Samsung galaxy mini 2 problem

poruka: 14
|
čitano: 9.973
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ

Danas sam dobio novi mobitel,do sada nisam imao nikakva iskustva sa spajanjem na kimpjuter.Uredno sam spojio mobitel sa usb kabelom na kompjuter ali nedaje mi nikakav znak,molim vas pomozite,šta dalje da radim.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ

Molim vas pomozite sigurno netko zna,volio bih si skinut par pjesama za novu godinu i sad neznam ako uspijem spojit mobitel preko kojeg programa da skinem pjesme pa ih prebacim na mobitel.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ

Može li netko pomoć.Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ
Povuci status bar dolje i tamo pritisni USB pohrana, i Omoguci usb pohranu. Mislim da tako nesto ide
NISAM ANDROID FANBOY NI APPLE HATER OK? http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ

Ali nedaje mi nikakav znak da je mobitel spojen sa kompjuterom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem POMOĆ

Jednostavno ne vidim nikakav usb znak na status baru.

13 godina
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

probaj u neki drugi usb port na kompu prikopcat...to kad spojis na usb treba se u mobitelu kad povuces onu traku s vrha ekrana pojavit nesto tipa usb connected i kad odes u to imat ces opciju omoguci usb pohranu...

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem
domac5 kaže...

probaj u neki drugi usb port na kompu prikopcat...to kad spojis na usb treba se u mobitelu kad povuces onu traku s vrha ekrana pojavit nesto tipa usb connected i kad odes u to imat ces opciju omoguci usb pohranu...

  Nema nikakvog znaka,možda zna netko ima li neki samsungov program za povezat sa mobitelom.

13 godina
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

kies

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini 2 problem

Imo sam takav proble. Naime ima objasnjenje na yutubu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 21:54 (Dolu).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

Može li mi neko pomoći? Naime, kada postavim neku mp3 pjesmu kao zvuk za telefon, prilikom dolaznog poziva ona pjeva 15-16 sekundi i prestaje, tj.telefon mi zvoni toliko vremena. Tražio sam način ali nisam mogao naći da produljim vrijeme zvonjave na recimo 1-2 minute. Da li je moguće to riješiti? Unaprijed zahvalan.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

moze pomoc pokusavam se spojiti sa sgm2 putem wifi na internet ali stalno pise da sam odspojen mada sam se ja spojijo sad neznam sto da napravim

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

Pozdrav

imam jedan problem sa mini 2. Mobitel imam 2 godine i kupljen je u T COM/u samo najednom je poceo vibrirati te ga nisam uspio nikako iskopcati nego sam morao izvaditi bateriju. Nakon toga kada ga upalim dode do stavke kada pise Galaxy i tu zavibrira i smrzne se...... molim pomoc......kako da ga resetiram kada ne mogu u meni

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung galaxy mini 2 problem

Imam taj mobitel i samo mi vibrira nemogu  ni hard reset obaviti on samo vibrira

 

u čemu je problem?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice