iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.899
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Datum i vijeme je tocno , uopce mi ne pise imei 

 Imao sam na jednom iphonu 3GS isti problem u neprikazivanju modem firmware-a tj BB (baseband). Isto kao i kod tebe cijelo vrijeme piše traženje mreže, ali ništa. Trebalo je mjenjati cijelu matičnu. Pogledaj imaš na youtubu dosta tutorijala za reflow ili reballing,  moguće da ti je otišao taj U601_RF chip. Isto tako nisi naveo da li si probao raditi restore preko itunesa (moguće da ćeš dobiti error -1). Savjet, odnesi u servis vidi možda se može nešto napraviti. 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 9:28 (Flying Dutchman).
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Nisam to jos probao ali probat cu kad budem imao vremena, ako mi je bude tilo azurirqt preko itunesa onda cu ga vratit na tvornicke. Mislim da mi se ne isplati nosit u servis naplatit ce a nece nista napravit rec ce da ne valja maticna , mogu mi ga samo jos vise srusit 

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

IOS je skinut, pokusam azurirat i nece 

 

 Probaj ga stavit u DFU mode pa onda Restore na zadnji iOS, btw jel si kupio rabljeni mobitel ili novi? Da ga netko nebi black listao

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Kako se stavlja u DFU mod? Kupio sam rabljeni i nije na black listi 

7 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Uspio sam napraviti , hvala svima na komentarima 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Uspio sam napraviti , hvala svima na komentarima 😁

 Di je bio problem?

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Sto apple preferira ios 10 a ovim zastarjelim iosima oduzima mnoge mogucnosti kao sto je jedna od njih da nema mreze. Spojio sam mobitel na itunes , skinio ios 10 na itunes tj preko kompa i azurirao ga na mobitel i proradilo je. 

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Sto apple preferira ios 10 a ovim zastarjelim iosima oduzima mnoge mogucnosti kao sto je jedna od njih da nema mreze. Spojio sam mobitel na itunes , skinio ios 10 na itunes tj preko kompa i azurirao ga na mobitel i proradilo je. 

 To nije istina, od starijih iPhonea imam iPhone 5 na iOS 9.3.4, iPhone 5s na iOS 9.3.3 i 4s na iOS 7.1.1, svi rade bez ikakvog problema.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Ako nije istina aj objasni zasto se ovo dogodilo meni?? I u mene je bio ios 9.0.1

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Iphone error kaže...

Ako nije istina aj objasni zasto se ovo dogodilo meni?? I u mene je bio ios 9.0.1

 iOS 9.0.1 je poznat po problemima s signalom i Wi-Fiem koji je ispravljen u iOS 9.0.2...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Kakve veze ima wifi signal kad je on meni odlicno radio? Pa kao sto sam i reko , to apple radi namjerno jer zeli da svak skine ios 10

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 8:56 (Iphone error).
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Da, specijalno su tebi pokvarili mobitel da to napravis.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Imam problem. Odjednom mi se usred koristenja facebooka mob zablokiro, ništa nije reagirao, i stisnuo sam tipku za paljenje i home da se resetira i povovno se pokrenuo i samo stoji i dalje na bijelom ekranu s jabučicomi neće se upaliti. Ne znam u ćemu je problem..

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s

Par kratkih pitanja - u udruzi imamo iPhone 5s - koristimo ga

samo za prezentacije putem Bluetooth-a na zvucnik.

(audio prezentacije uz Diashow preko projektora)

 

E sad, imamo uploadane audio prezentacije knjiga na

Youtubeu, i kada preko sluzbene aplikacije Youtube

spojimo na Bluetooth zvucnik, sve radi super,

ali se ekran ne smije iskljuciti, tj. uredjaj zakljucati,

jer prestaje sa produkcijom sadrzaja.

 

Postoji li rijesenje za to?

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Čitatelj kaže...

ali se ekran ne smije iskljuciti, tj. uredjaj zakljucati,

jer prestaje sa produkcijom sadrzaja.

 

Postoji li rijesenje za to?

 Settings > Display&Brightness > Auto-lock i postavi na never, s time će ti cijelo vrijeme bit aktivna aplikacija.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s

Ne pomaze - ekran mi je onda cijelo vrijeme ukljucen, a to ne zelim.

 

Zelim da zakljucam zaslon, i da dalje radi, kao kad slusam glazbu.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Čitatelj kaže...

Ne pomaze - ekran mi je onda cijelo vrijeme ukljucen, a to ne zelim.

 

Zelim da zakljucam zaslon, i da dalje radi, kao kad slusam glazbu.

 

 Probaj onda sa nekom drugom alternativnom aplikacijom koja podržava play u backgroundu YTB player ili slično

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5s

YTB Player radi - sakrije se kao da je Music Player - hvala!

8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Bok ljudi, imam 5s i čini mi se da mi sporije radi i brže se baterija prazni otkad imam iOS 10.3.2, ako ga vratim na 9.x.x hoće mi podatci ostati sejvani u iCloud-u?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
FunkyMonk kaže...
Bok ljudi, imam 5s i čini mi se da mi sporije radi i brže se baterija prazni otkad imam iOS 10.3.2, ako ga vratim na 9.x.x hoće mi podatci ostati sejvani u iCloud-u?

 Ne možeš ga vratit na iOS 9

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Predivno, znači da si kupim SE.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
FunkyMonk kaže...
Predivno, znači da si kupim SE.

 Probaj napravit hard reset, power tipka + home cca 10 sekundi, često pomogne kad počne lagg

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
iPhone 5s

Imam prblem, a to je da meni tipka za paljenje gasenje ne radi. Sad ako ga ja iskljucim preko assista, da li kad ga spojim na punjac ce se on upalit ili ne?

 

Posto znam da kad mi se isprazni kad ga spojim na punjac mi se automatski upali. sad neznam dali isto vrijedi i kad ga ugasim totalno. ne zelim riskirati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
zviznemte kaže...

Imam prblem, a to je da meni tipka za paljenje gasenje ne radi. Sad ako ga ja iskljucim preko assista, da li kad ga spojim na punjac ce se on upalit ili ne?

 

Posto znam da kad mi se isprazni kad ga spojim na punjac mi se automatski upali. sad neznam dali isto vrijedi i kad ga ugasim totalno. ne zelim riskirati

 Bez brige upalit će se, sad isprobano iOS 10.3.2

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Re: iPhone 5s
Flying Dutchman kaže...
zviznemte kaže...

Imam prblem, a to je da meni tipka za paljenje gasenje ne radi. Sad ako ga ja iskljucim preko assista, da li kad ga spojim na punjac ce se on upalit ili ne?

 

Posto znam da kad mi se isprazni kad ga spojim na punjac mi se automatski upali. sad neznam dali isto vrijedi i kad ga ugasim totalno. ne zelim riskirati

 Bez brige upalit će se, sad isprobano iOS 10.3.2

Ja imam IOS 8.4.1, dal  je neka razlika?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 13:45 (zviznemte).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
zviznemte kaže...

Ja imam IOS 8.4.1, dal  je neka razlika?

 99% da nema veze, uostalom imaš tutova na net kak ga upalit bez tipke

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
zviznemte kaže...
Flying Dutchman kaže...
zviznemte kaže...

Imam prblem, a to je da meni tipka za paljenje gasenje ne radi. Sad ako ga ja iskljucim preko assista, da li kad ga spojim na punjac ce se on upalit ili ne?

 

Posto znam da kad mi se isprazni kad ga spojim na punjac mi se automatski upali. sad neznam dali isto vrijedi i kad ga ugasim totalno. ne zelim riskirati

 Bez brige upalit će se, sad isprobano iOS 10.3.2

Ja imam IOS 8.4.1, dal  je neka razlika?

 Upalit će se, nemaš brige.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
iPhone 5s

zanima me kako se može provjeriti dali je uređaj kodiran na neku od mreža, odnosno na koju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Iphonei po defaultu nisu kodirani, to je i bila fora s njima, mogli su na sve mreže. 

13 godina
offline
Re: iPhone 5s
bubimir13 kaže...

Iphonei po defaultu nisu kodirani, to je i bila fora s njima, mogli su na sve mreže. 

 Ovo nije točno. Današnji telefoni često nisu kodirani, ali ranije je većina bila kodirana osim onih otključanih, kupljenih u Apple storeu.

 

Kodirani su i dalje u nekim zemljama (UK, USA, Austrija, itd.)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice