ICloud

poruka: 80
|
čitano: 94.010
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud

pozz imam slican slucaj samo je moj iphone 6s pa dali vam mogu poslati imei da vidimo sta se moze

15 godina
offline
ICloud

eo ovako, dobia san sifru od cloud id, ali sad je cloud zakljucan. nije iphone zakljucan nego cloud na webu.

da bi ga otkljucao mogu jedino preko emaila.
a email koji je on stavio je cloud email. znaci to ne mogu jer je zakljucan a druga opcija je preko security question. security question je birthday, a kad ukucan birthday kaze mi da je krivo, a on se ne moze sitit ako je stavlja lazni birthday. 

i sta sad? kontaktirat njihov support?
trazin po netu apple support chat ali nema ga nigdi :S

pa j**a in pas amter nemogu virovat da apple nema support chat, nego jedino preko mobitela zvat omg

 

prvi put u zivotu koristin iOS. Dosad samo android, nikad me nije zanimalo, nego mi mobitel ispa dok san na pozaru bia i sjeba mi se, pa mi prijatelj posudia svoj stari kojeg nije koristia.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 0:10 (jojo_surf).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud

Hallo imam jedno pitanje kupio sam prosle godine mojoj sestri Iphone 7+  nakon mjesec dana joj je neko ukrao i policija je nasla tel!!! 

ali je iCloud deaktiviran i sifra je promjenjena tako da ni restartovati nemogu ni izbrisati da li neko zna kako bio taj iCloud uklonio..Ako neko zna kako taj iCloud mogu ukloniti NEK mi si molim te javi bilo bi super 🙂

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 6:08 (miami).
12 godina
offline
Re: ICloud
A da ti nisi maznuo ili nasao mobitel, ha?

Na iOS-u probit i promijenit neciju sifru za iCloud je jako, jako, jako.. nemoguce

Jebiga, prijatelju
 
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
ICloud
Da li je obavezno nadoplatiti memoriju?Onih 5 giga je davno potroseno a novu memoriju nisam nadoplatila.Iskljucila sam sigurnosno kopiranje jer mi te slike i ne trebaju previse.Dakle da li bi ipak bilo bolje placati mjesecno ili da ostavim ovako?
Nađa
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ICloud

Da li postoji opće kakva metoda za uklanjanje iClouda s uređaja? Ovo sve što vidim na netu je Scam (pretpostavljam da je 99%), al ako ima nekog da je uspio maknut iCloud, svakako nek javi koji je način.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
ICloud

Uzela 50 giga i  koliko vidim smanjilo mi se zauzeta memorija na telefonu? Sta se konkretno oslobodilo sa memorije telefona otkad je nadoplacen I cloud?

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ICloud
NadjaC kaže...

Uzela 50 giga i  koliko vidim smanjilo mi se zauzeta memorija na telefonu? Sta se konkretno oslobodilo sa memorije telefona otkad je nadoplacen I cloud?

 Sve

5 godina
neaktivan
offline
ICloud

Uzela sam 50 g memorije.Zanima me vjerujem da se sad slike cuvaju na njewmu.Ako ih obrisem iz albuma gdje ih onda kasnije mogu naci ? Tj znam da ih je Icloud sacuvao ali na koji princip jel da bi ih nasla moram ulaziti u sam iclod ili?

Ili mozda ne moram brisati jer se spasava na sam icloud?

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 8:57 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud
David87 kaže...

Da li postoji opće kakva metoda za uklanjanje iClouda s uređaja? Ovo sve što vidim na netu je Scam (pretpostavljam da je 99%), al ako ima nekog da je uspio maknut iCloud, svakako nek javi koji je način.

A kao moglo bi zamjenom nand cipa, ali to je toliko kompliciran i mukotrpan proces da je stvarno neisplativo

Citaj: ne postoji

5 godina
neaktivan
offline
ICloud

Kd otvorim icloud drive na laptopu nadje, mnostvo slika nepotrebnih ne znam ni otkud tu.Htjela bih da ih obrisem ali ne znam kako

Nađa
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
ICloud
Kako na laptop kopirati biljeske sa iclouda? Copy paste ne reaguje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ICloud

Možeš li označiti tekst tj. odabrati tekst? Ako da, označi ga, stisni CTRL+C za kopiranje i onda CTRL+V za lijepljenje.

5 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud
Probala sam,nece
13 godina
offline
Re: ICloud

Koji preglednik koristiš? Možeš li koristiti desni klik na stranici?

5 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud
Uspjela sam tako hvala ti ali mogu samo na vord.POkusala na biljeznicu mog telefona nije htjelo,moram na word pa onda na telefon jedno po jedno.Nazalost puno toga imam.Ima li neki nacin da cijeli biljeznik sa iclouda kopiram na hi suite?
12 godina
neaktivan
offline
ICloud

pozdrav....imam Iphone XS koji je ostao vlasniku koji se nije javljao 2 mjeseca ugl. da li netko zna kako doci do vlasnika preko IMEI-a ili nesto slicno jer sta da radim s njim kad je zakljucan na Icloud a steta ga je baciti nije loš mob a full je ispravan 

 

 

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ICloud
Probaj kontaktirati Apple support da ti daju neki kontakt vlasnika. Iako čak možda ni ne smiju dati takve podatke a imaš dobre namjere - na kraju će završiti u dijelovima...
PSN: Carlikaa
12 godina
neaktivan
offline
Re: ICloud

da hvala probat cu pa ako mi pomognu super ako ne ostavim ga nekom za dijelove jer vidim da je skup uređaj mozda nekog uveseli,,,,

lol123Ipe77HR
14 godina
neaktivan
offline
ICloud

malo podižem temu ; 

nakon kaj sam se brebacio na W10 imam problema sa tom aplikacijom na Windowsima. Imo sam uključeno da mi skia na pc automatski fotke, video itd. super divno krasno. nisam se niti ulogiravao niti išta. Sada uaplim PC, onda se moram ulogiravati u aplikaciju iCloud. Onda se fotke sinhroniziraju godinama i ništa... 

pogledao sam sve moguće razloge ; deinstalirao, opet instalirao aplikaciju, uključio, isključio. 

npr nemam ni ovako - https://cdn.guidingtech.com/imager/assets/196593/iCloud-Photos-Not-Downloading-Windows-10-6_4d470f76dc99e18ad75087b1b8410ea9.png?1526615618 nego imam ovako https://ibb.co/72jQ59Q 

Ne znam, sve sam probao i ništa...

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice