Najdraži komad tehnike

poruka: 40
|
čitano: 10.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Pa evo, tko hoće neka izvoli, i napiše i opiše svoj najdraži komad tehnike.

Trenutno moj najdraži komad tehnike je moj mobitel, Nokia N97, jer naravno pomoću nje provodim vie od pola vremena na BOL-u i njegovu forumu, te mi služi kao glazbeni svirač, mada bi volio neki posebni glazeni svirać (razišljam o iPod Classicu jer je po meni najkorisniji u dotičnoj kategoriji )

I'm soo SERIAL
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Najdraži komad tehnike

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
77 0 hvala 39
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraži komad tehnike
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Care!! ovo ide u arhivu hahah

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Miš stalno ga držim. Belji se

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraži komad tehnike
Jebasu123 kaže...
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Care!! ovo ide u arhivu hahah

Svakako. :D

I'm soo SERIAL
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Moj najdraži komad opreme je moj aspire 5741G na kojem mi je mail, net, bug :D, kontakti... ma sve... čuvam ga i pazim k'o oko u glavi :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Najdraži komad tehnike

sad trenutno moje plantronics 377 gaming slusalice

 

 

odlicne su mi,imam ih na glavi bez obzira slusam nes ili ne,jednostavno mi pase kad ih imam na glavi :D

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Lollik91][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean1/pc/Lollik91.png[/img][/url]
14 godina
offline
RE: Najdraži komad tehnike

moje hi-fi komponente,od njih mi je najdraže yamaha pojačalo

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
offline
Najdraži komad tehnike

Definitivno volanček  Logitech G25.

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najdraži komad tehnike

Meni je najdraži Nytro Box NB- 4001 T USB, verzija sa loopom, jer je on najjeftinij komad tehnike u mojoj sobi, pa da se ne osjeća manje vrijednim

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Moj samsung corby...................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢)...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najdraži komad tehnike

Zar nema vec ovakva tema?

 

Ako cemo u tom stilu.

 

Uvijek su mi gore, miluju me po glavi, volim da ih ljubim, pogadjate -blizanke? Da.

Veoma su stidne, pa su uvijek rumene, vole da se ljube, cesto me griju jer se obicno od njihova rada ugrijem. Govore mi naljepse stvari i spojene su na moj najdrazi izlaz.

 

Steelseries Siberia Red sa Sound Blaster-om.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Najdraži komad tehnike

890GX Ex3... Prva ploča koja me oduševila nakon AX78...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Hm... PlayStation 3 Cool

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraži komad tehnike
kućno kino uz 127 cm plazmu...:)
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
13 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Play Station 3, Logitech G35 i naravno neponovljivi - MX 518

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike
Moje kućno Lg HT 902TB obožavam kad dođu frendovi pogledat film (horor) kad malo pojačam pa kad se gaće zatresu!
xxx
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraži komad tehnike
Naravno uz mobitel, tu je Playstation 3 60gb uz fullHD lcd TV od 42'', mada je trenutno u kvaru (PS3), sumljam da cu lecu morat mjenjat, sto mi je unistilo prosli tjedan kada sam sazno to (cistio sam lecu, al nije pomoglo nista) :(
I'm soo SERIAL
14 godina
odjavljen
offline
Najdraži komad tehnike

evo je

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 20:38 (Weky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najdraži komad tehnike

Moj TV (tj. naš obiteljski xD): LG 42LE5500

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najdraži komad tehnike
http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Najdraži komad tehnike
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

CAREEE!!!! Belji seNamigiva

 

al ne moj al ne moj
xDDD
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 21:04 (danfa123).
14 godina
protjeran
offline
RE: Najdraži komad tehnike
Batista kaže...

Šta si kupio dva primjerka da u jednu samo gledaš i da se diviš? Cool

14 godina
neaktivan
offline
Najdraži komad tehnike

Hm... aj pokusat cu i ja u stilu zagonetke
Na njoj se klizim, ona se trosi s vremena na vrijeme, stalno mi je ruka na njoj...
To je moja sweex metalna podloga za mis :D

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraži komad tehnike
Damire ko je car? @danfa
I'm soo SERIAL
14 godina
protjeran
offline
RE: Najdraži komad tehnike
ManBearPig kaže...
Damire ko je car? @danfa

skank

xDDD
15 godina
offline
Najdraži komad tehnike

Trenutno plasma Panasonic TX-P42U20E na kojoj je čisti užitak gledati HD filmove.

Slika je vrhunska, fullHD avatar  je čista perverzija, to stvarno triba doživit.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najdraži komad tehnike

Definitivno LLoyd's gramofon kojeg je stari kupio '77 u Amerikas.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Najdraži komad tehnike

Moj novi HTC hero  Belji se

How yes no.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najdraži komad tehnike
Luka P. kaže...
Batista kaže...

Šta si kupio dva primjerka da u jednu samo gledaš i da se diviš? Cool

Nego, para na bacanje... A di si bas mene pronasel u tolko forumasa... :/

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice