Obtaining IP adress

poruka: 5
|
čitano: 2.002
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Obtaining IP adress

Dakle problem se je javljao i na 2.1 OS-u i sad na Utopiji.Na otvorenoj mreži hotela inače se spajam normalno ali ima dana kad on zapne kao što naslov kaže "obtaining IP adress" i kaže neuspijelo povezivanje i tako sve u krug.Ne znam kako bih to riješio ili zaobišao,probao sam sve,od factory reset,forget network pa ponovno povezivanje..jednostavno ne reagira..Imam LG optimus(gt 540).

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Obtaining IP adress

Evo samo da nadovežem zasad nemam više problema..ne znam točno što zeka ali čini se da je dobro imat programčić za wi-fi,tipa wi-fi manager i tamo gdje možete uskladiti kanale sa routerom na koji se spajate neke aplikacije to rade za vas..
Eto ako netko ima još kakvi prijedlog neka napiše svoja iskustva..

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Obtaining IP adress

Mogao bi sam definirati IP adresu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Obtaining IP adress
macak kaže...

Mogao bi sam definirati IP adresu.

 sto je totalno besmisleno jer otkud on da zna koji privatni IP range koristi hotel "Labin" a koji koristi Iskon hotspot u Zagrebu ...

to s fixnom ip adresom pali samo ako koristis jedino jedan WIFI router a cim ides okolo - zaboravi ...

 

kod mene doma bi trebao podesiti 10.41.4.0/24 :)

 

colonello bastardo
16 godina
neaktivan
offline
Re: Obtaining IP adress
colonello_Bastardo kaže...
otkud on da zna koji privatni IP range koristi hotel

Pa napisao je da se inače spaja normalno. Dakle, zna da router inače dodjeljuje IP adresu npr. 192.168.1.x

 

U tom slučaju, ako se nađe u situaciji da se ne može spojiti, može probati definirati adresu iz tog ranga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice