Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.611.763
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo ga bolji je od ona dva hahha eto stjepko pokazi nam kako to tvoje cudo hladi 

AMD AntiBoy
7 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
team-media.hr/racunala-i-oprema/monitori/lg-monitori/lg-38wk95c-w-95-2cm-37-5-ultra-wide-curved-qhd-monitor-eek-b.html?

https://www.mall.hr/lcd-monitori/dell-zakrivljeni-lcd-monitor-u3818dw-210-amqb?

vridi li ovo sta?
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
9k kn za 60hz, naravno da ne vrijedi.
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
Stjepanj kaže...
dreadmoore kaže...
Stjepanj kaže...

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

 pa znaci da je na 1.5v bio udarila bi te jezgra u glavu tako da ac freezer nije best buy kako ga ti opisujes sto znaci bez delida je karina  kao i noctua 

 Ti slabo vidis ili se pravis mutav? Usporedujes ne delidan cpu s delidanim, imas i drugi video na 5.4ghz? Taj nisi pokazao ili ti ne pasu brojke? Dakle totalno zanemarujes cinjenice i dalje tupis nesto po svome kao i ovaj lav, wartft..

 ti si izjavio da hladiš 170w proc ispod 70°C sa ac120 a ne mi...nitko po svom ne tupi ništa osim tebe...ponavljam, ajde posnimi kako si hladio tih 170w sa AC120 i ja ću se javno ispričati i reći "ja sam mali miš i neznalica, Stjepan je bog CPU overkloka" 

ne možeš se gurati u prve redove i laprdati da si najbolji forumaš, a svatko tko je sam promjenio cpu pastu više od 5 puta u životu zna da to što si rekao je nemoguće... 

 Ti si isto covav ili neznas citati? Delidan 8600k s 1.5v i 5.2ghz u cinebenchu isporucuje cca 170w i daje maximalnih 66°c tko prica o icemu drugom? provjerite sami ako mozete jer ionako se hvalite kaj je to nabit napon i da je visestruko proglasavani grand prix Aio AC 120/240/360mm za vas samo dekoracijalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
9k kn za 60hz, naravno da ne vrijedi.

 Kakve veze ima 60hz? Jesi uopce procitao specke ovog monitora? Najeftiniji 4k monitor u ips verziji kosta 2900kn i to na 27"

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kao prvo ovo za dekoraciju je bila sprdnja jer izgleda ko tumor u kucistu, a drugo ne stavljaj u isti kos ac 120 i ac 240...

Pa naravno da ima veze, u danasnje vrijeme pljunut 9k kn za monitor da ima ne znam kakve specke (ukoliko nije za neki profi rad), pa da ti oci krvare na 60hz moze napraviti samo budala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 14:57 (war3_tft).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kako ne, bug je napravio recenziju oba u svom casopisu i razlika je bila u 1°c.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
Kako ne, bug je napravio recenziju oba u svom casopisu i razlika je bila u 1°c.lp

Haha, spoji oba na gpu sa 250W tdp-om pa ces vidjet kako se taj 1°C pretvori u 10°C nakon nekog vremena...

 

Procitaj koji test radiatora razlicitih dimenzija pa mozda skuzis kako stvari funkcioniraju. Znamo da neces jer su testovi na engleskom sta je tebi nepremostiva prepreka...

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Bug je napravio i recenziju gdje je masterliquid 240 1 stupanj slabiji od ac 240, a tad je taj ml kostao 400kn, tolko o medaljama...

Pogledaj bilo koju drugu recenziju pa ces vodjeti da je razlika ac 120 i ac 240 vise od jednog stupnja. To su naravno recenzije koje uzimaju u obzir sobnu temperaturu, a ne ove povrsne na koje se ti pozovas...
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
Stjepanj kaže...
Kako ne, bug je napravio recenziju oba u svom casopisu i razlika je bila u 1°c.lp

Haha, spoji oba na gpu sa 250W tdp-om pa ces vidjet kako se taj 1°C pretvori u 10°C nakon nekog vremena...

 

Procitaj koji test radiatora razlicitih dimenzija pa mozda skuzis kako stvari funkcioniraju. Znamo da neces jer su testovi na engleskom sta je tebi nepremostiva prepreka...

 Kakve veze ima aio cpu hladenje sad s tvojim nekakvim izmisljenim kerefekama spajanja ac liquida na gpu? Ljudi su izmjerili to u normalnim uvjetima za sto je i namjenjeno. to sto se tvoj custom wc slomio pod 1.5v nebi ni ja prebolio, vidim peče te jos jako lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 15:10 (Stjepanj).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
XXX kaže...

Ja ga kupio polovnog za 650 kn dok je u dućanu koštao 850 a evo sad po 1500 kn

 ovaj deda xxx da kupi kamion govana, sutradan bi se kilo govana prodavalo po 100eura... 

Warren Buffet je goli k... za našeg dedu 

 

 

 Šteta kaj nisam nikada imao živaca za dionice, umjesto toga otišao na krivu starnu

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ma pusti ih, jalni su na naše dobre kupovine. Jbga, kad kupuješ treba razmisliti kako i kad trošiš pare, a ne ko plavuša uletit u trgovinu i speglat karticu na sve što vidiš :)))
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Da objasnim još jednom kako se kupuju grafe?

 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Da objasnim još jednom kako se kupuju grafe?

 

 ajde, nekako se ne sjećam što je bilo

jbga, godine su tu, zaboravnost i tako 

9 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo da se pridruzim raspravi. Intel je najjaci i najbolji i volim ga. HDZ 

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
 to sto se tvoj custom wc slomio pod 1.5v nebi ni ja prebolio, vidim peče te jos jako lp

Haha, a zaboravio si kad smo imali isti procesor na istom naponu, onda je tvoj mocni freezer bio 10C° topliji od mog loopa, tolko o freezeru...

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
9k kn za 60hz, naravno da ne vrijedi.

 hm..

ovaj monitor je za prof... nije za gaming niti najmanje... ima vrhunski panel.

vrijedi taj novac.

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
war3_tft kaže...
9k kn za 60hz, naravno da ne vrijedi.

 hm..

ovaj monitor je za prof... nije za gaming niti najmanje... ima vrhunski panel.

vrijedi taj novac.

Profici su ludi za curved monitorima... not...

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
toxic kaže...
war3_tft kaže...
9k kn za 60hz, naravno da ne vrijedi.

 hm..

ovaj monitor je za prof... nije za gaming niti najmanje... ima vrhunski panel.

vrijedi taj novac.

Profici su ludi za curved monitorima... not...

 nisam bas siguran... uglavnom pogledaj recenzije, namjenu itd.. svakako za gaming nije..

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

5 ms što je neki standard, zakaj ne bi bio za gaming? debelo je neisplativ ali nebi se bunio da ga imam za po doma ni najmanje, osim kaj je jako zahtjevna rezolucija.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
U iducem komentaru sam i napisao da mozda vrijedi za profi rad, al za gaming o kojem se ovdje prica u 99% slucajeva definitivno ne.
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

5 ms što je neki standard, zakaj ne bi bio za gaming? debelo je neisplativ ali nebi se bunio da ga imam za po doma ni najmanje, osim kaj je jako zahtjevna rezolucija.

 ma okey, nema neke znacajke gaming monitora.

no koliko citam monitor je zaista izvanredan za sve namjene..

 

btw 38" i to 3600 x 1600 reze a moja je 3440 x 1440... meni dost..

99.9% se ovaj panel da ocati na 75hza tako je isao moj svaki 60hz monitor a neki cak i do 82-3

9 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Jel ima gospodina @Ansha u ovoj temi? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice