OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 373.751
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3
Evo predstavljen je OnePlus 3.
Mob koji sam isčekivo, na papiru djeluje odlicno.
Kolko vidim moze se odmah kupiti, ide u HR 399€.
https://oneplus.net/hr/3


Ajmo komentari


Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Imam OP2 i mobitel je stvarno jako brz pogotovo od novog MM updatea, ali svakim updateom ili toliko bugova tako da vjerujem da ce slicna situacija biti i s OP3. Zato ja bas nemam vise povjerenja u Oneplus. Na pocetku su izbacivali cesto ispravke, ali bome vise ne i to me prilicno ljuti jer sad npr. imam problem da mi na Wifiu uzasno sporo krene ucitavat. Znaci, brz je internet i sve, ali kao da kad kliknem refresh na instagramu ili negdje mu treba 5 sekundi da se spoji na internet. Uzasno zivcira. Toliko da sam doma na mobilnim podacima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Budemo vidili, mozda s ovim sve bude ok.

Ja si sad razmisljam 400€ nije puno za te specifikacije, e sad narucio bi ga odmah danas, al mozda bolje koji 1-2 mj sacekat
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Pricekaj svakako da vidis sto kaze community.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Koji je model za 400€?
64/6?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Edit: izgleda da je jedini model 64/6, prije se pricalo i od 32/3 cini mi se
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Drugog modela nema osim 6/64,

Cca 3000 kn, cekamo malo neka testiranja.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
offline
OnePlus 3

MKBHD review:

 

Verge:

 

AA:

 

Čini se da su ovaj put stvarno napravili gotovo bezkompromisni mob za 400eu!

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
OnePlus 3

Po mom misljenje ovo je mobitel koji se stvarno isplati uzet, za 3000kn je bestbuy, dobijes sve sto imaju ostali flagshipovi za duplo manje para. Naravno da ne mozemo usporedit kameru sa s7, m10 ili lg g5 al ostale stvari su itetako tu..

 

 

Ovih 6gb rama je overkill i za 3000kn lijep bonus (iako malo ljudi to moze iskoristit) ..

 

Baterija je mogla bit veca al sta je tu sa ovim njihovim quick chargom od 4A (60% 30min) je super stvar da predes preko manje baterije..

Mkbhd je dobio oko 4h SOT-a sto je za tu bateriju dosta i s obzirom na brzinu punjenja mislim da se nemamo sta zalis :) , sve u svemu da imam para u ovom trenutku uzeo bi ga..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
OnePlus 3

Za 3000kn mob je pila i pol...

 

ps. Čitam da su dual sim!! 

 

Sve mi dođe da prodam S6 i piknem si OP3.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 7:40 (R36).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: OnePlus 3
Naruceno i dolazi do 26.06..
Javim se kad stigne.
13 godina
offline
OnePlus 3

generalno mi se sviđa dizajnom i specsima, jedino mi nekako baterija malo ostavlja gorak okus u ustima

neću sad sr*t po njima i slično, ali baš me zanima kolika bi cijena bila da su ostavili 4gige rama i da su stavili veću bateriju

veća baterija bi bila puno bolje prihvaćena od strane ljudi, i još k tome bi se riješila izbočina kamere, a par mm deblji uređaj za te dvije stvari bi prošlo neopaženo

đabe ti brzo punjenje kad opet moraš imat punjač sa sobom (jer je drugačiji od ostalih) i kontrolirati bateriju da vidiš dal ćeš imat dovoljno baterije da te izgura na dan ili da dočekaš idući susret sa zidom

pustili su source code za dvelopere što im je veliki plus, vjerujem da im je to bio potez koji će privuć developere i da će imat dosta aktivnosti na xda stranicama

iako i iskreno, oxygen 3.1.1 mi je odličan, sasvim dovoljno uređenja za moj ukus, jedino smanjit dpi ekrana na 400 i to je to

 

sve u svemu, nakon što se malo vidi kakav će bit feedback od normalnih ljudi (ne ovi koji rade reviewove) onda odlučit što dalje, iako sam trenutno dosta zagrijan pošto imam 1+1 pa mi to nekako upada u dvije godine za mijenjanje uređaja

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 9:31 (matija656).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 3

Pozdrav svima,

jako mi se sviđa mobitel, ali gledam po njihovim stranicama i ne mogu naći, koji je postupak rješavanja kvarova unutar garantnog roka.

Je li netko imao iskustva sa pokvarenim OnePlus mobitelom?

Ispričavam se ako je već negdje odgovoreno, ali nisam uspio naći odgovor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Dag kaže...

Pozdrav svima,

jako mi se sviđa mobitel, ali gledam po njihovim stranicama i ne mogu naći, koji je postupak rješavanja kvarova unutar garantnog roka.

Je li netko imao iskustva sa pokvarenim OnePlus mobitelom?

Ispričavam se ako je već negdje odgovoreno, ali nisam uspio naći odgovor.

 ako nešto nije uredu sa mobom, stupa se u kontakt sa njihovim supportom, dok se ustanovi da je mob zreo za servis (ovisno o kvaru) oneplus radi nalog dhl-u ili kome već, za preuzimanje uređaja na adresi koju im daš

nakon toga mob ide u skladište iz kojeg je poslan ili u najbliži servisni centar koji je dostupan s obzirom na adresu

za eu mislim da je skadište u UK, a servisni centar u Njemačkoj, ali nisam siguran za to, jer nisam morao svoju jedinicu nikuda slati na popravak, tako da tu neznam detalje, jedino ovo što sam napisao, ali to je sa foruma i neznam dal je to možda promijenjeno što u međuvremenu

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
OnePlus 3

Gledajući rivju na YT, mob je jaaako dobar, i baterija je jako dobra a i kameru su pohvalili...

 

Sad je samo pitanje, dal bu se kaj popravili po pitanju izdavanja update, pošto baš nisu poznati po ažurnosti prethodnih modela..

 

Sve u svemu, odličan mob za neveliku cijenu..

 

@MarioVk, kamera se može uspoređivat sa ostalim flagšipima, pošto su ove godine si dali truda i napravili dobru kameru na OP3, po meni svaki od navedenog gore trojca ima mana i nipošto nisu nedodirljivi u tom smislu da im ostali modeli ne mogu ni prismrdit, naravno to je daleko od istine, al očito kod nas vlada drugo mišljenje, pa na sam spomen vodećeg trojca automatski se odmah misli i da imaju odlične kamere..

 

Kinezi napadaju opako, do te mjere da praktički dišu za vratom renomiranijih proizvođača smartfona, a ne bih se čudio i da kinezi sljedeće godine preuzmu glavnu riječ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 10:59 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jakic007 kaže...

Imam OP2 i mobitel je stvarno jako brz pogotovo od novog MM updatea, ali svakim updateom ili toliko bugova tako da vjerujem da ce slicna situacija biti i s OP3. Zato ja bas nemam vise povjerenja u Oneplus. Na pocetku su izbacivali cesto ispravke, ali bome vise ne i to me prilicno ljuti jer sad npr. imam problem da mi na Wifiu uzasno sporo krene ucitavat. Znaci, brz je internet i sve, ali kao da kad kliknem refresh na instagramu ili negdje mu treba 5 sekundi da se spoji na internet. Uzasno zivcira. Toliko da sam doma na mobilnim podacima.

Imao sam isti problem s wifi na Xiaomi mi5 što me znalo ubijati u pojam, pa sam ga prodao. Poslije toga uzmem stari mob i ono leti preko wifi. Gledam wtf. Baš me zanima u čemu je problem... Jedino na Mi5 on scren je znao prijeći i preko 5-6 sati iako je imao manji ekran nego ovaj. Valjalo bi ga probati. :D

Pucaaaajjjj :)
10 godina
offline
Re: OnePlus 3

hvala na odgovoru

pretpostavljam da u garantnom roku troškovi slanja idu na njihov račun?

13 godina
offline
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...

Gledajući rivju na YT, mob je jaaako dobar, i baterija je jako dobra a i kameru su pohvalili...

 

Sad je samo pitanje, dal bu se kaj popravili po pitanju izdavanja update, pošto baš nisu poznati po ažurnosti prethodnih modela..

 

Sve u svemu, odličan mob za neveliku cijenu..

 vjerujem da trenutno situacija što se tiče software update-a, će bit puno bolja nego prije, jer sad imaju dobru podlogu za razvoj, em sa software i hardware strane, em sa dev strane sa puštanjem source koda

svi znamo (nadam se) kako je došlo do nastanka oxygena

prva verzija je bila ok, ali nije bila savršena i imala je bugove s obzirom da su ju morali brzo izbacit van, nisu imali toliko ljudi da se bave sređivanjem toga

oxygen 3.0 je nedavno pušten, i to razumijem, bolje da su to ispolirali kako treba i pustili van da bude dobro nego da su bacili van i da je bilo puno bugova (pametna odluka sa beta comunity buildom)

jer da su bacili van službeno onda bi ljudi sr*li da je puno bugova nije dobro i slično, ovako malo duže se čekalo za feedback i da se ispolira bolje, i opet ljudi se*u i nije im po volji (razmaženost u pm)

isto tako uz oxygen 3.0.1 su razvijali i novi uređaj i oxygen 3.1.1. za 1+3, tako da razumijem u potpunosti zašto im je toliko trebalo

 

oxygen 3.1.1. izgleda mi odlično, taman po mom ukusu, sotck android sa sitnim opcijama, više mi ne treba

objavili su source kod za kernel i rom na githubu za 1+3, što može bit samo pozitivna stvar, i bit će pozitivna stvar, jer će povečat aktivnost na xda stranicama i kod raznih developera, ljudi će moći implementirati stvari iz oxygena u druge romove, imat će slobodu izbora što i kako bi voljeli, oneplus je i sam rekao da ako netko napravi neku modifikaciju koja će pomoć oxygenu da bude bolji, da će drage volje to ubacit u njega kako bi bio što bolji

 

stoga vjerujem da će sa trojkom napokon vratit se na pravi put

jedinica je bila odlična - dizjanom, specifikacijama, podrškom od strane xda developera, te je još i danas odličan mob

dvojka je bila flop više manje - dizajnom i specsima isto nije bila loša, ajde procesor nije baš bio najpouzdaniji zbog grijanja, ali dobro radi, ali nije zaživila kao jedinica zbog slabe podrške od xda developera (razlog zašto sam preskočio dvojku)

x - dobar mob sa lijepim izgledom, gotovo kao 1+1 po specifikacijama, samo isto slaba aktivnost na xda stranicama

 

trojka vjerujem da im je uređaj sa kojim će se utaborit dobro u dev svijetu i kao proizvođač, jer su napravili odličan uređaj za odličnu cijenu (aka kao 1+1), za sad ga svi hvale i nemaju neke pritužbe (osim baterije ali ajde),  i imaju jako dobru platformu za unaprijeđenje oxygena

third time's the charm bi mogla ovdje bit istinita, no pričekajmo malo koji mj sa user reviewovima 

 

@Dag

to sad nisam siguran, ali mislim da bi trebalo, ali opet neke su osobe pisale da su plačale nešto za popravak, ali neznam koja je bila pozadina kvara i što se dogodilo sa uređajem, tako da vjerujem da to sve igra nku ulogu

znam da slanje uređaja što oni dogovore, ti ne plačaš ništa, na tebi je samo da spakiraš uređaj i daš ga dostavljaču dok dođe po njega, za ostalo nisam siguran

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 11:19 (matija656).
14 godina
offline
OnePlus 3

Meni se isto nekako sviđa, pogotovo uz ovakvu cijenu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
CharlessS kaže...

OnePlus 3 Camera Review

 užasan video....

nije ni review, već izrezani video od mkbhd i slideshow bez komentara

 

Edit:

post sa fake acc radi click bait-a na video

 

puno bolje

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 14:15 (matija656).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Tesko mi je opravdat nekako OP3 naspram MI5

 

Razlika je odoka 300-500 kuna


Dobije se za 500 kuna 3 GB vise rama, 16 GB vise prostora 5.5" ekran naspram 5.15"

 

Proc je isti, kamera je ista, ekran je vise manje isti.

 

Definitvno je OP3 bolje telefon samo dali je vrijedan price/preformance wise?

 

Najvise je do Rama dali je tih 3 GB rama vrijedno toliko novaca...

 

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/features/oneplus-3-vs-xiaomi-mi-5-which-one-should-you-get-849380

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Po meni je 6 GB previse TRENUTNO. Sto ne znaci da u skoroj buducnosti nece biti potrebno da sve radi glatko, ali ne vjerujem da ce to tako brzo biti. Meni na OP2 4 GB rama su dosta. Ma i 3 GB bi mi bila dosta za normalnu upotrebu, znaci da mi ne vrti igra u pozadini nego face, whatsapp, chrome i tako te neke aplikacije. Sasvim zadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 3

Isto je malo sranje sto ce uskoro s7 i htc 10 biti tu negdje novi od operatera na njuski, a prije bih svakako njih uzeo zbog kamere, ekrana i puno lakse ostvarive garancije

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ali podrska za oneplus je u HR puno bolja, sto se tice eventualnog kvara. Imaš garanciju di ti puno nemoraš mozgat, kak i sta.
Meni je trenutni OP3 puuuno ljepsi uređaj i djeluje nekako izdržljivijd, bar po slikama.
A i Xiaomi mi je pao u ocima samo jer su zakljucali bootloader i ne pustaju kod u javnost.

Trenutno imam mi4c, sve super radi, ali ovi novi mi se njet sviđat, sluzbeno nikad nihe ni bilo u MIUI.
A otkljucavanje bootloadera dodatna gnjavaza.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
online
Re: OnePlus 3
matija656 kaže...
zvonac kaže...

 

x - dobar mob sa lijepim izgledom, gotovo kao 1+1 po specifikacijama, samo isto slaba aktivnost na xda stranicama

 

 

Kako slaba aktivnost ?, imam X od pocetka i pratim xda i stvarno gomila developmenta se nataložila, od gomile romova,preko custom kernela(BLueSpark), do toga da je dev Sultan osposobio 4K snimanje i 1080p60fps koji inace nisu podržani od strane Oneplusa uopće. Prema njegovim riječima devovi u Oneplusu još uvijek ne znaju popravit bugove u kamera HAL-u.

Nocni buildovi Cyanogen 13 (M6.0.1) izlaze već poduže vremena.

Inace mob je vrh.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 17:33 (pamark).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
E da neznam koji je k sa SAMSUNGOM, ali od S4 pa na dalje se odljepljuje staklo, onako izgleda kao da se folija odljepula ali je nesto u slojevima stakla il koji k.
I to 2 S4 isti slucaj, 2 S6 i sad kod šefa s7 ista stvar.
Priznaju pod garancijom.
Ali SAMSUNG???
Ni na redmi note 2 a ni na mi4c se to nije desilo.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mew kaže...

Tesko mi je opravdat nekako OP3 naspram MI5

 

Razlika je odoka 300-500 kuna

 

Gdje je to Mi5, ali ne osnovna underclockana 32GB verzija nego 64GB verzija jeftinija za 500 kn od 1+3?
Ili pricas o 32GB verziji da je ona jeftinija za 500 kn od ove verzije 1+3?

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
MI5 3/64 je u vecini shopova oko 414€, to je 15 € vise, a OP3 399€, stim da nisu usporedivi u dosta stvari.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
online
Re: OnePlus 3
PC - stručnjak kaže...
E da neznam koji je k sa SAMSUNGOM, ali od S4 pa na dalje se odljepljuje staklo, onako izgleda kao da se folija odljepula ali je nesto u slojevima stakla il koji k.
I to 2 S4 isti slucaj, 2 S6 i sad kod šefa s7 ista stvar.
Priznaju pod garancijom.
Ali SAMSUNG???
Ni na redmi note 2 a ni na mi4c se to nije desilo.

 Jednostavno popusti LOCA ljepilo. Sve ti govori o kvaliteti velikih proizvođača. Dobro je dok se desi u garantnom roku. Idemo dalje!

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 17:26 (pamark).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice