Nemogućnost memoriranja broja

poruka: 4
|
čitano: 2.316
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nemogućnost memoriranja broja

Imam broj od prijatelja koji nikako ne mogu memorirati, na način da mi ga zapamti po imenu i prezimenu, određenoj melodiji i slici, odnosno da mi barem zapamti bilo koji od ova tri zadana uvjeta.

U kojem god obliku broj da memoriram, znači +385099: 385099; 099; 99; ime i prezime uvijek kad me zove otisnut je samo broj koji nije memoriran ( a je) u kontaktima.

 

Inače mobitel je Nokia E51, a svi ostali kontakti se pri pozivu normalno pojavljuju onako kako su memorirani.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemogućnost memoriranja broja

Može biti da imaš taj broj memoriran 2 puta pod različitim imenima pa zato ne prikazuje ime.

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost memoriranja broja

Izbrišem ga skroz i ponovo memoriram i opet isto

Prijatelj (ne ovaj) mi je rekao da se i njemu to dešava sa jednim brojem koji isto ne može memorirati, a njegova žena taj isti broj ima memoriran i uredno se pojavljuje. Tipovi mobitela su različiti kod svih osoba.

16 godina
offline
Nemogućnost memoriranja broja

Znam da meni nije jednom prikazivao broj jer sam ga imao 2 puta memoriran pod različitim imenima pa sam mislio da je i to kod tebe možda slučaj. Ili ti možda prikazuje recimo samo brojeve sa SIM kartice, a ti ga pokušavaš memorirati na telefon (jedna od kombinacija možda).

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice