Chromecast kako ga kupiti?

poruka: 9
|
čitano: 5.859
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Kako da ga kupim kod nas neko zna mozda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Klik?

 

Jedino ako mislis novi kupiti...

Ja koristim staru verziju vec neko vrijeme, i veoma sam zadovoljan :)

Streaming filmova je naprosto ludilo :) ,a i youtube liste pomazu kada se ekipa okupi na cugi

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Ima ga za kupiti u Linksu, mislim da je ova predzadnja verzija, 349 kn. Kakav je u praksi? Ponašali se on kao Android SmartTV, ili mogu, ono što naprimjer želim, sa svog Win laptopa streamati, nekeav video, filmove, glazbu,fotografije, što trenutno nemam, jer moj Grundig SmartTV nema podržan Plex Media Server, a klasični DLNA mi ne podržava titlove.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Chromecast kako ga kupiti?

nema ti on sada neke izbornike i sl...

Imas aplikaciju za komp Videostream - i sa njom mozes gledati na tv-u proizvoljne filmove sa lokalnog diska

Popcorn time isto ima mogucnost streamanja na chromecast.... naravno sa titlovima.

Nisam jos probao streamat glazbu sa lokalnog diska kao ni slike.

Mozes streamat i tabove sa Chrome-a.

 

Uglavnom sve ti se svodi na jedan klik. Recimo upalis youtube na kompu i u prozoru od playera imas gumb Stream to Chromecast ili dodaj na playlistu.

Tako ti je uglavnom u svim aplikacijama koje podrzavaju chromecast.

 

 

EDIT:

pogledaj si na smart tv-u... neki od njih podrzavaju Beta verziju chromecast programa. Pa mozes sve koristiti i bez kupnje uređaja.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2015 13:27 (sbcreation).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Chromecast kako ga kupiti?

Izbornike niti ne želim :)

 

Hoću dok sam kod kuće, kliknuti Stream, i streamati s lokalnog diska film s titlovima, VLC? A u uredu, streamati ako je moguće neki video sa promo materijalima, bla, bla, da se to vidi, a da ne razvlačim HDMI. Ovaj TV nema tu mogućnost, tako da i dalje razmišljam o Chromecastu.

12 godina
neaktivan
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Oćeli bit problem ako se uzme online preko nekog americkog shopa s punjenjem jer oni imaju drugačiju frek i voltažu ?

Suba
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Chromecast kako ga kupiti?
Save kaže...

Oćeli bit problem ako se uzme online preko nekog americkog shopa s punjenjem jer oni imaju drugačiju frek i voltažu ?

 Naravno da nece, samo uzmes onaj konvertor za struju.

http://www.phonespal.com/category/chinese-smartphones/
14 godina
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Otkud oni nabavljaju na njuskali te chromecaste? Jer inace takve stvari se kupe jeftinije na internetu pa se skuplje profaju na njuskalu?

I na kojem principu to radi? Ja npr imam bluray player i imam aplikaciju plex na njemu i streamam s kompa filmove i nista ne steka a ujedno i punom brzinom skidam preko utorrenta

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Chromecast kako ga kupiti?

Gledam po njuškalu kao novi 2. generacije 270 kn, al se više ne mogu nabaviti po toj cijeni ne isplati im se. Ajd nek je 300 i nešto + dostava, pa skoro je toliko i u Linksu i još dobijem garanciju za tu razliku par desetaka kn 

 

Puno skuplje nego u amerikanskim državama, ali što ćeš kad Google igra p ... 

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice