Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.611.454
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...
mrsmith kaže...

Tonči daj koju fotku mašine da slinimo

 

EDIT: Ne mislim na perilicu

 Evo dvije.   

 

 na 1. slici imamo školski primjer SATA cable managementa 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...

Ne govorim o gejmerskim, nego profesionalnim. I u mrklom mraku rijetko tko koristi monitore, ali ni tada na profi monitorima ne vidiš to jer toga nema baš. Pro monitor koristiš na malim brightnessima i uniformnost osvijetljenja je vrlo važna.

 

Gejmerski mogu biti dobri, evo, ovaj u PG279Q je jako dobar.

 

VA je lijep, ali od black crusha do color shifta, ima iritantnih i vidljivijih stvari, nego što je glow.

PG2790Q je odlican monitor

 

IPS glow je prakticki nepostojeci na bolji mainstream monitorima, PG348Q nije imao nikakav glow, revision 2 panel

 

VA je isto ok za monitore, odlican za TV

 

sto se profesionalnih moitora tice, tu postoji samo IPS i nista vise, i takvi monitori su savrsenstvo vizualnog dozivljaja, koje se ne moze opisati

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 na 1. slici imamo školski primjer SATA cable managementa 

 Točno. Iako sam tada bio mlad i lud, ne bi pomoglo da sam bio i pedantan, jer je smeće kakvo je SATA kabel, nemoguće menadžirati bolje. 

Nope.
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...
mrsmith kaže...

Tonči daj koju fotku mašine da slinimo

 

EDIT: Ne mislim na perilicu

 Evo dvije.   

 

A već sam se ponadao... kad ono... bang

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

evo stigla matična i proc. , samo mi je čudna matična piše da je atx ,a u kučištu ne sjeda na sve rupe predviđene za atx ploče

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
loky4i4 kaže...

evo stigla matična i proc. , samo mi je čudna matična piše da je atx ,a u kučištu ne sjeda na sve rupe predviđene za atx ploče

 koliko šarafa ne sjeda na rupe?

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
loky4i4 kaže...

evo stigla matična i proc. , samo mi je čudna matična piše da je atx ,a u kučištu ne sjeda na sve rupe predviđene za atx ploče

Stedi se i na rupama...

13 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
loky4i4 kaže...

evo stigla matična i proc.

Manji format ATXa, pazi da sjednu rupe koje su na ploči i gotovo.

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Stedi se i na rupama...

nez na čemu se štedi, uža je za par cm, tak da ne sjeda na 3 rupe gdje bi kao trebala sjesti 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ja nikad ne zašarafim sve i nakakvih problema, jednostavno mi se neda Stavim na kutove i jedan u sredini.

13 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Ja nikad ne zašarafim sve i nakakvih problema, jednostavno mi se neda Stavim na kutove i jedan u sredini.

Ma najbolje da ne šerafiš ništa, tako budeš imao najmanje posla.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Bi ja da se može Npr. SSD samo ostavim da slobodno visi u kućištu

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Decki molim da malo smanjite tenzije sa rupama, tu ima i maloljetnika...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Malo informacija https://www.techpowerup.com/240741/bsods-from-meltdown-and-spectre-firmware-updates-are-spreading-like-the-plague mada ja nisam nista primjetio kod moje konfiguracije vec 4 dana radi bez problema bez ovih rusenja i ako se spominje skylake

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 21:50 (dreadmoore).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

 Drugim rijecima - sacekajmo par mjeseci pa cemo onda flashati

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ovako imam jedno pitanje uzeo sam ove rame koji su deklarirani na 1.2vhttps://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-8gb-1x8gb-pc4-19200-2400mhz-cl14-corsair-vengeance-lpx-black-cmk8gx4m1a2400c14&code=83101ADM.

E sad ja sam ih digao na 3200mhz latencije 16 16 18 36 i rade stabilno na 1.34v jel to ok.Znaci sad rade kao ovi https://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-16gb-2x8gb-pc4-25600u-3200mhz-cl16-corsair-vengeance-lpx-black-cmk16gx4m2b3200c16&code=83251ADM koji su deklarirani na 1.35.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

Ovako imam jedno pitanje uzeo sam ove rame koji su deklarirani na 1.2vhttps://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-8gb-1x8gb-pc4-19200-2400mhz-cl14-corsair-vengeance-lpx-black-cmk8gx4m1a2400c14&code=83101ADM.

E sad ja sam ih digao na 3200mhz latencije 16 16 18 36 i rade stabilno na 1.34v jel to ok.Znaci sad rade kao ovi https://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-16gb-2x8gb-pc4-25600u-3200mhz-cl16-corsair-vengeance-lpx-black-cmk16gx4m2b3200c16&code=83251ADM koji su deklarirani na 1.35.

 

Ma mirna bosna

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo, dvije različite pozadine i dva različita uvjeta slabog osvijetljenja, dva IPS pro panela - nula vidljivog glowa.

 

Nope.
12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Friday kaže...
mislioc kaže...

Ovako imam jedno pitanje uzeo sam ove rame koji su deklarirani na 1.2vhttps://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-8gb-1x8gb-pc4-19200-2400mhz-cl14-corsair-vengeance-lpx-black-cmk8gx4m1a2400c14&code=83101ADM.

E sad ja sam ih digao na 3200mhz latencije 16 16 18 36 i rade stabilno na 1.34v jel to ok.Znaci sad rade kao ovi https://www.adm.hr/product.asp?product=ddr4-16gb-2x8gb-pc4-25600u-3200mhz-cl16-corsair-vengeance-lpx-black-cmk16gx4m2b3200c16&code=83251ADM koji su deklarirani na 1.35.

 

Ma mirna bosna

 Hvala znaci save profile i bok.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...

Evo, dvije različite pozadine i dva različita uvjeta slabog osvijetljenja, dva IPS pro panela - nula vidljivog glowa.

 

 Doslovno pozadine 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
10 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...

 Evo dvije.   

 

 BFG, di si to iskopao, pa to je raritet

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tonči kaže...

Evo, dvije različite pozadine i dva različita uvjeta slabog osvijetljenja, dva IPS pro panela - nula vidljivog glowa.

 

Tonči, ako ovaj wallpaper "pozadine" nije privatna slika koju si ti fotkao, razocarat cu se 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Timo kaže...
Tonči kaže...

Evo, dvije različite pozadine i dva različita uvjeta slabog osvijetljenja, dva IPS pro panela - nula vidljivog glowa.

 

Tonči, ako ovaj wallpaper "pozadine" nije privatna slika koju si ti fotkao, razocarat cu se 

S "privatnog" je sajta - Close enough!

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...

Tonči, ako ovaj wallpaper "pozadine" nije privatna slika koju si ti fotkao, razocarat cu se 

S "privatnog" je sajta - Close enough!

 malo sam kropao "pozadinu" i ubacio u gugletov "search by image"... ne pronalazi je, hm, hm 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
picajzla0707 kaže...
malo sam kropao "pozadinu" i ubacio u gugletov "search by image"... ne pronalazi je, hm, hm 

  Bitno je što nema IPS glow. Fokusirali ste se na pogrešnu stvar. :) Autoricu nije sram, ako hoćeš možeš dobit sliku pozadine. 

 

Nego, baš ću fotkati malo monitore (i gejmerski) s posve crnom slikom danas pa vidjeti u tim nerealnim uvjetima, kako se ponaša. No, razlika je uvijek u takvim panelima i gejmerskim, iako od PG279Q očekujem dobre performanse.

Nope.
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Slikat cu i ja svoj s nekom mracnom pozadinom i staviti ovdje.

Uvjeravam Vas brutalna crna :)

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

Slikat cu i ja svoj s nekom mracnom pozadinom i staviti ovdje.

Uvjeravam Vas brutalna crna :)

Wow, ovo je malo disturbing

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...
toxic kaže...

Slikat cu i ja svoj s nekom mracnom pozadinom i staviti ovdje.

Uvjeravam Vas brutalna crna :)

Wow, ovo je malo disturbing

 Slažem se. Toxic, molim te, nemoj. 

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 9:47 (Tonči).
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Pa kaj ultrawide je, crna je fenomenlna vidjet cete :)

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

WTF

 

 ako je legit

 

Ryzen "2600X" Benchmarks

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 11:21 (lega72).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice