Crveni USB 2.0

poruka: 4
|
čitano: 942
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crveni USB 2.0

Imam 2 usb porta na monitoru, jedan je crni (obicni 2.0) a drugi je crveni, SLIKA. Taj crveni je tzv. aktivni port koji ima veci power output i dobar je za punjenje mobitela i ostalih stvari. Zanima me dali netko zna konkretne specifikacije tog porta, koliko volti i ampera ima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crveni USB 2.0

Moze biti bilo koje specifikacije od usb 1.x do usb 3.x, daj tocan naziv monitora pa se nadje u specifikaciji. Inace crveni i zuti port se ne iskljucuje dok monitor ode u standby mode ili sleep mode tako da nastavlja puniti, usb 1.x je oznacen bijelom, usb 2.x crnim usb 3.x plavim bojom, a ovi specijalni portovi sa zutom ili crvenom bojom nisu usb specifikacije nego vise kao dodaci, a specifikacije mogu varirati tako da je najbolje u manualu pogledat.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crveni USB 2.0

Ima 2 usb 2.0 porta ali je jedan crven i ima tzv fast charge, nista vise nije objasnjeno. Znam sta boje predstavljaju ali nista ne mogu naci konkretno za crveni. Monitor je AOC G2460PF

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crveni USB 2.0

Neznam koji mob imas, ja na svojem mogu vidjeti kojom strujom mi puni mob dok je prikljucen na usb, a imam i uredaj koji mjeri to. Ako imas mtk procesor instaliras mtk tools i tamo imas pod power charger battery status koji kaze sa koliko puno mob. Imas isto tako za snapdragon enginer mode na trg play.

 

Edit: sad pogledao product sheet i pise ti 4x usb 2.0, imas jos dva usb na tom monitoru.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 8:32 (Patrick_cro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice