OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.277
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
ocean77 kaže...
U Osijeku je vec u funkciji 5G, a mislim da i na nekom otoku...Krk, Cres?
Koliko se sjećam i Zaprešić se spominjao.

 ma ne kazem da nece biti ili vec ima 5g, samo velim da te brzine neces vidjeti, kao sto nema niti 4g brzina u hrvatskoj, pa prema tome nema potrebe cekati uredaje sa 5g, em sto su skuplji em sto neces nista brze dobiti nego sto vec imas

16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Trenutno imam OP3 i ako budem imal OP7 isto tak tri godine ili vise onda bi kupio sa 5G jer za dvije godine bude 5G main stream cak i u HR.
8 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ako su vam bitne te brzine onda čekajte 5G model, samo se bojim da će i cijena otići gore.

Sad sam tek vidio usporedbu na phonearena, pa mobitel je fakat ogroman i težak.
Ekran je vrhunski al treba to vidjeti negdje uživo, plus zakrivljenost.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Mobis ima prednarudžbu za: OnePlus 7 Pro 8GB/256GB: sivi

Cijena: 6.299kn
Na službenoj stranici OnePlusa cca: 5542kn

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
NoOne1 kaže...

Mobis ima prednarudžbu za: OnePlus 7 Pro 8GB/256GB: sivi

Cijena: 6.299kn
Na službenoj stranici OnePlusa cca: 5542kn

  ma nisu normalni

 

kupovati direktno ili pricekajte HT cijene, i ako uzimate za gotovinu pricekajte oglasnik cijene, nemojte biti ludi i pretplacivati uredaj

6 godina
protjeran
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jbt ovaj OP 7 Pro je podbacio u dvije najvažnije karakteristike kad su flagshipovi u pitanju - kamera i baterija.

Znam da je jeftiniji od jednog Samsunga i Huaweia ali realno ni nije im nikakva konkurencija baš radi toga.

Ne kužim uopće ciljanu publiku i svrhu telefona, nabrijan ekran i sirova snaga i to je to...

http://dukedantalion.weebly.com/
 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zalman1 kaže...

Jbt ovaj OP 7 Pro je podbacio u dvije najvažnije karakteristike kad su flagshipovi u pitanju - kamera i baterija.

Znam da je jeftiniji od jednog Samsunga i Huaweia ali realno ni nije im nikakva konkurencija baš radi toga.

Ne kužim uopće ciljanu publiku i svrhu telefona, nabrijan ekran i sirova snaga i to je to...

kak to mislis podbacio? pa ima najbolju kameru ikad koja se nasla na OP uredajima.

 

nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 

baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 

To sto ti ne kuzis ciljanu publiku, ne znaci da ta publika koja kupuje OP ne zna zasto ga kupuje

 

Imam S10e, i nakon jucer stvarno razmisljam da ga prodam i uzmem OP7, sve da i kamera bude losija od S10e, meni je ovaj full ekran sa 90Hz jednostavno nenadjebiva stvar, a kamera mi je dovoljno dobra i jos dobijem extra telefoto

 

pricekat cu da se pojave na oglasima da vidim kakve ce biti cijene, pa cu onda odluciti

6 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
3dfx kaže...
nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 Nemoj se kladit i pričat gluposti, ta kamera ne može prismrdit jednom S10+, u rangu je današnjih mid rangera.

 

3dfx kaže...
baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 Zvuči ali je smeće, 4 sata sot, ima recenzija na youtubu kanalu od MKBHD pa vidi sve i za kameru i za bateriju.

Dobar ekran znači da je telefon orijentiran na multimediju, a baterija je loša, znači telefon namjenjen za multimediju s lošom baterijam - lol.

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zalman1 kaže...
3dfx kaže...
nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 Nemoj se kladit i pričat gluposti, ta kamera ne može prismrdit jednom S10+, u rangu je današnjih mid rangera.

 

3dfx kaže...
baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 Zvuči ali je smeće, 4 sata sot, ima recenzija na youtubu kanalu od MKBHD pa vidi sve i za kameru i za bateriju.

Dobar ekran znači da je telefon orijentiran na multimediju, a baterija je loša, znači telefon namjenjen za multimediju s lošom baterijam - lol.

 

 

kak je 4h sot lose, pa toliko imam sad na S10e i traje mi baterija 22 do 25 sati.

 

ne znam, ocigledno to nije uredaj za tebe i tvoj standard koristenja, meni je mrak, jedino treba vidjeti koja ce biti cijena kod nas u oglasima

 

na koje midrangere mislis da je u rangu kamera? ima negdje  usporedba sa tim uredajima?

 

kak nemre prismrid S10, sve ovo kaj je na youtube je usporedeno sa S10, Pixel 3 i iPhone, i za nijansu je losija, pa ne znam koji to midrange telefoni imaju tako dobru kameru

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 12:29 (3dfx).
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam vec sinoc odlucio da je ovo moj iduci mob, tako da ga narucujem iduce sedmice. Onaj displej i kompletan paket je perverzija ziva, naravno da ima nekih kompromisa ali su meni totalno nebitni u odnosu na ono sto dobijam.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zalman1 kaže...
3dfx kaže...
nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 Nemoj se kladit i pričat gluposti, ta kamera ne može prismrdit jednom S10+, u rangu je današnjih mid rangera.

 

3dfx kaže...
baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 Zvuči ali je smeće, 4 sata sot, ima recenzija na youtubu kanalu od MKBHD pa vidi sve i za kameru i za bateriju.

Dobar ekran znači da je telefon orijentiran na multimediju, a baterija je loša, znači telefon namjenjen za multimediju s lošom baterijam - lol.

 

 

 

A ti si momak pogledao dva review-a na youtube-u i popio svu pamet svijeta o mobitelu koji je jučer predstavljen te ga nitko uopće još i nema. Da ne spominjem kako početne softverske nadogradnje koje će zaokružiti ovaj uređaj još sigurno dolaze i izrađuju se na veliko. Nemaš pojma o mobitelu, kao i nitko drugi ovdje, tako da se bolje ne blamiraj i ne pričaj ovakve gluposti.  

 

 

Pustili ga u prodaju, ali isporuka ne ide odmah. Nemaju još dostupne maske za uređaj pa ga se po meni ni ne isplati naručivati još jer se kasnije neće moći iskoristiti popusti na dodatnu opremu ako se bude uzimala bez uređaja.

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zalman1 kaže...
3dfx kaže...
nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 Nemoj se kladit i pričat gluposti, ta kamera ne može prismrdit jednom S10+, u rangu je današnjih mid rangera.

 

3dfx kaže...
baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 Zvuči ali je smeće, 4 sata sot, ima recenzija na youtubu kanalu od MKBHD pa vidi sve i za kameru i za bateriju.

Dobar ekran znači da je telefon orijentiran na multimediju, a baterija je loša, znači telefon namjenjen za multimediju s lošom baterijam - lol.

 

 

 

 

 

Imas na netu puno ozbiljnijih recenzija od doticnog lika, gdje ti ljudi pokazu direktno sta je i kako je, usporedjuju i druge telefone u istim uslovima, a ne sjede na sofi i pametuju u stilu vjerujte mi na rijec...

6 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

najte se svadati

 

svima je jasno da mu kamera nije na razini P30P, S10 ili Pixela, bitno je da je dovoljno blizu

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pa kao da je bitno koliko baterija traje kad se doslovno napuni 50% u 20 minuta

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Daj mi reci kako ćeš se prilagoditi na veličinu? Poprilična je razlika između 5.8 i ovog skoro 6.7.
Jednom rukom možeš zaboraviti skoro sve.
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
NorthBlue kaže...
Daj mi reci kako ćeš se prilagoditi na veličinu? Poprilična je razlika između 5.8 i ovog skoro 6.7.
Jednom rukom možeš zaboraviti skoro sve.

ne bi mi trebala velicina biti problem, jer sam na poslu jedno vrijeme koristio N8, a i inace mobitele koristim sa obje ruke, prije sam  imao S7 i isto sa dvije ruke rokao, lakse i brze mi je tako, navikao sam

 

vjervatno ce biti na prvu ono u jebote koliki je, jer je fakat ogroman

 

kazem, uzeo bih ga, ali moram prvo vidjeti cijene kod nas, kada se pojavi na oglasu, ako ce mi biti prevelika nadoplata nista od toga

6 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
KiX777 kaže...

Pa kao da je bitno koliko baterija traje kad se doslovno napuni 50% u 20 minuta

 Al si pametan, pa nećeš uvijek biti blizu utičnice sa spremnim punjačem, tom logikom nije bitna baterija ni na jednom telefonu.

Stvarno je smiješno čitati ove komentare fanbojeva, koju god manu spomeneš odgovor je da to nije bitno, lol.

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Meni je najveći minus kaj je mob prevelik i pretežak iskreno, ne moram ga niti probati u ruku da znam da mi neće odgovarati.

Težina je glavni razlog zašto sam odustao od Note serije, a ovaj je još glomazniji.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zalman1 kaže...
KiX777 kaže...

Pa kao da je bitno koliko baterija traje kad se doslovno napuni 50% u 20 minuta

 Al si pametan, pa nećeš uvijek biti blizu utičnice sa spremnim punjačem, tom logikom nije bitna baterija ni na jednom telefonu.

Stvarno je smiješno čitati ove komentare fanbojeva, koju god manu spomeneš odgovor je da to nije bitno, lol.

 pa nisi spomenuo mane, napisao si da je smece, 4h SoT nije smece vec prosjek neki, a s obzirom da je 90Hz ekran koji trosi puno vise, 4h Sot je ok, kada pogledas koje blagodati dobijes sa 90Hz 

 

isto tako kazes da ne moze prismrditi S10, a vidimo po ovim prvim recenzijama da moze prismrditi, dok netko ne napravi usporedbu sa midrange kamerama, ne mozes reci da mu je kamera na njihovoj razini

 

isto tako je istina da cjenovni midrange, ima sve bolje kamere, sto je opet super

 

mane bi mu bile to sto nema bezicno punjenje, 3.5mm utor i podrsku za sd kartice, a kada pogledas sve to na jednom uredaju, nudi jedino Samsung

 

takoder mozemo kenjat da sad svi drugi imaju manu to sto nemaju UFS 3.0 a ovaj ima, mislim ono

 

u slucaju S10, jedini kompromis je sporo punjenje, i kod nas losije fotke od SD855 verzije, ako zelis uredaj koji ima nesto sto drugi nemaju, onda si valjda spreman na neki kompromis, ako ga taj uredaj ima

 

u slucaju P30P kompromis je FHD reza, 4k@30fps, nema 3.5mm, ali dobijes najbolju bateriju, najbolju zoom kameru, najbolju low light kameru, i najsvestranije kamere, ultra brzo punjenje, te android kernel integraciju

 

u slucaju OP7P kompromis je to sto nema 3.5mm, bezicno punjenje, sd card (s obzirom da ima UFS 3.0 sd card ce ga samo usporit), nema kameru u rangu P30P i S10 sa snapdragonom, ali dobijes 90Hz OLED, UFS 3.0, full ekran bez rupa ili proreza, ultra brzo punjenje, android kernel integraciju, te naravno i puno manju cijenu (narvno u ducanima, koja ce biti u oglasima to je pitanje i to ce biti najveci problem, ako bude u rangu ovih gore navedenih, onda nema smisla kupovina)

 

svatko bira po onome sto treba, ne kupujem mob zbog tebe, vec zbog sebe 

12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jaaaaj obožavam ove eksperte koji pogledaju recenziju od 5min i krenu soliti pamet tu.

Da, kamera mu je ziher lošija nego na S10, P30p, Pixel itd... Sva sreća pa nisam fotografski ekspert kao polovica ovoga foruma da bi me te sitnice u ekpoziciji, saturaciji i čemu sve ne mučile. Za osnovne potrebe korisnika nefotografa će biti vrlo dobra, ne odlična kao kod gore navedenih, ali vrlo dobra, defitnivno nije deal-breaker prema onome kaj sam vidio po yt. Pogotovo kad se složi Gcam s Night sightom za njega.

Ok, nema bežično punjenje, meni osobno nije neka bitna stvaka (trebao bih imati jedno 3 punjača na 3 mjesta gdje boravim...), nekome je. Ovih 50% za 20min je odlična solucija imo.

Baterija će se tek pokazati kakva je - jedan reviewer kaže 4h, drugi kaže 7h sot...

 

Realno, mobitel u tim nekim stvarima zaostaje, ali u nekim stvarima (ufs, ekran, ekran bez zuba/rupe, brzina-os, brzina punjenja, cijena novoga) i dobrano pere etablirane igrače (s10, p30). Isto to bi se moglo reći i za druga dva navedena moba...

 

Kraj svega toga, ja bih samo bio sretan da konačno postoji neko pošteno tržišno natjecanje između proizvođača. Trenutno postoji 3 flagshipa od kojih svaki ima neke svoje velike prednosti u odnosu na drugi, koje će ostali morati pratiti u idućim generacijama.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

baterija je sasvim ok 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Skroz ok rezultat, rekli su još da planiraju srediti da se 90Hz uključuje po potrebi, odn. automatski isključuje kad nije potrebno, tak da je realno očekvati da i to naraste.

Sudeći prema ovome, baterija nije niti blizu "deal breaker" loša.

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ja sam se totalno odusevila jucer dok sam gledala predstavljanje i jutros sam ga narucila - 8 GB+256 GB Nebula Blue. Uzela sam i Bullets v1 i sve skupa me izaslo 6070 kn, studentski popust mi nije jos odobrilo, a nisam tila cekat do iduceg tjedna. Ocekujem da ce doc do sljedece srijede pa javim prve dojmove :)
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
HT stavio cijenu za OP 7 Pro. Skupo. 220kn mjesečno na L tarifi. To je čak malo više nego S10+. P30 Pro još jeftiniji
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

šugavi ameri najbolje prošli, malo iznad 4400 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
zalman1 kaže...
3dfx kaže...
nije u rangu P30P i S10+ sa SD855, ali nije ni katastrofalno losa, dao bih se kladiti da je u rangu S10+ sa Exynosom, a to je odlicno

 Nemoj se kladit i pričat gluposti, ta kamera ne može prismrdit jednom S10+, u rangu je današnjih mid rangera.

 

3dfx kaže...
baterija ne znam kakva mu je, 4000mAh zvuci jebeno, treba vidjeti kako ce se pokazati na 90Hz ekranu

 Zvuči ali je smeće, 4 sata sot, ima recenzija na youtubu kanalu od MKBHD pa vidi sve i za kameru i za bateriju.

Dobar ekran znači da je telefon orijentiran na multimediju, a baterija je loša, znači telefon namjenjen za multimediju s lošom baterijam - lol.

 

 

 

A ti si momak pogledao dva review-a na youtube-u i popio svu pamet svijeta o mobitelu koji je jučer predstavljen te ga nitko uopće još i nema. Da ne spominjem kako početne softverske nadogradnje koje će zaokružiti ovaj uređaj još sigurno dolaze i izrađuju se na veliko. Nemaš pojma o mobitelu, kao i nitko drugi ovdje, tako da se bolje ne blamiraj i ne pričaj ovakve gluposti.  

 

 

Pustili ga u prodaju, ali isporuka ne ide odmah. Nemaju još dostupne maske za uređaj pa ga se po meni ni ne isplati naručivati još jer se kasnije neće moći iskoristiti popusti na dodatnu opremu ako se bude uzimala bez uređaja.

 Svi jaci Youtuberi ga imju vec par sedmica. MKBHD je to i rekao. Nije 5 min recenzija. Covjek je najjaci u tome....

6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...
HT stavio cijenu za OP 7 Pro. Skupo. 220kn mjesečno na L tarifi. To je čak malo više nego S10+. P30 Pro još jeftiniji

uh, pretjerano stvarno steta

 

to znaci da niti na oglasima ne bude jeftiniji od P30P ili S10+

 

nista od kupovine 

 

 

10 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Kako je baterija sasvim ok kad je jedino duže trajala od iPhone-a?

Ima isti kapacitet kao S10+ i dosta veću od Mi 9 a ugasila se dosta prije ostalih..

10 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Nisam nikad imao 1+1 telefone. Ovaj 90hz display se cini zanimljiv ali ako ne mogu izvuc 5,5-6h SOT-a onda to nije za mene.

Pricekat cu koji update pa onda razmislit.

 

Za sada ne vidim neku prednost da ga uzmem umjesto mi9 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Baterija je ok jer je jedini ekran među njima koji se osvježava na 90Hz. Da staviš na 60Hz, trajala bi približno kao i S10+.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice