iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.905
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
iPhone 5s

Power tipka mi ne radi.

 

A hitno trebam napraviti factory reset? Da li se može bez power tipke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Pozdrav

Imam navedeni mobitel te me interesira da li preporučujete neke "tips&tricks" za njega. Gore je ios 11.0.3 i kolko vidim zasad mobitel radi okej, ali naručio sam novu bateriju pošto mi se čini da se ova nekako previše brzo prazni. Imate li kakve savjete kako ubrzati mobitel te štedjeti bateriju ?  I da navedem problem s kamerom, ne mogu skenirati niti jedan kod a kad želim slikati npr. laptop s otvorenim ekranom ili tv slika je užasno mutna i ne mogu se ni izbliza pročitati slova , dok kad kameru okrenem prema bilo čemu drugome slika je čista. Probao sam guglat blurry iphone pictures ali jedino mi savjetuje da probam malo lupkati po kameri s nekim tvrđim predmetom.  LP 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
mazy651 kaže...

Pozdrav

Imam navedeni mobitel te me interesira da li preporučujete neke "tips&tricks" za njega. Gore je ios 11.0.3 i kolko vidim zasad mobitel radi okej, ali naručio sam novu bateriju pošto mi se čini da se ova nekako previše brzo prazni. Imate li kakve savjete kako ubrzati mobitel te štedjeti bateriju ?  I da navedem problem s kamerom, ne mogu skenirati niti jedan kod a kad želim slikati npr. laptop s otvorenim ekranom ili tv slika je užasno mutna i ne mogu se ni izbliza pročitati slova , dok kad kameru okrenem prema bilo čemu drugome slika je čista. Probao sam guglat blurry iphone pictures ali jedino mi savjetuje da probam malo lupkati po kameri s nekim tvrđim predmetom.  LP 

 Provjeri straznju kameru da li ima necistoca izmedu stakla i same kamere. Vjerojatno je da imas prasine koju je potrebno ocistiti, a ukoliko nije, onda je najvjerojatnije potrebno zamijeniti kameru.

11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

poz, imam 5s i na dodir reaguje samo kad je u ruci ili kad se stavi prst na njega, a kad je spusten na podlogu ne moze se jednom rukom raditi. Zna li neko o cemu je rijec, kao da je neka masa u pitanju. Ekran je mijenjan

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 5s
vucko40 kaže...

poz, imam 5s i na dodir reaguje samo kad je u ruci ili kad se stavi prst na njega, a kad je spusten na podlogu ne moze se jednom rukom raditi. Zna li neko o cemu je rijec, kao da je neka masa u pitanju. Ekran je mijenjan

Možda neka od komponenti nije dobro pričvršćena unutar telefona ili ono dosta nevjerojatno, ali moguće, da ona dva vanjska šrafića nisu dovoljno pritegnuta..probaj s tim!

11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

bas cu pogledati da vidim u cemu je fora

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice