iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.904
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Može pitanje u vezi kupnje preko oglasnika..da li se može smuljati ako čovjek prodaje nov,vakumiran mobitel,znači u kutiji..poslao bi mi preko pošte pa ne mogu provjeriti ispravnost pa me zanima?Dobio bi uz kutiju garantni list i račun.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5s
dado80 kaže...

Može pitanje u vezi kupnje preko oglasnika..da li se može smuljati ako čovjek prodaje nov,vakumiran mobitel,znači u kutiji..poslao bi mi preko pošte pa ne mogu provjeriti ispravnost pa me zanima?Dobio bi uz kutiju garantni list i račun.

 Nek ti pošalje preko overseasa, tako možeš u roku 2-3 dana vratiti uređaj ako nešto ne valja s njim.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note, One M8
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

A može li on vratiti moje novce :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5s
dado80 kaže...

A može li on vratiti moje novce :D

 Novci u tom razdoblju su kod overseasa, ako neš ne valja kažeš im i dobiješ pare nazad.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note, One M8
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Hvala

16 godina
offline
Re: iPhone 5s

Moj prvi susret sa iPhonom nije bas najbolje zapoceo. Kupio sam novi, vakumirani, 5S i danas peti ili sesti dan od kupovine straznja kamera se pokvarila. Odjednom i iznenada neispravna! Crn ekran. Prednja kamera radi ali joj treba nekad manje nekad vise vremena da se pokrene. A kada se sa prednje kamere prebaci na straznju ostanje zamagljena slika onoga sto je bilo prikazano na ekranu kada je prednja bila ukljucena. Kada iskljucim kameru iz pozadinskih procesa (valjda sam se dobro izrazio) po ukljucenju straznje kamere opet je crn ekran. Aparat sam vec reklamirao i bit ce poslan na servis.

Zanima me ima li itko slicnih iskustava tj. da je slao na servis. Koliko se ceka ... Da li popravljaju ili daju novi uredjaj ...

15 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Po zakonu 8 dana (mislim da je 8, nisam 100% siguran) imas pravo traziti zamjenu moba u slucaju kvara, bez slanja na servis.

 

Kaj se tice iPhone popravka, mislim da uglavnom daju novi mob, samo pazi da ne dobijes refubrished.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 19:16 (Edge).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: iPhone 5s
Edge kaže...

Po zakonu 8 dana (mislim da je 8, nisam 100% siguran) imas pravo traziti zamjenu moba u slucaju kvara, bez slanja na servis.

 

Kaj se tice iPhone popravka, mislim da uglavnom daju novi mob, samo pazi da ne dobijes refubrished.

 Nazalost, Iphone je novi, vakumiran, ali je druga ruka i kod mene je 5-6 dana ali je racun od 16.04. Nista. Obratit cu paznju na imei kada ga dobijem nazad. A ako je refubrished sta mogu ucinit? Opet reklamirati?

11 godina
offline
iPhone 5s

Ekipa jeste stavili ios10? Kak radi? Dal ima battery draina? Kak str opcenito zadovoljni?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
iPhone 5s

Vidim nitko ti nije odogvoroio ja cu ti reci svoja iskustva na IO10 u 5s-u dakle, kako inace ne volim previse nove stvari ovaj puta sam odlucio biti budala i sa fantasticno optimiziranog i fluidnog isa 7.1.2 kojeg sam koristio vise od 2 god bez ikakovih problema inslirao sam ios10, prvo st ose primjeti jest lag, neke aplikacije otvara par sec nije to sad vremenski puno al je sok kad naucis da ti sve otvara instantno, drugo kada ulazim u messages tipkovnica kad treba iskocit iskoci al jedva :) isto lag doduse to je sve prica kada otvaras prvi put kad zatvoris sve appove i otvaras ponovno slijedi ista stvar...i treca stvar baterija.... na ios 7.1.2 tamo di je pisalo koliko je bio upaljen ekran znalo je pisat po 7-9h u 29h ,,,sa desetko stari moj 3h plafon :) pa ti odluci,,,ja sam bio kreten pa nisam napravio backup i sad sam na 9.3.5 koji mi iapk manje jede bateriju nego  10...tolko od mene :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Ostajem na 8.4.1 onda. Ta verzija mi doslovno leti bez trzaja. Hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 5s
lndestructible kaže...

Vidim nitko ti nije odogvoroio ja cu ti reci svoja iskustva na IO10 u 5s-u dakle, kako inace ne volim previse nove stvari ovaj puta sam odlucio biti budala i sa fantasticno optimiziranog i fluidnog isa 7.1.2 kojeg sam koristio vise od 2 god bez ikakovih problema inslirao sam ios10, prvo st ose primjeti jest lag, neke aplikacije otvara par sec nije to sad vremenski puno al je sok kad naucis da ti sve otvara instantno, drugo kada ulazim u messages tipkovnica kad treba iskocit iskoci al jedva :) isto lag doduse to je sve prica kada otvaras prvi put kad zatvoris sve appove i otvaras ponovno slijedi ista stvar...i treca stvar baterija.... na ios 7.1.2 tamo di je pisalo koliko je bio upaljen ekran znalo je pisat po 7-9h u 29h ,,,sa desetko stari moj 3h plafon :) pa ti odluci,,,ja sam bio kreten pa nisam napravio backup i sad sam na 9.3.5 koji mi iapk manje jede bateriju nego  10...tolko od mene :)

 Hm. Na mom 5s-u kupljenom u 5. mjesecu sve radi dobro, usudio bih se reci savrseno. U odnosu na 9.3.5 ne vidim nikakve razlike u ponasanju. Prvih par dana se mozda malo brze praznila baterija ali sam zakljucio da je to zato jer sam malo vise visio na aparatu kada sam instalirao  iOS 10. Kratko receno kod mene sve stima i radi kako spada.

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Pitanje za iphone 5s: Ako ga koristim s mokrim rukama ili po kiši, da li touch screen normalno radi. Imam stariju lumiu kod koje čim kapne na zaslon ništa ne možeš raditi
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Imam peticu, ali mislim da bi zasloni trebali biti isti. S mokrim rukama ćeš teško šta napraviti, sve preskače itd..

8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Vidim po ebayu da se prodaju baterije kapaciteta 2660maH za iphone 5/5s.Da li je tko narucivao mozda ili ugradjivao ,koliko su zaista jace od originalne baterije,hvala.Evo link na sta mislim    http://www.njuskalo.hr/iphone-5/originalna-baterija-iphone-4-oglas-14532392

 

7 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Pozdrav. Imam jedan problem, koristim iphone 5s na kojem je odjednom preko noci nestalo mreze i pise samo traženje... Pokusao sam razno, azurirat ios, resetirat mrezne postavke ali nisam uspio nista postic. Je li se netko susretao s tim , kako rijesit taj problem ?

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

To inace oni lazu i nalijepe naljepnicu preko obicne baterije nemoj nasjest

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Pozdrav. Imam jedan problem, koristim iphone 5s na kojem je odjednom preko noci nestalo mreze i pise samo traženje... Pokusao sam razno, azurirat ios, resetirat mrezne postavke ali nisam uspio nista postic. Je li se netko susretao s tim , kako rijesit taj problem ?

 prvo i osnovno izvadi i vrati nazad SIM karticu, ako je i dalje isto probaj staviti neku drugu istu SIM-icu... problem je ili u SIM kartici ili telefonu, znači ili zamjena SIM-a ili servis mobitela.

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Proba sam svasta i nece, nije do sim radi u drugom mobitelu i drugu sim kad stavim isto bude. Bila dim u mobitelu ili ne isto je i to se preko noci dogodilo ne znam kako. Rastavlja san mobitel i antena je je na mjestu , jedi sad da je hadverski kvar neki , uz to nece ni ios novi da mi azurira

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Kazes " ako je i dalje isto probaj stavit neku drugu istu SIM-icu " ako nemas sta pametno rec radije nemoj ni komentirat. 

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Sto nije jasno, za slucaj da svoj SIM nema gdje drugdje isprobati jel ispravan moze umetnuti u mobitel drugi SIM.. ako radi drugi SIM problem je u SIM-u, ako ne radi u mobitelu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Napisao si " drugu istu SIM-icu " ne znas ni sta pises, malo promisli prije nego odgovoris 

12 godina
offline
iPhone 5s

nano, micro SIM kartice... promisli ti i zaključi na šta mislim, imam u novčaniku uvijek dodatna dva adaptera za SIM karticu da ju mogu koristiti bilo gdje.

 

dakle, ne pravi se pametan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Pozdrav. Imam jedan problem, koristim iphone 5s na kojem je odjednom preko noci nestalo mreze i pise samo traženje... Pokusao sam razno, azurirat ios, resetirat mrezne postavke ali nisam uspio nista postic. Je li se netko susretao s tim , kako rijesit taj problem ?

 Probaj ga restorat na zadnji iOS

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
Re: iPhone 5s

Prvo: provjeri da li ti je točno vrijeme na uređaju. Ako nije, podesi ga i restartaj uređaj.

Drugo: idi u postavke-općenito-opis i provjeri da li ti IMEI uredno piše.

 

Javi rezultat, pa da vidimo dalje.

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Probao sam i ne mogu , pise mi kao greska neka 

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Datum i vijeme je tocno , uopce mi ne pise imei 

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Datum i vijeme je tocno , uopce mi ne pise imei 

IMEI ti piše i na kutiji od telefona, Restoraj ga na zadnju iOS verziju

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Znam da je , pise na poledjini iphona i na ladici za sim. Pokusao sam i ne moze 

7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

IOS je skinut, pokusam azurirat i nece 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice