"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.721.865
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Batman hvala puno na objasnjenju :-)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ekipa moze savijet, dali uzet huawei p20 star godinu za 200e ili Redmi Note 7 novi? Ili nesto drugo u rangu 200e? Hvala poz
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 11:51 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kupio bih tati xiaomi redmi 7A ... jel ima ko da kaže koju riječ o bateriji i općenito o mobitelu ? ... Hvala

Moj PC  
3 6 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa kakva je vama baterija na Note 7.

Meni je sot 7h 10m što mi se ne čini baš dobro u odnosu na bratov 5 Plus koji redovito ima 9h.

Miui verzija je ako se ne varam 10.3.5.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav svima,

Da li neko zna gdje se moze online naci neki od ovih telefona za 150 eura /166 usd max:

Huawei Honor 9x
Huawei Y9 Prime (2019)
Realme X

 

ili nesto slicno, bitno mi je da nema notch, i da je solidna kamera.

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 17:48 (dbojan).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Honor 9x za te novce nigdje
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 17:50 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.. pozz, moze kakva brzinska preporuka za neki jeftini kineski, bilo bi dobro da se moze i kod nas kupiti .. bar 3gb ram, velicina ekrana i kamera nebitno, jos kad bi bio snapdragon

 

 

hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne znam što je za tebe jeftino, ali Redmi Note 7 bi bio neki best buy trenutno...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 14:24 (frulex).
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
Ne znam što je za tebe jeftino, ali Redmi Note 7 bi bio neki best buy trenutno...

 .. pa usao je i taj u izbor, ali ovaj je jos jeftiniji pa cu njega:

 

https://tinyurl.com/yy73og2g

 

hvala!

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A jes ga baš piknuo - radije daj 50 kn više pa uzmi Redmi 7 (ne Note 7)

8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

Može preporuka iskusnih za naručivanje K20 pro/Mi9T pro?


Za sada sam gledao:

Aliexpres + 25%PDV
Global ROM K20 Pro
8GB RAM 128GB US $371.99
6GB RAM 128GB US $332.88
6GB RAM 64GB US $316.99

 

Honorbuy - EU
Global ROM
8GB 128GB US$ 442.99

Jesam li što propustio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Udes kaže...

Pozdrav,

Može preporuka iskusnih za naručivanje K20 pro/Mi9T pro?

 

 Može. Ako ne moraš, još ne naručuj. :)

 

 

Za koji bi tjedan cijene trebal dosta pasti za Mi 9T Pro..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kako to?

8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, trenutno sam u potrazi za novim mkbom koji bi me sluzio par godina kao i trenutni RN4, razlog kupovine je sto mi starom treba novi mob pa ce uzeti ovaj. Mobitel mi sluzi 90% za surfanje, muziku i ponekad neku igricu skinem(nista extra cisto za ubit vrime). Gledao sam RN7 i poco ali poco mi se nekako cini overkill za moje potrebe i malo mi je van budjeta(do 2000 cca mi je). Isplati li se potegnut do pocoa i ako da 64 ili 128 jer trenutno imam 16 i prakticki mi je dovoljno. 

 

Isto tako rodica trazi novi mob. Do 2000 isto ali njoj je bitno, rezolucija, kamera, velicina ekrana, memorija, s obzirom na to sam mislio reci joj RN7 ali nez ako ima ista bolje. 

 

Mobiteli ne moraju biti xiaomi. 

 

Edit: oboje planiramo na rate uzimati. 

Kaze ona 6.4'+ ekran

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 16:56 (Dein94).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dein94 kaže...

Pozdrav, trenutno sam u potrazi za novim mkbom koji bi me sluzio par godina kao i trenutni RN4, razlog kupovine je sto mi starom treba novi mob pa ce uzeti ovaj. Mobitel mi sluzi 90% za surfanje, muziku i ponekad neku igricu skinem(nista extra cisto za ubit vrime). Gledao sam RN7 i poco ali poco mi se nekako cini overkill za moje potrebe i malo mi je van budjeta(do 2000 cca mi je). Isplati li se potegnut do pocoa i ako da 64 ili 128 jer trenutno imam 16 i prakticki mi je dovoljno. 

 

Isto tako rodica trazi novi mob. Do 2000 isto ali njoj je bitno, rezolucija, kamera, velicina ekrana, memorija, s obzirom na to sam mislio reci joj RN7 ali nez ako ima ista bolje. 

 

Mobiteli ne moraju biti xiaomi. 

 

Edit: oboje planiramo na rate uzimati. 

Kaze ona 6.4'+ ekran

 Poco na akciji u sancte 1982kn

https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobiteli/mobitel-xiaomi-pocophone-f1-ds-64-gb-crni.html

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
thebatman kaže...
Dein94 kaže...

Pozdrav, trenutno sam u potrazi za novim mkbom koji bi me sluzio par godina kao i trenutni RN4, razlog kupovine je sto mi starom treba novi mob pa ce uzeti ovaj. Mobitel mi sluzi 90% za surfanje, muziku i ponekad neku igricu skinem(nista extra cisto za ubit vrime). Gledao sam RN7 i poco ali poco mi se nekako cini overkill za moje potrebe i malo mi je van budjeta(do 2000 cca mi je). Isplati li se potegnut do pocoa i ako da 64 ili 128 jer trenutno imam 16 i prakticki mi je dovoljno. 

 

Isto tako rodica trazi novi mob. Do 2000 isto ali njoj je bitno, rezolucija, kamera, velicina ekrana, memorija, s obzirom na to sam mislio reci joj RN7 ali nez ako ima ista bolje. 

 

Mobiteli ne moraju biti xiaomi. 

 

Edit: oboje planiramo na rate uzimati. 

Kaze ona 6.4'+ ekran

 Poco na akciji u sancte 1982kn

https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobiteli/mobitel-xiaomi-pocophone-f1-ds-64-gb-crni.html

 

To je ako se plati jednokratno sa maestrom sto mi ne pase.

Jel mi bolje onda poco uzeti za 2000-2100 ili mi 9T za 2600?

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koja bi bila Vaša preporuka između Mi 8\Mi 9SE\Mi 9T\Pocophone
Igrice ne igram, želim da radi fluidno, da baterija izdrži cijeli dan korištenja i naravno čim bolja kamera.
3.5mm, USB C i slicne stvari su mi potpuno nebitne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja bih išao na Mi9T čisto radi zaslona i dobre baterije.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

malo sam skeptičan zbog kamere koja izlazi... 

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na mom fotiću blic izlazi uz pomoć takvog mehanizma. Imam aparat oko 6 godina, nekoliko (mada ne mnogo) puta mi je ispao, par puta sam nekome pozajmio aparat, a taj je slučajno aktivirao blic držeći istovremeno prst preko njega tako da nije mogao da se otvori i i dalje radi bez ikakvih problema. Doduše, zaista retko koristim blic, tako da će možda neko ko stalno slika selfije ili namesti otvaranje prepoznavanjem lica u par meseci više puta otvoriti prednju kameru na 9T nego ja blic na svom kompaktu za 6 godina, ali, ako nisu napravili neku ozbiljnu grešku, to stvarno ne bi trebalo da bude posebno problematičan sklop.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Iamdanny kaže...

Koja bi bila Vaša preporuka između Mi 8\Mi 9SE\Mi 9T\Pocophone
Igrice ne igram, želim da radi fluidno, da baterija izdrži cijeli dan korištenja i naravno čim bolja kamera.
3.5mm, USB C i slicne stvari su mi potpuno nebitne

 

 

Mi9 iako ga nisi naveo.Razlike u cijeni su premale da bi trebalo previse razmisljati.

 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A ne znam baš...700 kuna mi je osjetna razlika

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Iamdanny kaže...

Koja bi bila Vaša preporuka između Mi 8\Mi 9SE\Mi 9T\Pocophone
Igrice ne igram, želim da radi fluidno, da baterija izdrži cijeli dan korištenja i naravno čim bolja kamera.
3.5mm, USB C i slicne stvari su mi potpuno nebitne

 Mi 8 i Poco F1 djeluju slično, a ako zanemarimo tebi nebitne stvari, mi 8 bi ti bio bolju buy - bolja kamera i bolji ekran (amoled), no slabija baterija kao downside. Mi 9 SE/T su tu nešto slabiji, no vjerojatno imaju generalno bolju kameru, noviji su, a po meni Mi 9 SE odskače s dimenzijama (za moje potrebe savršene) i dizajnom. Uračunaj faktor cijene i donesi dobru odluku (teško možeš pogriješiti). Možda vrijedi sačekati i Xiaomi Redmi Note 8 Pro i Realme 5 Pro, no otom potom.

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na isti način i ja razmišljam ali se nikako ne mogu odlučiti...zato sam i pitao.
Ovo su sad slatke muke 
Slažem se za dimenzije MI 9 SE, dimenzije su savršene, ali onda opet razmišljam o Mi 9 T koji za iste novce daje jači hardver i onaj "wau" faktor s tom kamerom.
A čekati ću još mjesec dana pa ćemo vidjeti. 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Osobno sumnjam da bih primijetio razliku u performansama (što se hardwera tiče), dimenzije i sleek design mi vuku na MI 9 SE. Razlika je u cca 1cm i 40g - ne baš malo pošto držim mob u džepu. 9T je bezel-less i ima taj "wau" faktor, no neće ni to potrajati jer štancaju sve više slične uređaje. U svakom slučaju u potpunosti razumijem tvoju dilemu. Nije loše kad biraš između samo dobrih opcija. :D

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Molim pomoć oko odabira. Honor 10 ili Xiaomi Redmi Note 7? Honor 10 je trenutno snižen s 2500 na 1750 u sancta domenici. Treba mi novi mob hitno. Honor 10 se čini kao odličan za te novce, ali neznam da li da uzmem ili izbjegavam radi ovih banova i zabrana?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Doslo vrijeme za novi mob pa trebam preporuku necega kaj ima veliku bateriju. S obzirom da sam do sada koristio mob sa 5500mah i sot 13-14h, ne dolazi mi u obzir nista slabije. Ostalim specifikacijama cu se prilagodit ali baterija mora bit izdrzljiva. Kod nas po trgovinama ne nalazim apsolutno nista zanimljivo :(

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
gringo88 kaže...

Molim pomoć oko odabira. Honor 10 ili Xiaomi Redmi Note 7? Honor 10 je trenutno snižen s 2500 na 1750 u sancta domenici. Treba mi novi mob hitno. Honor 10 se čini kao odličan za te novce, ali neznam da li da uzmem ili izbjegavam radi ovih banova i zabrana?

 Zanemari te "zabrane". Xiaomi možeš naručiti za cca. 1200kn (EU skladište). Za nešto bolje od Xiaomia trebao bi se protegnuti do 2000kn+.

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CelticFrost kaže...

 Zanemari te "zabrane". Xiaomi možeš naručiti za cca. 1200kn (EU skladište). Za nešto bolje od Xiaomia trebao bi se protegnuti do 2000kn+.

 Jel mi možeš reći na koje EU skladište misliš? Ali Express? Ne pratim baš stanje oko mobova niti odakle ih je najbolje kupiti. 

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Preko Gsm Centar Webshop uzeo RN7 za 1325 kn, posto narucio ujutro doslo sljedeći dan, ugl. Jako zadovoljan telefonom!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice