Pomoć pri odabiru mobitela

poruka: 16
|
čitano: 5.764
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav, dakle imam u planu kupit novi mob... sad trenutno imam iphone 3gs i sve je super samo nekad zna bit spor e sad gledam HTC Evo 3D i na papiru se doima vrlo brz... 1500 kn maksimalno i ne rabljeno

 

hvala unaprijed

the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Oces li prodavat iPhone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ogi219 kaže...

Oces li prodavat iPhone?

ne

the sound of engine is cure for everything!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Genoxxx kaže...
ogi219 kaže...

Oces li prodavat iPhone?

ne

Ok

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Genoxxx kaže...

pozdrav, dakle imam u planu kupit novi mob... sad trenutno imam iphone 3gs i sve je super samo nekad zna bit spor e sad gledam HTC Evo 3D i na papiru se doima vrlo brz... 1500 kn maksimalno i ne rabljeno

 

hvala unaprijed

imas 1500kn, ne zelis polovno i gledas Evo 3D? skupi jos 500kn onda..1995 u tele2 ponudi :) ajd reci neke zahtjeve za mobitel pa cemo naci nesto? koliki ekran? procesor? ram?nesto drugo? :)

EDIT:
SE Live with Walkman u BonBon ponudi za 1200 kn ..odlican mobitel, ako ti nesmeta ne toliko velik ekran od 3,2" :) https://www.bonbon.com.hr/ponuda/sony_ericsson_live 

nemogu za 1500kn nista naci..mislim to je bas između, imas il za manje ili vise..ako se mozes malo protegnuti mozes uzeti SE Neo V u tele2 za 1850 kn .. http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/sony-ericsson-mt11-neo-v-white/d282/  mislim da je ovaj mobitel u tom cjenovnom rangu čisti best buy i da ti nece biti zao ako ga uzmes

 ili nesto jeftiniji Samsung Galaxy Ace Plus za 1800 ..(upozoravam te, ovaj ima nekako nisku rezoluciju, a velik ekran, pa mozes ostati neodusevljen prikazom) http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/samsung-s7500-galaxy-ace-plus/d301/

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 11:01 (ya-sam-ya).
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji je najbolji mobitel nov do 1000 kuna ? Molim vas odgovorite i obrazlozite odgovor ! Hvala :))

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji je najbolji mobitel nov do 1000 kuna ? Molim vas odgovorite i obrazlozite odgovor ! Hvala :))

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nov iz ducana bi uzeo.Ja sam iz BiH...ali nebi taj ALCATEL mislim da je to marka koja se nemoze usporediti sa Sony ericssonom ili nokiom ili samsungom pa bi radije neki samsung i sony ericsson.Koristio bi mob za aplikacije i igre te za muziku ponajvise.Kamera i nije toliko bitna al da barem po danu pravi lijepe fotografije pa ako imas neki prijedlog za takav mob. reci..Hvaala :))

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 22:24 (mario1990).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Odlicno mi se cini.Vec dođe sa Froyo 2.2 i ima brzi procesor i ne tako losu kameru i sjajan ekran.Nadam se da cu ga uspjet naci za te novce.Hvala ti :))
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Cini se odlican.Hvala .))

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Dostupan ti je na univerzalno, možeš naručiti pa ti pošalju.

pouzdani su.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 22:27 (mario1990).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Išo sam danas u prodavnicu i taj mobitel je 300 KM(150€,1200 KN) tako da je to preko buđžeta.Odlucio sam se za XPERIA X8 i da mi ugrade Froyo 2.2 jer sam gledo na youtube-u da je odlican,brz,traje baterija dugo,odlican dizajn,dobra kamera i igre ne zastaju.Sve radi tako da mislim da sam napravio dobar izbor.Sta ti misliš ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DarioFil_91 kaže...

Sve radi tako da mislim da sam napravio dobar izbor.Sta ti misliš ?

Ok je izbor, bitno da si ti zadovoljan. Kasnije možeš staviti i custom rom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Reko sam im vec da stave custom rom Froyo 2.2 jer sam cuo da je odlican.Dolazi mi sutra mob :))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice