LG Optimus L3 E400

poruka: 10
|
čitano: 6.571
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400

Pozdrav svima, nadam se da nisam pogrijesio podforum, ako jesam premjestite temu na odgovarajuće mjesto.

 

Dakle ovako imam problem, želim na svoj LG Optimus L3 E400 nadograditi softver na 4.0 (Jelly Bean), trenutno je na 2.3.6(Gingerbread), pa ovako ako je netko to radio već da mi pomogne nekako, jer bojim se dirati u to, ali želio bi probati, a ako zeznem mogu li nekako vratiti ovaj stari ili nešto? Bilo kakva pomoć je dobrodošla, hvala! :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
LG Optimus L3 E400

Android 4.0 nije Jelly Bean vec ice cream sandwich,, a da bi provjerio dali postoji nadogradnja za tvoj telefon sa lg stranice skini LG PC Suit, instaliras na komp, spojis mob sa kompom i u pc suitu odaberes provijeri nadogradnju (tako nekako), ako imas nadogadnju za njega izbacit ce ti i samo slijedis upute sve bi se trebalo automatski odradit.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400

Mislio sam na 4.0.4 sorry, jer gledo sam na youtube da se moze ali me je strah i imaju upustva tamo kako i šta, ali bojim se da ne zeznem i kako onda vratiti na staro, sta ce se desiti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus L3 E400
na staro neces moci tako lagano vratiti..ali nemas razloga se brinuti samo slijedi upute i neces pogrijesiti.
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400

Ma muči me jako, vidim da je moguće ali nisam siguran da ću ja uspjeti, pa ako ima netko da je to možda radio da mi pomogne?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus L3 E400

Napravio sam prema uputama za link2sd dvije particije na sd kartici.
Prva je FAT32, a druga ext2 i obje su primarne i sad mi mobitel uopće ne prepozna prvu (FAT32) particiju.
WTF ?

 

 

 

EDIT:

 

Ovo je pomoglo...

"Finally got that damn Link2SD working! The partitions should be if you use the LG stock Android rom. Its: partition 1 = 10 MB fat16; 2 = 1 GB EXT2; 3 = fat32 for the rest.

Start Link2SD, let it create the script, reboot 'yer phone and you can move apps to external SD card. They can be linked to the system memory too to free up even more space, though I do not observe a big increase in free system memory on my phone yet ....

[edit] From the link2sd faq: wait a few minutes or reboot phone and the freed up sys. mem. will show. "

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2013 7:00 (tintin).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400

Evo ovako, probao sam ga rootat i pisalo je da je uspjelo, ali je izbacalo puno errora tako da mi nije nista rootalo, ne znam zasto nece, napravim sve kako pise i tako svi rade koliko sam vidio, ali jednostavno ga nemogu rootat i ne mogu koristiti ROM manager onda, a zbog toga znaci i ne mogu instalirat novi sistem...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400 fejs problem!

Znači,kad god želim poslat poruku nekom,upišem ja fino tekst i kliknem za slanje kad ono ne pošalje tekst nego ikonu lajka 'thumbs up'.

Da li je netko imao problem s tim i kako da rješim to?

MOLIM VAS POMOĆ!!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L3 E400

Imam lg l3 e400 instaliro sam par aplikacija i piše mi na mobitelu da nemam dovoljno memorije kao da ja te aplikacije prebacim na memorisku karticu.

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
LG Optimus L3 E400

Jedno pitanje. Kada se pokuša instalirati neka aplikacija (točnije viber koji zauzima 50mb) piše da je memorija puna ikao mobitel ima još 800mb slobodno i memorijska kartica ima 1,70 GB slobodno. U čemu je problem? Kako da to riješim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice