledam ga i gledam i vidim Google Market. Ovo je moguće neki stari koncept?!

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo je HTC One X+?!

Zna li itko, kada će se započeti sa današnjim svjetskim eventom i u koliko sati, te ima li kakava streaming veze za pratiti izlaganje, jer po viđenom ( i iščekivano očekivanom ), ovo bi mogao i trebao biti ultra high event, koji bi mogao dugoročno gledajući značiti jako jako puno brendu HTC {#} !!

 

Kada sam prvi puta uglrdao DHD, bio sam toliko pozitivno frapiran viđenim, sada, i sa HOX sam isto ugodno iznenađen, ali ako "onaj" novi bude se pokazao barem jednak, postoji ogromna mogućnost biti i postati i opet korisnik HTC moba {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je HTC One X+?!
De gustibus non est disputandum.
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je HTC One X+?!

Krenilo predstavljanje, evo HTC 8X, ne izgleda baš nešto, Elation je dosta ljepši.

 

 
 http://www.engadget.com/2012/09/19/windows-phone-8x-by-htc-4-3-inch-720p-display-lte-dual-core-s/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 17:45 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice