Samsung 9000 ili HTC Desire

poruka: 3
|
čitano: 2.017
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung 9000 ili HTC Desire

Pozdrav! Vjerovatno ovakva tema već postoji na forumu, nova sam, ali nemam živaca tražiti (punooo tema)! Dakle, sljedeći mjesec kupujem mobitel s androidom. Budžet mi ne dopušta neku pilu od moba nego moram birati između ova dva. Ne kužim se previše u mobitele pa molim one koji se kuže da mi kažu za i protiv jednog i drugog, i dali možda postoji još neki android mobitel koji bi se na pretplati mogao dobiti za najviše 700 kn! Imala sam u vidu i X10, ali preskupa mi je. Dakle kad budete pisali o "za" i "protiv" sve uzmite u obzir...kameru, memoriju, cijenu...i ostale stvari koje su bitne kod tih mobitela.

 

Hvala puno i pozdrav iz Slavonije :)

It's harder to live with the truth about you than to live with the lies about me ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung 9000 ili HTC Desire

ima tu podosta za opisati... pratio sam oba moba... malo više desire hd od običnog desire...

 

samo ću navesti da bi zasigurno kupio htc, jer je po meni na oko puno kvalitetniji....prijatelj ga ima i stvarno je perverzija.... što se tiče samsunga, ne preferiram ga baš

 

moj glas za desire

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung 9000 ili HTC Desire
aajduke36 kaže...

ima tu podosta za opisati... pratio sam oba moba... malo više desire hd od običnog desire...

 

samo ću navesti da bi zasigurno kupio htc, jer je po meni na oko puno kvalitetniji....prijatelj ga ima i stvarno je perverzija.... što se tiče samsunga, ne preferiram ga baš

 

moj glas za desire

+1 potpis na sve rečeno :)

http://crocraft.com/ When I'm sad I stop being sad and be awesome instead... true story!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice