Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

poruka: 39
|
čitano: 5.301
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

znaci neznam koji bi od ova tri moba uzeo, svaki je na drugoj platformi i uopce se nemogu odlucit.

22 iphone 4
3 htc one v
39 nokia lumia 710
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

Lumia svakako. Sutra ću vjerovatno probat sklopit neki review lumie vamo na forumu. Ubiti, prekul mob

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

To je pitanje koji OS.. za šta ćeš najviše koristiti mob?

 Lično da biram između ta 3 uzeo bi iPhone.

12 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

Ja bi od ta tri mobitela uzeo iPhone 4 zbog iOS-a.

Di si Jokane, puška te ubila!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

wp nisam nikad koristio(isprobo sam na minutu u t-mobile-u lumiu 800), andorid sam imo na xperi-i x8 par mjeseci i onaj sonyev govnarski andorid je totalna glupost. iphone sam imo 3g i 4s i naravno ios mi je odlican, neznam sta bi uzeo sad, jel pomaze ako kazem da ce sluzit samo za internet vecinom i mozda malo muzike(kad idem na neki izlet i to).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

jel pomaze ako kazem da ce sluzit samo za internet vecinom i mozda malo muzike(kad idem na neki izlet i to).

Ako si već koristio iOS i android možda da probaš i WP.

Razlika između x8 i One v je prilična, još ako nisi koristio custom rom na x8 onda razumijem to mišljenje. (iskreno dizajn od one v mi je "ružan" to je jedini razlog zašto ga nebi uzeo). O iphoneu znaš sve pa nemam što pisati, WP je fluidan OS, uz neke nedostatke.. ali iz tvojih zahtjeva vidim da bi lumia mogla biti dobar izbor za tebe. :)

15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

uz to sve lumia je najjeftinija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

uz to sve lumia je najjeftinija.

I bolja od htc-a i iPhonea. Možda samo ekran malo jebe ali i dalje ima najveću dijagonalu. Na žalost nije amoled ali nije ni kao u xPerie.

 

Mislim da je lumia pravi izbor. Ako imaš novca, uzmi 800. Ima amoled ekran, 8mp kameru i dosta bolji materijal je korišten pri gradnji. Moja 710 je od plastike, i imam osječaj da bi se mogla rastepst maskica kad mi ispadne iz džepa.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
13 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

od ta 3, ja bi 4S izabrao bez previse dvojbe... 

Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

lumia je svakako osvjezenje svakome tko je koristio smarphone

iphone je dobar, ali preskup i stagnira zadnjih par verzija

mozes jos pricekat 20.6 vidjet sto ce lumia dobit od updatea na wp8

 

sto se tice kvalitete, sestri je lumia ispala kod prijateljice

na isti pod gdje je njen iphone4 vec dva puta lomio staklo

par stinih ogrebotina na plastici i to je to

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
14 godina
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
apoteka kaže...

lumia je svakako osvjezenje svakome tko je koristio smarphone

iphone je dobar, ali preskup i stagnira zadnjih par verzija

mozes jos pricekat 20.6 vidjet sto ce lumia dobit od updatea na wp8

 

sto se tice kvalitete, sestri je lumia ispala kod prijateljice

na isti pod gdje je njen iphone4 vec dva puta lomio staklo

par stinih ogrebotina na plastici i to je to

Staklo djeluje izdržljivo, ali ova plastika me malo grebe :D sestrin iphone djeluje puno stabilniji. Ali galaxy fit od druge sestre je strava. Spram njega lumia je kao blindirana :D

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
15 godina
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
nul-3 kaže...

Lumia svakako. Sutra ću vjerovatno probat sklopit neki review lumie vamo na forumu. Ubiti, prekul mob

Ajd ako to napravis, bio bih ti jako zahvalan! Postaj u njenoj temi....zivio!

TrustNo1
14 godina
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
Miki77 kaže...
nul-3 kaže...

Lumia svakako. Sutra ću vjerovatno probat sklopit neki review lumie vamo na forumu. Ubiti, prekul mob

Ajd ako to napravis, bio bih ti jako zahvalan! Postaj u njenoj temi....zivio!

Uf, nemam ju s čime poslikat :D ajd idem posudit mob da ju poslikam. Upravo sam poslikao par slika s njom

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

evo u izbor je usla i xperia u, kakva je ona, jel valja to sta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

kakva je ona, jel valja to sta?

Za cijenu od 1745 kn dobar uređaj, osim ako ti samo 4gb interne memorije neće biti problem, jer ne podržava sd kartice. :)

15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

jel bolji od lumie?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

Ja sam se dvoumila između lumie 710 i sony xperia u, uzabrala sam lumiu, nakon što sam ih oboje isprobala u trgovini. Lumia ima veći ekran, experia u mi je nekako premala, jako je uzak ekran. A i jako mi se svidio windows phone, prije sam imama iphone, i mogu reći da mi se između ta 2 windows vizualno više sviđa, i jako je jednostavan. Uz to je lumia i jeftinija. Ali zavisi šta ti tražiš od mobitela, ja sam nezahtjevan korisnik, najbtnije mi je surfanje, društvene mreže, igrice ne igram.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 17:02 (marla).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

gdje ima za isprobat lumia u zg-u? bio sam u t-mobileu u west gateu i ima lumia 800 isto ko i u arena centru. bas bi ju htio primit u ruku da vidim jel mi ok stoji i to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

gdje ima za isprobat lumia u zg-u? bio sam u t-mobileu u west gateu i ima lumia 800 isto ko i u arena centru. bas bi ju htio primit u ruku da vidim jel mi ok stoji i to.

U city centre one imaš 710 i 800 - meni se 710 jako svidjela, mojoj curi čak više od lumie 800 lol.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 17:18 (ElektričnaOvca).
15 godina
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
ElektričnaOvca kaže...
mar123 kaže...

gdje ima za isprobat lumia u zg-u? bio sam u t-mobileu u west gateu i ima lumia 800 isto ko i u arena centru. bas bi ju htio primit u ruku da vidim jel mi ok stoji i to.

U city centre one imaš 710 i 800 - meni se 710 jako svidjela, mojoj curi čak više od lumie 800 lol.

mogo bi danas onda ic pogledat, hvala :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

Ima i u t-mobileu na cvjetnom, i xperia i lumia pa možeš usporedit

13 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
Lumia definitivno.
Ja ju imam, pisem post s nje, hardverski je brza, sa softverske strane takodjer, ekran je super iako je LCD, responzivan je i taman velicine.
IE je solidan, je da bi ja radije operu, ali eto, jos je nema, ima za unlockane mobitele na WP7. Kamera je super, nemam ti kako dat primjer sad, uploadat cu kad budem na kompjuteru, video je hd i kvaliteta je zaista dobra. Prilozeene slusalice su solidne kao i zvucnik, a music player je jednostavan a ipak ne los.
Gorilla ekran je neunistiv, a piklopac baterije je nekakva gumirana plastika, sto govori da nije klizav. Podrska za facebook, gmail je super, chat je integriran u WP, i konekcija je generalno dobra.
Aplikacija je puno, vecina je besplatna, a one koje nisu su najcesce 8 kn.
Neznam sto jos da kazem, ako te nesto zanima, pitaj :)
LP
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

gle bit ce koristen za glazbu, slikanje, integracija s facebook-om je dosta bitna, vidio sam da ip4 na iosu 6 ima to super odrađeno, kako je to na lumi-i sređeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

iPhone pored ova dva bez razmišljanja. Čemu uopće uzimati mobitel koji u budućnosti neće dobiti apsolutno nikakvu nadogradnju/podršku što se tiče softvera.. (Lumia 710, a nije ni taj HTC daleko od toga) 

agent_riko@me.com
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

jel se isplati dat 600 kn vise za iphone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

jel se isplati dat 600 kn vise za iphone?

Zavisi koji OS preferiraš, ako preferiraš iOS - isplati, ako ne, onda uzmi Lumiu 710, odličan mobitel.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
Agent Rico kaže...

Dobit ce nadogradnju,daj se informiraj prije.Uzmi lumiu nebudes fulao sigurno.

15 godina
offline
Iphone 4 vs lumia 710 vs one v

malo sam proucavo na gsm areni i you tube-u te sve mobitele(iphone 4 imam vec jedan pa znam sve). skuzio sam da xperia u ima najbolji hardver od svih ovih tj jedini ima dvojezgreni procesor. za razliku od lumie i htc-a ima i prednju kameru kao i iphone 4. bilo bi dobro da ako netko koristi taj mobitel da napise nesto o njemu, izgleda mi dosta dobar. htc je definitivno najlosiji od svih navedenih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4 vs lumia 710 vs one v
mar123 kaže...

malo sam proucavo na gsm areni i you tube-u te sve mobitele(iphone 4 imam vec jedan pa znam sve). skuzio sam da xperia u ima najbolji hardver od svih ovih tj jedini ima dvojezgreni procesor. za razliku od lumie i htc-a ima i prednju kameru kao i iphone 4. bilo bi dobro da ako netko koristi taj mobitel da napise nesto o njemu, izgleda mi dosta dobar. htc je definitivno najlosiji od svih navedenih.

  Test

Nema veze sto je jezgra manje, mobitel je brzi.

Takodjer, xperia ima 4GB memorije i nema podrsku za SD, a kad uzmes da je system reserved negdje 1-1.5 GB, ostaje ti 2 i pol do 3 GB na raspolaganju, i kako kazes da ti je multimedija vazna-neces puno stvari utrpat u njega. I ne, nema najbolji hardver.

Prednja kamera ti moze sluzit samo za skype, nasi operateri ne omogucuju video razgovore.

I evo ti slika. Prva je macro mode, neko staro kuciste nasao, druga je moj njezni tajfun kad sam cistio komp, a treca je moj auto. Znaci primjer iz svakodnevnog zivota, spontane fotke.

I procitaj moj dojam o lumiji gore i pitaj ako sta jos oces.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2012 16:49 (chutac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice