ZTE Grand X Pro

poruka: 77
|
čitano: 39.630
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Pozz, novi mobitel, dobiveno uloženo dobitna kombinacija.

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/zte-grand-x-pro/d388/?typid=1#img

 

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

apsolutno se slažem, ja imam ZTE Blade III mobitel je odlican a ovaj novi je vrh !! Definitivno best buy na tržištu !!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ZTE Grand X Pro

ja sam prije koji tjedan uzeo ZTE Blade 3 i više nego zadovoljan sam  s obzirom na uloženo/dobiveno,za iste novce ništa bolje nema definitivno,a ovaj je još nabrijaniji tako da ne može biti loš nikako,a i cijena mu je prihvatljiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Gledao sam na youtubu reviewu, izgleda da su ga gadno kiksali s ovoim modelom, ima lagova i slab mu je odaziv.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
ZTE Grand X Pro
Mobitel je blago rećeno katastrofa.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

ne vidim da je na gsm areni...da,na videu na youtubeu čini mi se da ima gadan lag...ne vidim ga ni na xda developersima...ali po specama čini se jako dobar uređaj..jel ima tkojoš kakav info o njemu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

slabo nesto trazis....

 

vidi kad je test bio....2012 jos

 

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_pro_press_image_breaks_loose-news-5096.php

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
popo kaže...
Mobitel je blago rećeno katastrofa.

 Katastrofa definitivno nije, isprobao sam ga jučer i mogu reći da za te novce nema ništa bolje. Kad ga uzmeš u ruku osjetiš da je izrada na dosta visokom nivou, HD ekran 1GB RAMa teško da će se naći nešto bolje za te novce.

12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

kolega jady ja tu ne vidim nikakav rewiew na tvom linku nego samo announcement tj.objava...znači nema rewieva na gsm areni.

zlaja 0307 da li ima laga kao onaj na jubitu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
reso28 kaže...

kolega jady ja tu ne vidim nikakav rewiew na tvom linku nego samo announcement tj.objava...znači nema rewieva na gsm areni.

zlaja 0307 da li ima laga kao onaj na jubitu?

 Nema, mobitel stvarno radi dobro. Ima i nekih mana, npr nema izmjenjivu bateriju i zaključan je na Tele 2 mrežu, na njemu je ICS i nema još nadogradnje na JB.

 

12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Aha, vidim da ima tema za ZTE Grand X Pro. Malo sam pregledavao internet u potrazi za informacijama o ovom mobitelu i predstavio ih u obliku članka.

ZTE Grand X Pro ima 4.5" TFT HD zaslon, Cortex A9 dvojezgreni 1.2GHz procesor, PowerVR SXG53 čip za grafiku, 1GB radne memorije, 4 GB za pohranu (2.5 dostupno), 8MP kamera + bljeskalica, 0.3MP VGA prednja, 2000mAh baterija i Android 4.0 (??).

Cijena? Za postojeće Tele2 korisnike 1595 kuna, obični prepaid 1745 kuna (sjetimo se da je prijašnji ZTE model u Tele2 dolazio otključan).

 

Nisam imao prilike igrati se s njime, stoga molim vas koji jeste da napišete malo više informacija kako bih mogao nadopuniti članak. Mobitel stvarno spada beđu best buy.

 

Zanima me ovo:

1. Pozadina poklopca, matirana ili? Klizi li iz ruke?

2. Kvaliteta fotografija, po danu, po umjetnim osvjetljenjem i pod bljeskalicom (super bi bilo kad bi netko uslikao sva tri uvjeta)

3. Fluidnost sučelja - zastaje li, trza, ima li laga? Kakva je to 3D live wallpaper stvar i guši li mobitel?

4. Općenito, kvaliteta izrade, kakav dojam ostavlja kad ga držiš u ruci.

5. Kako se ponaša u nekim zahtjevnijim igrama?

6. Kad se prikazuje video ili igra igra, povuku li se virtualne tipke tako da čitav zaslon bude dostupan?

7. ...

 

Pročitaj pregled ovdje

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Evo ga na GSMareni

 

Velicina uredjaja 113 mm, tako stoji, a negdje sam procitao da je 133 mm sto mi je nekako logicnije obzirom da je 4,5"

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

U članku gore dimenzije su sa službenih ZTE stranica, iste pišu sada i na GSMAreni kad su objavili uređaj, ali u pravu si, prevelik je zaslon, nema rezistivnih tipki dolje, ali ipak je ostalo "mesa", posebno gore od zaslona. Našao sam i gdje piše da su veće, recimo ovdje 127.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

133 mm, klik na specifikacije

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

izgleda da mob nema grafu, nije ni cudo sto toliko brejka.

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

kako nema grafu?! ma ima...po nazivu chipseta to je Power VR SGX 531... eto za usporedbu taj isti chipset ako se ne varam ima i lenovo p770 klik...a vidim da su korisnici zadovoljni....izgleda da ćemo morati malo pričekati na recenziju..{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
reso28 kaže...

kako nema grafu?! ma ima...po nazivu chipseta to je Power VR SGX 531... eto za usporedbu taj isti chipset ako se ne varam ima i lenovo p770 klik...a vidim da su korisnici zadovoljni....izgleda da ćemo morati malo pričekati na recenziju..{#}

na gsmareni je neki dan stajala ta power vr, no jucer gledao i nema je vise. jedino bi to moglo objasniti onaj lagg na reviewu.

WoT: GuntherPrien
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
dedaa kaže...
reso28 kaže...

kako nema grafu?! ma ima...po nazivu chipseta to je Power VR SGX 531... eto za usporedbu taj isti chipset ako se ne varam ima i lenovo p770 klik...a vidim da su korisnici zadovoljni....izgleda da ćemo morati malo pričekati na recenziju..{#}

na gsmareni je neki dan stajala ta power vr, no jucer gledao i nema je vise. jedino bi to moglo objasniti onaj lagg na reviewu.

Lag može objasniti svašta, od custom sučelja (jeste li primjetili da ZTE ima novi "feature", 3D animirani wallpaper?! Zamisli koliko to resursa uzima, kad se stavi neki normalan luancher radit će ko curica ;)

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Upravo dobio informaciju da postupak o rootanju kojeg sam pisao za ZTE Blade III mobitel radi i na ZTE Grand X Pro uređaju. Ako želite rootati mobitel, ovdje su vam detaljne upute sa slikama.

 

{#}

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

ZTE Grand X Pro ima u sebi Power VR SGX 531 Ultra graficku obradu, to je potvrdeno od proizvodaca ZTE-a, putem e-maila kojim sam ih kontaktirao... btw one informacije GSMARENI, informacije za mobitel sam im ja poslao putem maila, pa su ih onda objavili, jer sam ih par dana molio da ih objave, posto su to sluzbene informacije, samo me zanima zasto nisu stavili da mu je GPU Power VR SGX 531 Ultra, jer to je sa MediaTek MT6577chipsetom standardna kombinacija... a sto se tice trzanja u nekim video snimkama, to moze biti i zbog HD ekrana i njegove rezolucije od  720x1280... inace na njemu sve radi kako treba, jos pogotovo kada se mobitel root-a i oslobodi nekih tvornickih aplikacija koje nisu potrebne i samo dodatno usporavaju mobitel... toliko od mene...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
Caco kaže...

ZTE Grand X Pro ima u sebi Power VR SGX 531 Ultra graficku obradu, to je potvrdeno od proizvodaca ZTE-a, putem e-maila kojim sam ih kontaktirao... btw one informacije GSMARENI, informacije za mobitel sam im ja poslao putem maila, pa su ih onda objavili, jer sam ih par dana molio da ih objave, posto su to sluzbene informacije, samo me zanima zasto nisu stavili da mu je GPU Power VR SGX 531 Ultra, jer to je sa MediaTek MT6577chipsetom standardna kombinacija... a sto se tice trzanja u nekim video snimkama, to moze biti i zbog HD ekrana i njegove rezolucije od  720x1280... inace na njemu sve radi kako treba, jos pogotovo kada se mobitel root-a i oslobodi nekih tvornickih aplikacija koje nisu potrebne i samo dodatno usporavaju mobitel... toliko od mene...

..da kao što je predpostavljeno za taj chipset,još nitko ga nije kupio?? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
reso28 kaže...
Caco kaže...

ZTE Grand X Pro ima u sebi Power VR SGX 531 Ultra graficku obradu, to je potvrdeno od proizvodaca ZTE-a, putem e-maila kojim sam ih kontaktirao... btw one informacije GSMARENI, informacije za mobitel sam im ja poslao putem maila, pa su ih onda objavili, jer sam ih par dana molio da ih objave, posto su to sluzbene informacije, samo me zanima zasto nisu stavili da mu je GPU Power VR SGX 531 Ultra, jer to je sa MediaTek MT6577chipsetom standardna kombinacija... a sto se tice trzanja u nekim video snimkama, to moze biti i zbog HD ekrana i njegove rezolucije od  720x1280... inace na njemu sve radi kako treba, jos pogotovo kada se mobitel root-a i oslobodi nekih tvornickih aplikacija koje nisu potrebne i samo dodatno usporavaju mobitel... toliko od mene...

..da kao što je predpostavljeno za taj chipset,još nitko ga nije kupio?? {#}

citao sam ja po forumima, ljudi dosta hvale mobitel i da ove nove HD igre za androide idu odlicno, sve radi fluidno i bez trzanja, a sto se tice aplikacija, sve rade jako dobro.. kamera i snimanje su isto tako odlicne, provjerio sam par slika slikanih sa njega i par video isjecaka...  sve u svemu za te novce jako dobar mobitel sa dobrim performansama... btw i oni koji pljuju po njemu, onda neka si kupe neki bolji.. :)

15 godina
offline
ZTE Grand X Pro

Jel mob dolazi rootan , jel ima gdje custom romova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Ne dolazi rootan ali se jednostavno roota. Postupak je ovdje. Mislim da je malo prerano za custom ROM-ove, ali ako i dođu, ne vjerujem da ći biti neki izbor (za Blade III ima jedan kvalitetan).

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Inače, ekipa koja planira uzeti ovaj mobitel, svakako u obzir uzmite i Alcatel Ultra koji je prije par dana došao u Tele2. Jako dobar mobitel, ima čitava recenzija na mob.hr.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ZTE Grand X Pro
drexcya kaže...

Inače, ekipa koja planira uzeti ovaj mobitel, svakako u obzir uzmite i Alcatel Ultra koji je prije par dana došao u Tele2. Jako dobar mobitel, ima čitava recenzija na mob.hr.

Misliš na Idol ili ?

12 godina
neaktivan
offline
ZTE Grand X Pro

Da.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ZTE Grand X Pro

Baš sam sad gledao postoji Idol i Idol Ultra, u tele2 je obični idol koji je slabiji, šteta..

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5231&idPhone2=5230

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Grand X Pro
drexcya kaže...

Inače, ekipa koja planira uzeti ovaj mobitel, svakako u obzir uzmite i Alcatel Ultra koji je prije par dana došao u Tele2. Jako dobar mobitel, ima čitava recenzija na mob.hr.

Ja sam bas u temi Pomoc pri odabiru mobitela pitao za savjet izmedju ova dva telefona (stranica 269, prvi post na vrhu)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice