Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala zaključana tema

poruka: 305
|
čitano: 142.585
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

imate pravo, nije baš fora na netu huškat takve konkretne stvari.

samo ću reć da mi ne bi bilo žao da ga zadesi sudbina slomljene čeljusti i par ispljuvanih zubi.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 15:59 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CrnaBitanga kaže...

Off:

 

Kaj nema drugih prioriteta u životu s tom plaćom nego imat dobar mobitel???

ne, ako si covjek oce kupiti mobitel nek si ga kupi.

kaj te boli

 

 

Jahao sam pješice.
15 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
EnlightenedPhoenix kaže...
CrnaBitanga kaže...
0000 kaže...

Prijatelj mi radi za jadne 2800 kn, izdvoji 2500 (od kojih sam mu ja posudio 1000 kn, ali nebitno) za iphone 4 i odrekne se mjesec dana izlazaka a na kraju dobije iphone 2 koji izgleda kao da je pao s desetog kata i koji uopće ne radi i NITKO NIŠTA NE MOŽE!!!!!

 

 

Off:

 

Kaj nema drugih prioriteta u životu s tom plaćom nego imat dobar mobitel???

  Ovo moram komentirati pošto se u potpunosti slažem s postom...

 

 

I onda se pitaju zašto nam je cijela zemlja u onoj stvari... Mislim da nije toliko teško zaključiti...

Nije nam zemlja u onoj stvari zbog toga što svojim novcem kupujemo nešto nepotrebno, već zbog toga što za taj novac ne dobijemo ono što smo htjeli. Što zbog laži, prijevara ili nečeg desetog...

Video meliora proboque deteriora sequor
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

slazem se sa dannyem sta koga briga kako netko trosi svoje novce ako ih je sam zaradio! isto tako reci da si preko telefonskog razgovora potvrdio da je to ta osoba po mogucnosti nazovi opet i SNIMI razgovor to ti je neoboriv dokaz!!!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Inače moderatori, vi znate da vi imate kaznenu odgovornost kada se forumaši dogovaraju ovako nečemu???


Savjetujem da lockate temu prije nadrljate...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Danny_HR kaže...
CrnaBitanga kaže...

Kaj nema drugih prioriteta u životu s tom plaćom nego imat dobar mobitel???

možda nema, na kraju krajeva on sam radi za taj novac i na njemu je da odabere gdje će ga potrošiti.

Ma i ja se živciram bez veze... {#}

Prodajem zjake...povoljno!
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

mogu lockat temu pa ce se preko privatnih dogovarat tako da nema smisla bolje neka napravi legalnim putem...snimi razgovor sa osobom i ode na policiju nemora govoriti kako je saznao za ime!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
APazinjan kaže...

Nije nam zemlja u onoj stvari zbog toga što svojim novcem kupujemo nešto nepotrebno, već zbog toga što za taj novac ne dobijemo ono što smo htjeli. Što zbog laži, prijevara ili nečeg desetog...

  Krađa, korupcija... mi od tog novca nikad ne bi nista ni ovako vidjeli... Zaduženost zemlje je 0 naspram zaduženosti građana (zaduženost zemlje još nije prešla 100% bdpa, dok je građana nešto preko 350%)

 

Glavni  problemi HRV građanina nisu stvari državne prirode nego kreditna zaduženost zbog toga da pokupuju sve što im zapravo ne treba... A sve ostalo dođe kao šlag na tortu...

 

 

 

Ali ne želim niti ću soliti ikome pamet... Budu jednom svi nadošli...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

mogu lockat temu pa ce se preko privatnih dogovarat tako da nema smisla bolje neka napravi legalnim putem...snimi razgovor sa osobom i ode na policiju nemora govoriti kako je saznao za ime!

Da, to sam htio reci, ali sam vidio da je vec nazvao a jbg.

trebalo je razgovor snimiti kako bi imali dokaz da je on to potvrdio i to bi bilo to.

na policiju onda i....

Jahao sam pješice.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

mogu lockat temu pa ce se preko privatnih dogovarat tako da nema smisla bolje neka napravi legalnim putem...snimi razgovor sa osobom i ode na policiju nemora govoriti kako je saznao za ime!

  Privatne poruke su privatne...

 

Ovo je javno... i zbog toga mogu nadrljati...

 

Mene baš boli briga što će on napraviti, znam da bi trebao legalno rješavati a ne ovako štemerski...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
EnlightenedPhoenix kaže...
Inače moderatori, vi znate da vi imate kaznenu odgovornost kada se forumaši dogovaraju ovako nečemu???


Savjetujem da lockate temu prije nadrljate...

Ma šta ti pričaš, vidiš da ne ide normalnim putem, apsolutno se slažem sa većinom ovih ljudi, jer ako neide normalni puten zna se onda!
Vidili bih tebe u takvoj situaciji da za 2500kn dobiješ NIŠTA! 

http://www.drazen-online.net84.net Web Dizajn i Hosting!
16 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
EnlightenedPhoenix kaže...
Inače moderatori, vi znate da vi imate kaznenu odgovornost kada se forumaši dogovaraju ovako nečemu???


Savjetujem da lockate temu prije nadrljate...

Linkaj molim te članak zakona ili nešto. Uostalom nigdje nisam vidio dogovaranje da će mu se nešto napraviti, ništa više nego na bilo kojoj temi na forumu.

 

Uglavnom mu svi savjetuju da to legalnim putem riješi.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
EnlightenedPhoenix kaže...

  Privatne poruke su privatne...

 

Ovo je javno... i zbog toga mogu nadrljati...

 

Mene baš boli briga što će on napraviti, znam da bi trebao legalno rješavati a ne ovako štemerski...

zar ti nisi rekao da odlazis iz ove teme?

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
bilo kako bilo,javi nam sta je bilo... ja zivim blizu Osijeka i cesto te zahebu s ove strane...moj prijatelj sam prodaje potrgane mobitele,a navodi ih u oglasu da su 100% ocuvani i da sve radi ... moroni
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Toni93 kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Privatne poruke su privatne...

 

Ovo je javno... i zbog toga mogu nadrljati...

 

Mene baš boli briga što će on napraviti, znam da bi trebao legalno rješavati a ne ovako štemerski...

zar ti nisi rekao da odlazis iz ove teme?

Ova tema ti je kao cigareta i moj djed

Evo što je moj djed rekao jednom davno:

Boga mi pretstat ću pušit makar me sahranili,mi ga sahranili on još puši...{#}

Mrzim slagati konfee...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Danny_HR kaže...


Linkaj molim te članak zakona ili nešto. Uostalom nigdje nisam vidio dogovaranje da će mu se nešto napraviti, ništa više nego na bilo kojoj temi na forumu.

 

Uglavnom mu svi savjetuju da to legalnim putem riješi.

  Oprosti danny ali jesi li ti slijep???

 

 

Oni se ovdje dogovaraju jedni drugima govore da čekaju i da će ići, a što misliš zašto? svaki drugi post je da se to NE MOŽE riješiti na legalan način i ostaje samo jedan... Od početka sam govorio da se riješava na što legalnije je moguće... Znači policija, a ako to ne ide... podigni privatnu tužbu (iako je to izuzetno glupo za takvu omanju svotu novca, jer sami troškovi podizanja (koje mora snositi onaj koji podiže) dodju prilično...

 

 

Stvarno svaki dan padate i padate...

Mislim znam da se većina ne slaže sa mnom, ovdje čisto iz inata, ali dajte malo razmislite tim svojim mozgovima...

 

Također kažnjivo je prema zakonu o govoru mržnje, te dogovaranju o kriminalnom djelu, gdje je BOL kao javni servis koji ima kontrolu nad napisanim, poslužio kao dogovorno mjesto...

 

 

OVER and OUT for good...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 16:03 (EnlightenedPhoenix).
13 godina
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Javi nam kako je bilo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Lazoooo kaže...

{#}a to sve još na ovom forumu {#}

Još bolje. Javno priznavanje kriminalnog djela.

rebelsy kaže...

Lako je govoriti. Covjece, lik je izgubil 2.5k kn ... to ti je necija placa.

Onaj tko bi ostao ravnodusan nakon sto ga je netko opljackao za 2.5k kn ... moram reci da s njim nesto nije uredu.

Stavi se u njegovu poziciju ....

Pa njegov problem što ne pazi. Zna se kako se (skuplje) stvari kupuju preko oglasa. Ja bi na njegovom mjestu riskirao 200kn za put i doznao kaj kupujem. Za 200kn spasit 2500kn.

Mrgud Veliki kaže...

Hahaha. Sto je najzalosnije ovime si opisao cijelu nasu Vladu i Sabor (manje-vise)...

Vidiš da i oni padaju.

{#}

APazinjan kaže...

Ne bi me čudilo da u ovoj u*ranoj državi to i bude. Kad nam sustav nije sposoban zaštititi građane, moraju se građani sami zaštititi. On (prodavač) nije bio pošten, pa za to mora i platiti. Ne podržavam nasilje, ali u ovom slučaju mislim da bih ga i ja istukao, pogotovo jer sam imao slično iskustvo nedavno, i to isto iz Osijeka -.-

To nije nikakvo opravdanje za činjenje kaznenog djela. Na nasilje se ne odgovara nasiljem, kaznena djela se ne rješavaju kaznenim djelima.

EnlightenedPhoenix kaže...

  Ja se sklanjam iz ove teme cisto jer vidim da nema baš neke normalnosti...

Uz onu perkanovu temu, ovo su dva lijepa primjera ljudske gluposti i nepažnje.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
dado16 kaže...
bilo kako bilo,javi nam sta je bilo... ja zivim blizu Osijeka i cesto te zahebu s ove strane...moj prijatelj sam prodaje potrgane mobitele,a navodi ih u oglasu da su 100% ocuvani i da sve radi ... moroni

Dobar ti taj prijatelj.

14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

EP je upravu nasilje bi trebalo uvjek biti zadnji izbor a meni se cini da ti jos imas legalnih izbora to jest sad mozes dokazati da je nesto otudio...ja bi isao tim putem ako neide ni tako batina je iz raja izasla putem {#}

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Ja sam glup, ali ne vidim gdje se ovdje krši zakon?

 

Nigdje ne piše da će ga ubit, zaklat, pojest ili dati svinjama za obrok :/

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Gmailovac kaže...
You ned hellp?

Daj mi adresu od tog majmuna znam zašto samo mi daj pa da ja probam nekog sazvat od mojih tu mungosa.

Jel tvoja ekipa iz Ivanovca?

 

Btw, kupnja preko oglasnika je rizik, s podacima do kojih je došao ilegalnim putem nemože ništa (svaki odvjetnik će to na sudu pobit a osoba koja je iskoristila svoje veze može samo dobit kaznenu prijavu zbog zlouporabe položaja), prijetnjama neće ništa postić.

Nažalost sranje je kad te tako nasamare (moj frend je ispao budala kad je na neviđeno poslao 350 eura za neki mobitel a dobio šipak. Da ironija bude veća brat mu je u Policiji i nemoćni su bili).

Praktički mu nemožeš ništa. Fizički sukob ti jedino može donest koliku toliko satisfakciju ali i još gore posljedice.

Uostalom potraži savjet nekog odvjetnika ili nekog kompetentnog pa ti možda može reći nešto pametnije.

I da, sretno! (ubuduće kupnja na viđeno uz otvaranje paketa i isprobavanje pred prodavačem).

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

EP je upravu nasilje bi trebalo uvjek biti zadnji izbor a meni se cini da ti jos imas legalnih izbora to jest sad mozes dokazati da je nesto otudio...ja bi isao tim putem ako neide ni tako batina je iz raja izasla putem {#}

Ma pusti čovjeka,pa da još zbog budale završi u zatvoru

Mrzim slagati konfee...
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Nemora on reci kako je dosao do informacije moze reci da je po forumima postavljao broj mobitela i netko mu je poslao privatnu poruku sa podatcima ima mnogo nacina...najgore je otici tamo i izrazbijati lika(iako je zasluzio) i onda te terete zbog nanosenje teskih tjelesnih ozljeda...dovoljno je da mu slomis nos to ti je teska tjelesna ozljeda...

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

Nemora on reci kako je dosao do informacije moze reci da je po forumima postavljao broj mobitela i netko mu je poslao privatnu poruku sa podatcima ima mnogo nacina...najgore je otici tamo i izrazbijati lika(iako je zasluzio) i onda te terete zbog nanosenje teskih tjelesnih ozljeda...dovoljno je da mu slomis nos to ti je teska tjelesna ozljeda...

Kažem ja nevrjedi zbog budale u zatvor,znam da čovjek je to zaslužio,naišao sam i ja na par takvih tipova,došlo mi je da ubijem boga u njima no ipak se nekako suzdržim,vjeruj te mi,to se uopće neisplati

Mrzim slagati konfee...
13 godina
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Ja bi iso navecer, razbio bi mu jedno staklo kamenom iz daljine ..kad mi on došao van,zatrco bi se prema njemu ajmee sta bi mu napravio

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
DuMe kaže...

Ja bi iso navecer, razbio bi mu jedno staklo kamenom iz daljine ..kad mi on došao van,zatrco bi se prema njemu ajmee sta bi mu napravio

da super zrelo razmisljanje i sta ako bi izvadio pistolj sta bi onda!?

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Dečec bi AJFON ČETIRI a dobio kirblu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...
DuMe kaže...

Ja bi iso navecer, razbio bi mu jedno staklo kamenom iz daljine ..kad mi on došao van,zatrco bi se prema njemu ajmee sta bi mu napravio

da super zrelo razmisljanje i sta ako bi izvadio pistolj sta bi onda!?

Ma kakav pištolj daj ajde

13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
bik kaže...

Dečec bi AJFON ČETIRI a dobio kirblu {#}

Meni je draži Walkman

Mrzim slagati konfee...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice