Hardware id promjena

poruka: 10
|
čitano: 2.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Hardware id promjena

Pozdrav, imam problem na csgo, dobio sam permanent bann ni kriv ni duzan, i sad mi preostaje ili da kupim novi pc (nema sanse) ili da nekako promijenim hardware id u potpunosti, uspio sam promijeniti ip i volume id, medjutim to nije dovoljno.

 

Sad me zanima, ako ubacim hard disk iz svog drugog kompa, bootam nove windowse i s tim da vec imam novi ip spreman za koristenje i novi volume id, dali ce to biti dosta da me ne skuze? hvala na pomoci unaprijed :)

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Hardware id promjena

lol :>

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hardware id promjena
csgoplayer kaže...

Pozdrav, imam problem na csgo, dobio sam permanent bann ni kriv ni duzan, i sad mi preostaje ili da kupim novi pc (nema sanse) ili da nekako promijenim hardware id u potpunosti, uspio sam promijeniti ip i volume id, medjutim to nije dovoljno.

 

Sad me zanima, ako ubacim hard disk iz svog drugog kompa, bootam nove windowse i s tim da vec imam novi ip spreman za koristenje i novi volume id, dali ce to biti dosta da me ne skuze? hvala na pomoci unaprijed :)

 

Moj savjet ti je da ne "cheataš" u online igrama, likovi kao ti su razlog zašto su mnoge online igre propale.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hardware id promjena

nije bio cheating, nego me valve bannao radi tog sto sam kupovao, boostao i prodavao accounte, kupim za 10e prodam za 40-50e ovisno o ranku, nisam haxao u 11 godina online igranja, pocevsi od cod1 pa sve do danas tako da...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hardware id promjena
csgoplayer kaže...

nije bio cheating, nego me valve bannao radi tog sto sam kupovao, boostao i prodavao accounte, kupim za 10e prodam za 40-50e ovisno o ranku, nisam haxao u 11 godina online igranja, pocevsi od cod1 pa sve do danas tako da...

Ban je ban i steam ga ne dijeli šakom i kapom nevinim ljudima. Varao si bilo u igri bilo na Steamu što je kažnjivo banom. Napravi fresh start. Kreiraj novi account i nek ti ovo bude lekcija da ne varaš i pokušavaš zaradit na taj način...nema lake zarade nigdje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hardware id promjena

zacudio bi se koliko je spremno dat pare za igru :) gle jbg meni ne treba opaska od tvoje strane jer nisam mulac od 11 godina zeljan dokazivanja u online gamingu, ali realno zasto nebi iskoristio naivni djecji mozak? dodje isto ko sa igrackama... must have :D

11 godina
neaktivan
offline
Hardware id promjena

isprike za optužbe, iako ni to nije baš moralno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hardware id promjena

bump bump trebam pomoc 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hardware id promjena
csgoplayer kaže...

bump bump trebam pomoc 

Promjeni mac adresu u routeru, skini neki ip changer etc....

11 godina
online
Hardware id promjena

ako si dobio vac ban nema povratka nikakvog, ali ti na tom acc opet mozes igrat neke igre, samo nemozes od valvea...i ako si dobio vac ban na csgo onda nije radi preprodaje ili ceg vec nego jer si varao u igri, a da si preprodavao bi ti blokirali cijeli acc i nebi imao vise pristup njemu, zato nemoj muljati bzvz 

 

 

i kakve veze ima kupnja novog PC-a sa tvojim steam acc, steam acc ima jedinstveni br i on je ne promjenjiv niti mozes ista napraviti u vezi toga

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 23:42 (dennocro).
Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice