OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.597
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...
dar01 kaže...

ima li kakva opcija u stock kameri da se doda datum i vrijeme na fotku. Imam i GCam instaliran ali ne mogu naći

 Je li ti razlika između slika s stock kamerom i gcam?

 isti drek

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Tako i meni. Sve je to ok. 

16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ne znam zakaj je bilo kakav negativan komentar odmah provokacija.

Oneplus je sa Pro modelom debelo zagrabio u flagship vode, a kamera je jednostavno u usporedbi sa recimo Samsung S modelima loša.

Brzina im nije neka super prednost, jer su svi mobiteli super brzi, 90hz ekran je cool, ali je za sada gimmick.

Gcam nema npr. wide kameru i slike su gotovo iste kao na stock.
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Naručio i ja sebi jedan obični OP7 pa ću ga direktno usporediti sa S9+. Ako bude dobar ostat će, ako ne nać će novog vlasnika kojemu će biti bolji :D

 

A iskreno koliko god mi Samsung bio dobar već sam ga se malo zasitio i htio bi probati nešto drukčije. Gledao sam i Xiaomi mi9, mi9T PRO ali odluka je pala na OP7 zbog boljeg softwarea odnosno podrške, stereo zvučnika i kolike tolike zaštite protiv vode.

Testirao sam kameru na mi9 i mi9T PRO te je po meni malo lošija od S9+. Ako je ona na OP7 u rangu xiaomia to će biti okej.

 

BTW kakva je situacija sa kaljenim staklima za OP7, uzeti origigi ili su ok ova sa aliexpressa?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 13:45 (user3468).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Za 7 pro sam jučer naručio s aliexpressa, čitao sam po xda da su dobri i da nemaju problema s njima, ali vidjet ćemo kad stignu. Vjerujem da je i s običnom 7 slično
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Perooo1 kaže...
Za 7 pro sam jučer naručio s aliexpressa, čitao sam po xda da su dobri i da nemaju problema s njima, ali vidjet ćemo kad stignu. Vjerujem da je i s običnom 7 slično

 

Koliko je 7pro na aliju?

14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ima koja fora za prilagodljivu svjetlinu? Ne sviđa mi se kako to radi...sporo i previše zamraci ekran nekad...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam uzeo OP7 8/256 za 3000kn sa dostavom na aliju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
Perooo1 kaže...
Za 7 pro sam jučer naručio s aliexpressa, čitao sam po xda da su dobri i da nemaju problema s njima, ali vidjet ćemo kad stignu. Vjerujem da je i s običnom 7 slično

 

Koliko je 7pro na aliju?

 

ma odgovarao sam na post iznad svog govoreći o kaljenim staklima, uzeo sam i dbrand grip i odlična je maskica! 

a sto se tiće cijene svoj sam platio ravno nula kuna pa ne znam baš kako kotira oneplus na aliju 

16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
dar01 kaže...

evo nešto korisno za vlasnike novih OnePlus 7 mobitela.

 

https://www.getdroidtips.com/how-to-enable-volte-and-vowifi-on-oneplus-7-pro/

 

 

pred kraj kaže: This is not tested on any other OnePlus device, so please do not attempt to tests this feature on other devices other than OnePlus 7 Pro.

 

Ja ima normalni OnePlus 7 i stvar funkcionira kod mene

 Ovo samo aktivira toggle u izborniku, a ako tim tim toggleovima ukljucis ne znači da će raditi.

Vjerovatno treba odraditi istu metodu kao na OP6, no ne mogu provjeriti jer nemam 7.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Meni VoLTE radi bez problema na HT mreži. VoWiFi nisam probao.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Gdje je sad najjeftinije kupiti obični oneplus 7 8/256 (s dostavom bez dodatnih davanja), jel prati tko?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
2fast4u kaže...
Gdje je sad najjeftinije kupiti obični oneplus 7 8/256 (s dostavom bez dodatnih davanja), jel prati tko?

 Imaš na Aliexpressu, Hong Kong Goldway mobitel je 399.53€ i dostava 24.84€. To ti je sigurno i provjereno. Sad to reiba prevest u kune, meni je aplikacija u eurima jer mi tako bolje odgovara. Ja sam ga bio narucio 06.08, tada je bio 406€. Dostava ti je uvijek isto. Obavezno DHL dostava, onda nema nikakvih dodtanih davanja

11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ja naručio od goldwaya , uz kupone me ispao 3000kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Tele2 ne supporta VoLTE... Jasno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Perooo1 kaže...
Također, mzaba radi normalno, ali ne može skenirati kod. Prije sam tako plaćao račune sad sam se već navikao da upisujem nalog.

Također, baterija vrlo dobra, jedan lijeni dan

 Skeniranje ne radi ni na aplikaciji od OTP Banke. Trenutno sam na rucnom unosu :/ Izgleda da je do kamera...

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Skeniranje barcoda ne radi niti u Erste mobilnoj aplikaciji.
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ja jednostavno ne mogu vjerovati da jedan takav telefon ne moze putem aplikacije odnosno kamere skenirati qr kod na racunu i platiti ga. Meni je, recimo, to jako bitno na mobitelu. Kak je to moguce? Jeste li slali kakve mailove bankama da to poprave ili je problem u necem drugom?
I zato se nakon hrpe Android telefona u proslosti, najradije vratim iPhoneu jer ma koliko zatvoren sustav bio i smetaju me oko toga neke stvari, bar znam da se necu sekirati oko stabilnosti samog sustava, odnosno oko aplikacija koje su podosta bolje i kvalitetnije napisane za iOS nego li za Android.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 19:12 (jurica_m).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Bio je problem i u PBZ, ja sam im pisao i popravili su grešku tako da nije samo do OPO-a.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Već sam napisao, skeniranje koda radi normalno kod RBA.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Bitno je da što više korisnika prijavi problem s funkcijom m-foto plati na OnePlusu 7 Pro, samo će tako nešto biti poduzeto (nadogradnja aplikacije). Imate unutar mobilne aplikacije mogućnost slanja poruke banci, najbolje da tim putem pošaljete pitanje kad će taj problem biti riješen.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Skeniranje barkoda u HPB aplikaciji radi normalno(OP 7)....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Evo sad pisao m-zabi. Vidjet cemo sto ce biti

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pisao m-zabi oko 15:30. Maloprije me zvali. Da znaju za problem s oneplus 7 s očitanjem koda. Da rade na tome. Da je to novi model mobitela i da nemaju jos od proizvođaca sve potrebne specifikacije koje im trebaju za aplikaciju. Tako nešto. Da ce to bit rjeseno,a do tada da mole za strpljenje.

 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ovo je super odgovor od strane banke... ja sam se duze zajebavao s PBZ-om, par mailova na koje nisam dobio odgovor, onda nekoliko gdje su me uvjeravali da sve radi :D 

16 godina
moderator
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Baš sam došao napisati da su me zvali par sati nakon slanja poruke s prijavom problema. Uglavnom, known issue, radi se na fixu, još ne znaju kad će update za app biti vani, ali vjerojatno se radi o tjednima.
Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jedno pitanje. Ne radi mi vibracija na oneplus 7. Znaci kad stavim.na vibraciju nista, ali bas nista. Sve postavke postavljene. Od onih 5 vrsta vibracije meni radi samo jedna. Ona mm-mm-mm. Druge nista. Medutim.i kad stavim na tu mm-mm kod poziva ništa. Isto opcija vibracije kod dolaznog poziva stavljena na jako. Ne znam u čemu je fora. Ako netko zna, neka pomogne 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Sve u redu. Ali me bilo izludilo. U Kontrolama interakcije sam bio iskljucio vibraciju za tipke jer to ne volim,ali sam iskljucio bio i vibracije za obavjesti, vjerovatno slucajno. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

da te pitam, pošto si relevantan po tom pitanju, koristiš gcam ili stock app? 

ja nisam neki fotograf, ali skuzio sam da je kamera dosta bolja nego kad je mob izasao, pa me cisto zanima jel gcam daje još i bolje slike... 

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Imam obje kamere na mobitelu. I ne vidim neku razliku. Uglavnom slikam s stock kamerom. Isa sam bas radit usporedbu, opalim istu sliku s obje kamere. I nema razlike uglavnom. Kad bas zumiras sliku onda mi je stock slika puno cistija. Nocni nacin mi se isto cini stock kamera bolji. Mada nisam nesto previse slikavao. Za moje potrebe kamera dobra. Bolja nego na Huawei M10P. Mobitel me skroz zadovoljava kao kompletan uređaj. Jedino bih volio da AOD stalno radi. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice