Noa H10

poruka: 82
|
čitano: 47.030
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Noa H10
xXTheLuka1998xX kaže...
blackeagle29 kaže...
Da bas gledaju za ugled, kad su me za 80kn kolko su sve 4 tinte kostale zajebali... I jos imaju kineske kutijice za tintu koje se mogu puniti(prepoznal po 2 tockice na cipu za reset)...

Ugl hangar 18 nikad pa cak ni tad. :) i jel imaju negdje specifikacije van njihovih stranica? Davali su nou za 200kn uz kupnju uhu proizvoda, na tele2 stranici jedne specifikacije, na njihovoj druge, na trecoj stranici sasvim stote specifikacije :) koje su onda tocne?

 Smeće teže,neće da učitava slike iz galerije,i nonstop se ruše aplikacije.

Očaj od mobitela.

Ne preporučujem

 Ovaj ga popljuje...a nigdje slike ni nićega da ga ima.

Tecoot kaže...
Odlican mob! Ali stvarno je dobar!

 Ovaj ga hvali bez ikakvih argumenata i na forumu je 20min

 

Zaključak : Oba dva lažu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Koristim ga trenutno uz Lg V10... Za te pare je stvarno odlican
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Noa H10

za par mjeseci se javi u ovoj temi i iznesi svoja misljenja :D

ali frende moj za te pare, tj. za 2 milje( sa honorbuya) dobijes redmi pro slicnih specifikacija sa oled displayom i 4 puta vecom memorijom

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 16:19 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Noa H10

i kineskim bloatwerom.

imao sam mob u ruci i korektno djeluje,možda malo preskup,da je tipa 2200kn pa da ga na žutoj srijedi možeš ubost za 2000kn mislim da bi bio dosta solidan.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa H10
Kakav kineski bloatware? Na global romu jedino kaj imas je hrpa google appsa... A na noi kao nema nijedne shit app?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Nema
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Koliko vas je držalo mobitel u ruci da bi tako samouvjereno blatili uređaj?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Noa H10

Kaj ovo Hangar naredil sljakerima da obavezno kreiraju racun na bug forumu u obrani ovoga smeca tvrtke Sumvier Technology koja za, ako narucis 100 komada, gore napise "Drek"?

 

Btw, otkad je drzanje mobitela znacilo nekakvo iskustvo? 300 metara zracne linije sam od Hangara. Odem, primim ga u ruku i dalje cu napisati da je smece jer je obicni kineski shrot i rebrand.

Kvaliteta ne znaci da ako je dobar u ruci da ce takav biti stalno. Ono kaj je svima poznato (a pogotovo ekipi u STS-u) da su Noa najvece smece trenutno medju mobitelima.

Poznam neke bivse servisere STS-a koji nikad nisu razumijeli Kralja (aka vlasnik Hangara) zasto nije digao letvicu vise. Samo jedna rijec - pohlepa. Kad te lova drmne u glavu postanes govno (u vecini slucajeva).

Noa je zlatna koka Hangara i bez tog smeca kojeg plate kinezima valjda 5 dolara, nikad Hangar nebi bio to sto jest - medju najbrze rastucim firmama u EU. Da dobro ste procitali.

Posto sam koprivnicanac (maticni grad Hangara) samo se nadam jednoga dana da ce ti Noa mobiteli postati zbilja dobri jer mi ovo fakat ide na zivce.

Ak nekaj delas, potrudi se i napravi to kak se spada... Imat ces kasnije love i bogatstvo kada narod bude zadovoljan. Ovak imas love ali i etiketu muljatora.

 

 

www.sumvier.com

 

 

P.S. znam da su svi moguci portali prenjeli vijest neke godine o spajanju Hangara 18 i Sumvier, sto je apsulutno netocno jer Hangar na njihovim stranicama uopce ne postoji, a ako ih upitate na info@sumvier.com, bojim se da bi mogli ostati razocarani jer ni oni ne znaju tocno o cemu je rijec. 

Kaj to govori? Da samo stancaju mobove za Hangar, ko da ja sada dodem i platim i kazem, daj ovih K20 jedno 10 tisuca komada i zalepi gore Fluffy, iskrcam tacke pune Fluffya svim portalima i GG. Money money money...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 18:14 (ukay1000).
Moj PC  
10 2 hvala 1
12 godina
offline
Noa H10

ukay1000  sad ga i ti malo jebeš...niti si ti u pravu koji ga blatiš niti su ovi koji ga hvale. Istina je negdje na 50%

 

Naši su mediji malo prenijeli krivo informaciju. Nisu se oni spojili u smislu da je Hangar ušao u vlasništov Sumvirea...nego su htjeli reći da Hangar sudjeluje više u razvoju mobitela nego neki ostali proizvođaći koji samo kupe uređaj i nalijepe svoje ime.

 

Oćito imaju neku zajedničku strategiju., pa svatko nastupa s svojim brendom na različitim tržištima. Noa na EU a ovaj K20 na Azijskom.

 

Primjer ti je UMI koji je od njih kupio kompletan mob ali nije dobio pravo na Dual Cameru. Pa UMI Z ima u drugom otvoru fokus...a ne kameru.

 

Sad kakva je kvaliteta...pa kao i svih Kineza. Ako imaš sreće može te odlično služit., ako ne - kvar za kvarom. Ako gledamo cijenu Noe., ništa skuplja ni jeftinija od UMI Z-a., a slični mobiteli.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 19:46 (R36).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Mladic je razocaran jer ga nisu htjeli tamo zaposliti... A STS je samo servis Noa uređaja. Na koncu Noa ce biti na MWC Barcelona za razliku od no name brendova. Ne radim u Hangaru ali koristim Noa telefone.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Noa H10
Tecoot kaže...
Mladic je razocaran jer ga nisu htjeli tamo zaposliti... A STS je samo servis Noa uređaja. Na koncu Noa ce biti na MWC Barcelona za razliku od no name brendova. Ne radim u Hangaru ali koristim Noa telefone.

Da imas malo mozga znal bi da konferencije poput MWC-a nisu nista posebno, pogotovo ako mozes platiti ulaz i prezentirati osuseno govno. Vecina velikana tamo ni nema. Kaj ti Kralj to nije spominjal? 

Lako je braniti Hangar kad ti badava daje uredjaje za tebe i cijelu familiju, i jos k tome imas poslovne odnose s njima... CCC.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Ta ti je dobra... A ti kupi,koristi i iznesi misljenje...

Ne lupaj praznu slamu.
Btw i Mlinar predstavlja nova peciva na MWC?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Vezano uz Nou iz iskustva, mobitel šrotex, podrška koma.

Razlog: za mob star godinu dana nedobavljiva baterija,potrebno naručiti, naravno poslije naruđbe nikad iz servisa nisu zvali a poslije mog kontakta odgovor je nedobavljivo.

Eto, iznio sam svoje iskustvo, pa tko voli nek izvoli.

 

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa H10
atom1 kaže...

Vezano uz Nou iz iskustva, mobitel šrotex, podrška koma.

Razlog: za mob star godinu dana nedobavljiva baterija,potrebno naručiti, naravno poslije naruđbe nikad iz servisa nisu zvali a poslije mog kontakta odgovor je nedobavljivo.

Eto, iznio sam svoje iskustvo, pa tko voli nek izvoli.

 

 I, da se nadovežem,  jednoj poznanici na tri NOA Move se otišle baterije (napuhnule se) unutar prve godine dana, pa je morala kupiti nove (naravno, samo kod njih u središnici ima, pa je platila još i dostavu), firmware za njih ne možeš nigdje skinuti, izrada je tak loša da pri prvom padu se razleti u milijun dijelova (i digitizer, i ekran, i kompletno kučište) na svim modelima- doslovno je dovoljno da ga krivo pogledaš i raspadne se.

I ima standardnu boljku šrotex brandova- digitizer podivlja nakon nekog vremena, zaključava se kad želiš odgovoriti na poziv, itd.- također na svim njihovim modelima.

Ali, možda je ovaj malo bolji, treba mu dati šansu.

Ali ne po ovakvoj bezobraznoj cijeni.

Kruha i igala...
11 godina
offline
Noa H10

pa brate pusti onda nas ofce da ga hvalimo i bacamo novfce na šrotex,vi pametni nemojte i amen u crkvi,mir u bosni

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Pa nije problem u hvaljenju ili blaćenju, nego u iznošenju svog misljenja i iskustva.

Meni je osobno 2600kn mnogo novca za mob  za koji neces imati  u hangaru vise od jedne maskice.

Ak se vec cilja na kineza ima puno bolji izbor za te novce

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Ma to je sve sranje, ako hoćete pravi mobitel da valja i da traje, a da nije puno skup kupite iphone 6 (možda samsung ako hoćete malo jeftinije, ali im više ne vjerujem jer je mome crkla matična) 64gb koji je oko 2000kn i da mnogi će reći da je ajmo reć star ali kvaliteta je kvaliteta i ono što je najbitnije je da traje za razliku od večine androida. Neki će reć da je ios zatvoren ali na ios-u se može mnogo potrebnih stvari kao i na androidu samo na drugačiji način, čak na ios 10+ su došle mnoge korisne stvari koje naravno možete imati na iphonu 6, a na androidu će te imat jedan upadate, a kasnije ništa. I ne vjerujte onome šta govore da iphone kupuju samo šminkeri, ljudi kupuju radi kvalitete.

Ovo je moje mišljenje i iskustvo, ali svatko ima svoj ukus
Uživajte
 
0 7 hvala 0
10 godina
offline
Noa H10

Jedina Noa u koju imam povjerenja je arka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Zašto dislajkovi?
12 godina
offline
Noa H10

Zato sto sam zadrti Android fan, mrzim iPhone, inace bi ti dao like za kupovinu iPhone-a 6 za 2k kn. Iako za te novce mozes naci X puta bolje mobitele (naravno ne tako kvalitetne jer ipak su android, tj.nemaj jabukicu na sebi).


Kazes jedan update? Uz malo truda mozes imat godinama novi software, ja na par godina starom M8 vrtim nougat, google assistant itd.bez bugova, na S4 također. Danas je bas izasao i za stari Galaxy S.

Ok, dobar je Iphone 6, jednostavan, ali pricat da za 2k kune ne mozes naci bolji mobitel i da Android mobiteli ne traju..malo mi to nema smisla.

NHF :)

 

EDIT: Da ne bude off topic. Noa mi je estetski lijep, na papiru se cini dobar, nisam ga probao tako da ne mogu suditi kakav je kad ga se koristi. Kada ga netko kupi i napravi recenziju iz prve ruke, pa cemo znati. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 22:54 (mrbean).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Dobro ljudi, mislim da bi bilo dosta seraone, pustite ljude da kupuju što hoće. Ukoliko ima netko da je vlasnik dotičnog uređaja slobodno neka se javi, podjeli iskustva i tako, a ne da 99% komentara bude seraona onih koji taj uređaj 1. nemaju, 2. neće nikad imati, 3. ne želi. Mislim da je pošteno da pustimo na miru ovaj uređaj i temu.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Samo da budem jasan ja ne mrzim android (zašto išta mrziti?), ali to što iphone ima 'jabučicu' to me ne zanima, zanima me kvaliteta. Ja nisam rekao da su androidi nekvalitetni, ali budimo iskreni iphone je kvalitetniji. Imao sam samsung galaxy mini koji je dobro odradio posao prvu godinu, a kasnije je s vremena na vrijeme sve više blokavao, onda sam prešao na galaxy s4 mini koji sam platio 3 tisuće kuna i nakon 2 godine taman mjesec dana nakon što mu je istekla garacija je crka. Viđao sam slučajeve da su ljudima androidi počeli lagati nakon godinu, a nekima nakon 2 godine. Danas je vidim sa novim androidom situacija kažu drugačija iako je to još novo pa se nemože dokazati koliko će trajati...
Dok s druge strane Iphone evo 4s koji imam doma (nije moj) i koji je kupljen otprilike pola godine otkad je ižasao i dan danas još radi naravno malo sporije, ali ne laga i nijednom nije zabloka.
Evo primjer ja kupim galaxy s4 mini i crkne mi dok moj kolega koji ima iphone 5s prije mog samsunga njemu dan danas iphone još radi i to perfektno. A koliko sam čitao po internetu nisam jedini koji je ovakve stvari vidio. Naravno dosta je starijih android mobitela u funkciji (to je do marke), ali večina uz neke probleme.
Tako da sada mi je opcija kupiti iphone i kupiti ga da traje, a ne da se svako godinu ili dvije mora uzimati novi mobitel.
Ali ponavljam svatko ima svoj ukus.
Živio :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Noa H10

Ljudi jeste li vi ozbiljni? Stvarno je netko spreman dati 2600kn za ovaj no name telefon?!?

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
jozef kaže...

Ljudi jeste li vi ozbiljni? Stvarno je netko spreman dati 2600kn za ovaj no name telefon?!?

 Očito nije kad se nije javio niti jedan vlasnik, a stvarno me zanima kakav je telefon...

 Nebi ga kupio ali me zanima jel hangar promjenio taktiku....jer je kvaliteta do sad bila nikakva, a i kako je moguće da se "kineski" telefoni prije vrate sa servisa iz Kine nego noa sa servisa iz hangara? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Moj zadnji iPhone je bio 5s,nakon godinu i 1(jedan) dan je krepao. Poslao u Vip,oni na servis i odgovor je bio plati 1391 kn i poslati cemo novi iphone sa 3(tri) mjeseca garancije???
Pravila nema. Sve se kvari. Uglavnom Noa radi odlicno. A cijena? Individualna stvar. Novo je novo...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Noa H10

pozz forumasi,pitanje,nemrem na noi h 10 nikakonaci di bi mogao preusmjeriti poziv i staviti poziv na cekanje,pa bi vas molio pomoć

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Ne znam kakav je ova nova Noa ali gledajući stare ne bih to više nikad uzeo. Možda su se i popravili makar sumnjam sumnjam ali ne bih više bio pokusni kunić, prepuštam to drugima. 

Makar vidim da još praktički nema ništa na ebayu za te mobitele, i to je neki pokazatelj gdje se taj brand nalazi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Slusalica-3 tockice-postavke-pozivanje racuna...
16 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Imam NOA H10 već dva mjeseca i bolji mobitel za sada nisam imao.

A sve je rekao RokoZd i sa svime se slašem. 

by Piko
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Noa H10
By Piko kaže...

Imam NOA H10 već dva mjeseca i bolji mobitel za sada nisam imao.

A sve je rekao RokoZd i sa svime se slašem. 

 Pa navedi koje si imao i najbolji u odnosu na sta? S7E IP7 ili neki alcatel sto si dobio uz prasak za ves....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice