Thl w100

poruka: 11
|
čitano: 9.714
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Thl w100

Zanimaju me vasa misljenja o doticnom mobitelu..Sve reviwe koje sam gledao na jubito ga hvale..caK NI shipping za hr nije problem jedino sto ne podrzava 3g.. Naime radi na freq 850/2100

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Thl w100

U HR se koristi 2100mhz za 3G tako da ce radit bez problema.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Thl w100

ja sam sebi naručio s banggood.com za 140$, inače je 150$ ali upišeš kupon kod "renren" i dobiješ 10$ popusta... dobiješ i tracking broj...
meni treba doći ovih dana, jer je jučer stigao u ZG :)
Napisat ću neki review kroz par dana korištenja

 

13 godina
offline
Re: Thl w100
Za sve kineske mobitele odite na:http://www.forum.hr/showthread.php?t=415259
Imate kupona,ali i puno iskustava i preporuka
DISCLAIMER:Ovo nije reklama ili nešto slično već savjet
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Thl w100

potpisujem robija, i sam sam tamo pronašao puno informacija :)

14 godina
offline
Thl w100

Hvala vam svima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Thl w100

Evo ga na chinainvasion na posebnom popustu: http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Android_Phones/Large_Screen_Android_Phones/4.5_Inch_Android_4.2_Phone_ThL_W100_-_Quad_Core_1.2GHz_4GB_Internal_Memory_8MP_Rear_Camera_Black/

 

Ako netko planira uzimat, može nas se skupit troje pa da ga uzmemo za 110 eura ? Ja uzimam sredinom mjeseca.

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Thl w100

isto je

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 17:35 (baranjac987).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Thl w100

Gledao sam si uzeti ovaj mobitel preko geekbuying-a ili antelife-a, primarno jer imaju opciju izbacivanja cijene u AUD koji je slabiji od USD, a s njima ispadne cijena nekoliko dolara manja.

 

Evo konkretno s antelife, THL W100: 152,70 AUD ili 159.79 USD

 

Samo imam problem, kada bih izabrao uređaj i krenuo na plaćanje, na paypalu mi cijenu izbaci u USD. Zna li itko je li taj problem vezan za paypal ili za te stranice?

 

Na paypalu sam mijenjao opciju gdje sam stavio da banka vrši konverziju valuta, a ne paypal, no ne vidim zašto bi to imalo utjecaja.

 

 

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 14:44 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Thl w100
assassin.st kaže...

Gledao sam si uzeti ovaj mobitel preko geekbuying-a ili antelife-a, primarno jer imaju opciju izbacivanja cijene u AUD koji je slabiji od USD, a s njima ispadne cijena nekoliko dolara manja.

 

Evo konkretno s antelife, THL W100: 152,70 AUD ili 159.79 USD

 

Samo imam problem, kada bih izabrao uređaj i krenuo na plaćanje, na paypalu mi cijenu izbaci u USD. Zna li itko je li taj problem vezan za paypal ili za te stranice?

 

Na paypalu sam mijenjao opciju gdje sam stavio da banka vrši konverziju valuta, a ne paypal, no ne vidim zašto bi to imalo utjecaja.

Meni je na kraju stalno ispadalo isto kad bi mi zaračunali u kunama. Nisam znao da se može mijenjat opcija da banka vrši konverziju valuta. Ja sam svoj sa Pandawilla na kraju uzeo za 900-injak kuna jer ostali nisu imali crni na stanju. Napravim review kad doleti do mene (za neka 2 tjedna najkasnije vjerojatno).

Live and let live.
14 godina
offline
Re: Thl w100

Kupljen je mobitel i sve mi je vise manje ok samo nisam zadovoljan kamerom...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice