Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.737
|
čitano: 10.858.644
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

a zašto je onda napisano za te novce da je isplativ? u rangu od 2000 - 2500 kn?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
domac1986 kaže...

a zašto je onda napisano za te novce da je isplativ? u rangu od 2000 - 2500 kn?

 

Pročitaj rečenicu iznad.

Nisam htio dati veliku kritiku jer ima puno korisnika tog mobitela koji bi se uvrijedili.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pozz, evo ja planirma uzet neki mob kad prodam PC , pa eto ciljam na cifru od 3200 kn da cu imati

e sad, htio bih neki dobar mob, nesto sta ce valjat i za godinu, dve ,kvalitetan,cvrst itd

dali ima netko kakve preporuke ?, ako imate i ponude postajte sta imate i koja je cifra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Goddish kaže...
Pozz, evo ja planirma uzet neki mob kad prodam PC , pa eto ciljam na cifru od 3200 kn da cu imati

e sad, htio bih neki dobar mob, nesto sta ce valjat i za godinu, dve ,kvalitetan,cvrst itd

dali ima netko kakve preporuke ?, ako imate i ponude postajte sta imate i koja je cifra

Zasad je to Desire HD...jako je dobro izrađen..

 

Ako kupujes kasnije, onda za mjesec dana kad malo padne cijena uzmi SGS 2 preko njuskala :

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/9100-samsung-galaxy-2-sve-mreze-brza-dostava-zg-hr-oglas-2856035

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mitch kaže...
Goddish kaže...
Pozz, evo ja planirma uzet neki mob kad prodam PC , pa eto ciljam na cifru od 3200 kn da cu imati

e sad, htio bih neki dobar mob, nesto sta ce valjat i za godinu, dve ,kvalitetan,cvrst itd

dali ima netko kakve preporuke ?, ako imate i ponude postajte sta imate i koja je cifra

Zasad je to Desire HD...jako je dobro izrađen..

 

Ako kupujes kasnije, onda za mjesec dana kad malo padne cijena uzmi SGS 2 preko njuskala :

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/9100-samsung-galaxy-2-sve-mreze-brza-dostava-zg-hr-oglas-2856035

iphone  4 g  i slicno onaj optimus 3d ili optimus p990 2x- , htc hd2 , trophy 7  ili x10 ne?

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 19:32 (Goddish).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Goddish kaže...

Ja bih uzeo WP7. Jesi razmišlja o tome? Sve bolji je i korisnici su zadovoljni, a uz to radi savršeno fluidno.

av-gurus.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kingmedo kaže...
Goddish kaže...

Ja bih uzeo WP7. Jesi razmišlja o tome? Sve bolji je i korisnici su zadovoljni, a uz to radi savršeno fluidno.

sta je wp7, to je Windows phone 7 , ili ?

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DA
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

VIdio sam da mi tamo nitko ne odgovara, pa da ovdje pitam...

pitanje je ovo:

 

Uzimat cu si novi mobitel...

Trenutno sam u fazi i kupovine monitora tako da za mobitel ne zelim dati previse novaca,htio bi neki klasicni,dakle ne sa zaslonom na dodir,gledao sam Nokie ali svaki skoro ima zaslon na dodir, npr. http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-c3-touch-and-type Nokia C3-touch and type mi je odlican ali ima i zaslon na dodir...

Ja bi najvise Nokiu ili mozda Sony...

Volio bi da ima WiFi ali nije toliko potreban...

A sad sam jos naletio na ovaj:

http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-c3 Nokia C3

Qwerty je ali opet mi izgleda bolji nego ovaj gore sto sam naveo

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 20:31 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

VIdio sam da mi tamo nitko ne odgovara, pa da ovdje pitam...

pitanje je ovo:

 

Uzimat cu si novi mobitel...

Trenutno sam u fazi i kupovine monitora tako da za mobitel ne zelim dati previse novaca,htio bi neki klasicni,dakle ne sa zaslonom na dodir,gledao sam Nokie ali svaki skoro ima zaslon na dodir, npr. http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-c3-touch-and-type Nokia C3-touch and type mi je odlican ali ima i zaslon na dodir...

Ja bi najvise Nokiu ili mozda Sony...

Volio bi da ima WiFi ali nije toliko potreban...

A sad sam jos naletio na ovaj:

http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-c3 Nokia C3

Qwerty je ali opet mi izgleda bolji nego ovaj gore sto sam naveo

 

Nokia C5 je za tebe....Mentalist ti je ima...pa ga malo pitaj kako mu se čini itd.

 

Inače C5 je jako dobar klasičan telefon, usudio bi se reći najbolji poslije SE W995.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

moram priznati ovaj je jako dobar,samo sto ima GPS a nema WiFi ja bi rađe obrnuto pa makar i bio malo skuplji ali dobro...

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ispricavam se na DP,izbrisite mi ovaj predzadnji post...

Evo sad sam jos gledao i zapela su mi za oko dva Sony ericssona a to su ELM i C510 ali ne mogu naci bas cijene u hrvatskoj,znate li kakve su cijene tih mobitela i jos jedno pitanje,koja je razlika kad mob ima 3G ili WLAN??

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 22:02 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Najbolji mobitel bez TS ti je Nokia N95 8GB.
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

Ispricavam se na DP,izbrisite mi ovaj predzadnji post...

Evo sad sam jos gledao i zapela su mi za oko dva Sony ericssona a to su ELM i C510 ali ne mogu naci bas cijene u hrvatskoj,znate li kakve su cijene tih mobitela i jos jedno pitanje,koja je razlika kad mob ima 3G ili WLAN??

Pa 3G je jedan od najbržih mobilnih data prijenosa (ovisi o signalu, ide preko Vip-a itd.)

 

WIFI/WLAN je kad se spajas na svoj kucni internet...(adsl itd.)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ustvari 3.5G je brzi ali si ionak mislio na to.
BTW meni crkava vibracija na GS...
Neaktivan.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

al sad sam gledao jedan video sa SE Elmom i tamo se spaja preko WiFija a ja pronađem review i tamo pise da nema WLAN ali da ima 3G zato pitam to...

Ne razumijem se u mobitele{#}

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

moram priznati ovaj je jako dobar,samo sto ima GPS a nema WiFi ja bi rađe obrnuto pa makar i bio malo skuplji ali dobro...

N95 najbolji...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
8ax kaže...
Ustvari 3.5G je brzi ali si ionak mislio na to.
BTW meni crkava vibracija na GS...

jel rabljeni mob ili ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

da ali kolika je cijena N95 sad?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja sam imao N95 8GB (Zgnjecio se ekran pod silom od 60kg zatvaranjem sica, LOL! )
Dobar je mob, na normalnoj temi je ok brz.
Imas i NGage igre sa dobrom grafikom, kamera je super a i zvucnici su jaki.
Neaktivan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cijena rabljene N95 8GB (Puuuno brza od normalne, dva puta vise RAMa i veci ekran) ti je oko 350Kn.
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
N95 8GB je mobitel kojeg nijedan dobro poznavatelj smart-phoneova nikad neće zaboravit.

Taj mobitel je pokrenuo revoluciju u mobilnoj telefoniji, a sad se može nać za 400-tinjak kuna...novih ima i po 900 kn na njuškalu.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

sad su mi za oko zapeli 

SE ELM

SE Hazel

i N95

ja sad gledam

na http://www.gsmarena.com/

i sva tri imaju WiFi sad nezz kolike su cijene(novih) mobitela jer ne bi uzimao rabljene...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
N95 8GB se ne proizvodi oko 3 godine...
NIKAKO ne uzimaj N95 nego samo i iskljucivo N95 8GB.
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

sad su mi za oko zapeli 

SE ELM

SE Hazel

i N95

ja sad gledam

na http://www.gsmarena.com/

i sva tri imaju WiFi sad nezz kolike su cijene(novih) mobitela jer ne bi uzimao rabljene...

ma kakvi SE-ovi.

 

Oni imaju po 280 MB nand memorije sta je lose..

 

N95 8GB je brza od obicne, pogotovo sta ima 8GB (interne) nand memorije, koja je oko 8 puta brza od prosjecne 8gb micro sdhc kartice..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

ma meni nije toliko bitna ta memorija, tih 8GB nikad ne bi iskoristio,jer i sad na ovom mobu koji imam imam memorijsku 2GB i nisam ju napunio,glavno mi je nekako sad taj WiFi,Nokia mi je inace najdrazi mobitel,ali ovaj ELM i HAZEL mi se ne cine losi,jos cu vidjeti ima kod nas ovdje dvije trgovine koje prodaju i te malo starije mobitele pa cu vidjeti cijene...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi 8gb model jer je noviji i dosta brzi.
Elm i Hazel su jednostavno losija klasa.
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

ma meni nije toliko bitna ta memorija, tih 8GB nikad ne bi iskoristio,jer i sad na ovom mobu koji imam imam memorijsku 2GB i nisam ju napunio,glavno mi je nekako sad taj WiFi,Nokia mi je inace najdrazi mobitel,ali ovaj ELM i HAZEL mi se ne cine losi,jos cu vidjeti ima kod nas ovdje dvije trgovine koje prodaju i te malo starije mobitele pa cu vidjeti cijene...

Naš savjet je N95 8GB.

 

Šta si ga tražio onda ako si našao već sam {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

sta se ljutis,nisam nijedan nasao sam, nego su mi na drugim forumima predlagali SE a vi N95,meni je N95 odlican ali moram vidjeti jel ga ima kod nas uzeti,a ne bi htio preko nekih oglasa,pa da mi dođe ona kineska verzija...

A s obzirom na ono sto nude ti mobiteli SE bi trebali biti jeftiniji,a ja sam mislio da ne N95 puno skuplji i nisam znao da se vise ne prozivodi...

Jos moram vidjeti,ako budem uzimao na pretplatu onda cu morati uzimati neki noviji{#} a to znaci da ce morati biti na touch...

Tek sam od 20. kuci pa cu onda otici vidjeti to...

Jedno pitanje koliko je star ovaj mobitel i kolika bi mu bila cijena(nov)

http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-e52

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 12:53 (Pezer).
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

sta se ljutis,nisam nijedan nasao sam, nego su mi na drugim forumima predlagali SE a vi N95,meni je N95 odlican ali moram vidjeti jel ga ima kod nas uzeti,a ne bi htio preko nekih oglasa,pa da mi dođe ona kineska verzija...

A s obzirom na ono sto nude ti mobiteli SE bi trebali biti jeftiniji,a ja sam mislio da ne N95 puno skuplji i nisam znao da se vise ne prozivodi...

Jos moram vidjeti,ako budem uzimao na pretplatu onda cu morati uzimati neki noviji{#} a to znaci da ce morati biti na touch...

Tek sam od 20. kuci pa cu onda otici vidjeti to...

Jedno pitanje koliko je star ovaj mobitel i kolika bi mu bila cijena(nov)

http://www.nokia.com.hr/pronadjite-proizvode/proizvodi/nokia-e52

ma kakve kineske kopije lol, pa napravis primopredaju!!

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice