Lenovo P70

poruka: 20
|
čitano: 17.301
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Lenovo P70

Evo da krenem s temom za ovaj uređaj. Vjerujem da ga još netko ima ili bar razmišlja o kupnji.

 

 

Specifikacije:

 

Dual SIM
Octa-core 1.7 GHz Cortex-A53
16 GB, 2 GB RAM
13 MP+5MP
5.0 inches 720p

4000mAh

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_p70-7063.php

 

Uzeo sam ga radi dvije stvari: cijena (1999kn) i baterija 4000mah.

Iskreno planirao sam da mi služi kao sekundarni mobitel za posao radi jake baterije, ali vrlo brzo se to promjenilo.

Mobitel me oduševio sa puno toga!

 

Ekran je odličan, po suncu jako čitljiv i odličan kontrast ima (posrami moj G3 u tim stvarima). Rezolucija je 720p, meni osobno ne smeta, ne primjecujem pikselažu, sasvi sam zadovoljan.

Uređaj je jako optimiziran. Sve leti, laga nema! Pokretao sam na njemu Antutu 42k se dobije, od igara sam probao: Moden Combat 5, Asphalt 8 i još neke intezivne samo da vidim kako ide. Ide odlično, vrti ih u multitaskanju i bez zagrijavanja.

Kamere su ajmo reć OK. Po danu odrade posao kako treba, navecer ih jebe fokus i buka ali ništa strašno. Malo smanjenja isoa i ekspozicije i imao sam neke pristojne fotke i u takvim uvjetima. Evo par primjera:

 

https://www.flickr.com/photos/99741841@N07/sets/72157654457966411

 

Autonomija - IZVANREDNA!

Jučer bio na plaži (svjetlina na max), peglao igrice, testirao kameru, benchmarke, slušao glazbu - oko 5h ekrana sam dobio, a ostalo još 20% baterije.

 

Evo lista mojih +/-

 

+ dobar hardver
+ odlična autonomija
+ dobra izrada
+ jako fluidan
+ glasan zvučnik
+ solidan aparat po danu
+ izvrstan ekran
+ double tap to wake
+ lako se koristi jednom rukom
+ cijena
+ brzo punjenje
+ sjajan za igre

 

- u mraku se kamera muci sa fokusom i ima dosta buke
- lock screen ne dozvoljava puno personalizacije
- aux output je mogao biti i glasniji
- još nema lollipopa (navodno ce tokom ovog mjeseca)

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 9:38 (thebatman).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

kupio sam ga prije tjedan dana.same pohvale na račun moba.baterija je **bena.traje dan i pol i ostane mi jos kojih 20-ak %,s obzirom na prčkanje po njemu tokom cijelog dana....

ekran odličan,brightness stavljen ma minimum,i dalje odlična vidljivost na ekranu.uglavnom,jedan od best buy moba.na fluidnost nemam zamjerki,ni jednom nije zaštekao

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lenovo P70

namjeravam kupiti ovaj mobitel pa molim vas linkove gdje je najpovoljnije za uzesti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lenovo P70
xDISORDERx kaže...

namjeravam kupiti ovaj mobitel pa molim vas linkove gdje je najpovoljnije za uzesti.

 Ja sam svoj uzeo ovdje:

 

http://www.sancta-domenica.hr/mobitel-lenovo-p70-dual-plavi.aspx

 

inaće sam prezadovojan s njime. Imam ga nekih 2 mjeseca kao primarni mobitel. Nemam ni jednu zamjerku, a kamere nisam isprobavao jer za fotkanje je tu Nokia

11 godina
offline
Lenovo P70

ne bih u hrvatskoj kupovao, oko 500kn skuplji nego na ebayu..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lenovo P70

Baš gledam specifikacije, ovo je vrlo dobar mob ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

Prije par dana si je cura kupil P70 i veli da joj se smrzava i nekad sam gasi jel to tak i vama bilo i treba samo neke postimati/upgradeati software ili ga treba dati na garanciju?

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

Pozdrav,

Ima li tko problema sa novim update-om Lolipop 5.1 na Lenovo P70 ?

Naime, mnogo je bugova, ako još niste napravili update bolje nemojte dok ne poprave kritične stvari.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 8:32 (kimmi2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lenovo P70
kimmi2 kaže...

Pozdrav,

Ima li tko problema sa novim update-om Lolipop 5.1 na Lenovo P70 ?

Naime, mnogo je bugova, ako još niste napravili update bolje nemojte dok ne poprave kritične stvari.

 Fantastičan mobitel sam totalno upropastio s glupim updateom!

 

Imam hrpu bugova, al za sad sam ga ostavio, pa se nadam da će uskoro Lenovo (koji je inače dosta ažuran) pustit neke nove zakrpe!

 

Najradije bi ga vratio na 4.4.4, al koliko kužim to baš i nije tako jednostavno, a i gubi se garancija! jbg

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
Jel ima zainteresiranih za ovaj mobitel? Garancija jos godinu i pol, bez ijedne ogrebotine ako treba saljem slike. Zainteresirani javite se :)
Pamti pa vrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

Pozdrav, pitanje za vlasnike ovog mobitela. Jeli moguće postavljati svoje melodije za zvono telefona i to za svako ime u imeniku njegova melodija, mislim ne baš za sve kontakte nego za neke koji me često zovu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
mario fx kaže...

Pozdrav, pitanje za vlasnike ovog mobitela. Jeli moguće postavljati svoje melodije za zvono telefona i to za svako ime u imeniku njegova melodija, mislim ne baš za sve kontakte nego za neke koji me često zovu?

 Mislim da to nije moguce preko njegovog official softvera, ali probaj si skinuti neko od aplikacija tipa ringtone maker ili musicmatch. To bi trebalo rjesiti stvar.

14 godina
offline
Lenovo P70

Molio bih jednog vlasnika ovog mobitela za jednu uslugu. Trebao bi mi uslikati Serial number koji se nalazi u Postavke > O telefonu > Status. Ne trebaju mi brojke već me samo zanima što ide pod PN, a što pod SN jer meni piše "null" zbog nepažnjom izbrisanog NVRAM-a  i zbog vraćanja na Kitkat. Može i WLAN i Bluetooth MAC, tj. jesu te dvije adrese iste ili različite?

Unaprijed hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
Bok, jel netko stavljao neki custom ROM? Ima li neki za preporučit?

Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
Moguće je za svaki kontakt dodati sliku i melodiju ✌
7 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
Imam ga 8 mjeseci. Prvih 6 bez zamjerke, zadnja dva se svako malo sam od sebe prebacuje na vibru. Tu i tamo. Svaki dan skoro.
Sta da radim.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

Pozdrav,jedno pitanje da neotvaram novu temu ,zanima me lenovo k5 note kakav je dali ga itko ima,ali isto tako citam da je vec izasao i k6 note,pa dali itko zna jel ga ima igdje kod nas u prodaji . Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo P70
Majestic Ik kaže...

Pozdrav,jedno pitanje da neotvaram novu temu ,zanima me lenovo k5 note kakav je dali ga itko ima,ali isto tako citam da je vec izasao i k6 note,pa dali itko zna jel ga ima igdje kod nas u prodaji . Hvala!

 Zar nitko?????

14 godina
offline
Re: Lenovo P70

Bok,

 

bilo je prije par dana (danas nema) u Instar-informatici, a i na Mondo, cijena je varirala od 1999 do 2200 kn

 

isključivo K6 Note, K6 i Power nije bilo

Ju je je? Je ju je!
7 godina
neaktivan
offline
Lenovo P70

kupio prije neki dan mobitel i svaki dan, jedanput dnevno sam od sebe počne vibrirati,ugasim ga na tipku imali još tko takav problem i kako ga riješiti,hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice