Bitfenix Pro

poruka: 7
|
čitano: 1.974
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Bitfenix Pro

Kupio sam za kučište dva komada ovih ventilatora, 120 mm 18,9dB kao zamjenu za 200 mm 

vent koji se nalazio s gornje strane i ispuhivao zrak van. 

 

E sad, primjetio sam da su jako bučna ova dva komada i biosu skužio da cijelo vrijeme rade na 1400 rpm i to ne mogu nikako spustiti. 

 

Jedan sam premjestio na stražnju stranu da upuhuje zrak na hladnjak od proca i spojio ga na cpu fan ali ista stvar.

 

Imam pet ventilatora u kučištu i svi su na 500-800 rpm jedino ova dva na 1450 i na 1500.

 

Ima li netko riješenje jer ovo više ne mogu ignorirati.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitfenix Pro

straznja strana uvijek ali bas uvijek mora ispuhivati zrak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bitfenix Pro

Da ne otvaram novu temu, dal je ovaj raspored u redu? Mislim, nisam nigdje pročitao da stražnji MORA ispuhivat zrak van. 

 

Kod mene je gore jer prašinu koja ionako pada otpuhuje od kučišta, topli zrak se diže itd. 

 

Uglavnom, problem sa brzinom ventilatora je i dalje.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitfenix Pro

Najbolje bi bilo ovako kao na slici.

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within | Intel Core i7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bitfenix Pro

Ova slika kaj si stavio ima bočni vent koji ja nemam. 

 

Stražnji ventilator upuhuje zrak na vent od proca pa dalje kroz hladnjak u kučište a donji od 140 puše zrak koji prednji od 200 upuhuje u kučište 

il tak nekak LOL 

 

OSIM ako nisam hladnjak od proca krivo okrenuo 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitfenix Pro
gocc01 kaže...

Ova slika kaj si stavio ima bočni vent koji ja nemam. 

 

Stražnji ventilator upuhuje zrak na vent od proca pa dalje kroz hladnjak u kučište a donji od 140 puše zrak koji prednji od 200 upuhuje u kučište 

il tak nekak LOL 

 

OSIM ako nisam hladnjak od proca krivo okrenuo 

 Da bilo bi najbolje kad bi okrenuo vent na beQuiet-u da izbacuje zrak na ovaj na pozadini ali i njega okreni da izbacuje van kućišta.

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within | Intel Core i7
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 21:45 (Puls3).
10 godina
offline
Bitfenix Pro

Skužio sam da fanovi ne idu ispod 50% i našao sam da MSI ploče imaju to po defaultu i da se ne može smanjit. 

 

Skinuo sam MSI Command Center, ima link na YT u kojem frajer objašnjava kako se to tamo može

napraviti al ispada da su u zadnjem updateu maknuli tu opciju 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice