Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.456.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Brate, nisam mu ja nasao tipkovnicu i rekao: "kupi je!".

 

Vec sam odgovorio u poticajnom stilu, kao da bih je uzeo i sam sebi i ciao, jer nije mu zadnja što će imati.

Osobno imam g610 brown koja je tocno duplo skuplja, pa ako moze proci jeftinije nek prodje, jer sumnjam da je baš moja duplo bolja tj. taj cherry switch.

 

Mislim da je forumaš njegovog iskustva sigurno puno bolje proučio stvar koju kupuje od ikoga od nas tu koji pametujemo.

 

edit: prepravljen post jer sam bio na mobu.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 18:57 (metallic).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Backdraft kaže...

O cherry mx switchevima priča čovjek sa razer blackwidow tipkovnicama koje veze s cherry mx nemaju, prešli su na kalih (knock-off) nakon prve generacije blackwidowica koje su bile brutalne (imale su cherry mx blue) samo da smanje troškove i povećaju profit. 

Da, i? Jesi probao razer green switcheve? Ja sam probao i razer green i blue i osjecaj mi je prakticki isti. Ima finih detaljnih usporedbi na YT, ali i provjerenim hardware stranicama i svi se slazu da su vrlo vjerno kopirali MX blue. Nisu ti to samo kineski kailh switchevi, stavili su zlatne konektore da produlje vijek trajanja i jos neke stvari kojih se ne sjecam, niti mi se neda traziti, nego se sam malo informiraj. Build quality je isti, barem u mom slucaju, ista ko prvog dana nakon skoro 4g. Ne mjesaj razer green sa npr. kailh koje Zalman stavlja u neke svoje tipkovnice.

 

Backdraft

TK tipkovnice su uglavnom skuplje od onih sa numerickim dijelom, cisto informativno.

 

Sve u svemu, akcija u Linksu je cist oke za HR trziste meh. tipkovnicama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 19:28 (The_Fichek).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Backdraft je često nervozan i negativan kad je tema o tipkovnicama(periferija), zapamtio sam.

 

Mislim..... volio bih ja da svi imamo za Das keyboard po izboru, ali niti onda ne bismo svi uzeli baš istu tipkovnicu sa istim prekidačem.

 

Bitno da izbor postoji i da sebi priuštimo slobodu u biranju i slobodu pogreške u najgorem slučaju.

 

Različiti smo i različito osjećamo materiju i svi raspoređujemo svoj novac po svojoj volji.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, imam Blackwidow i to dvije. To što imam BW ne znači da nisam probao druge switcheve i posjedovao druge tipkovnice. Imao sam I BW sa Cherry Blue, i to BF3 Limited edition. Koliko god mi bila draga ta tipkovnica nije ni sjena BW X Chroma po kvaliteti izrade i osjećaju kod tipkanja. Razer Green (bez obzira je li Kailh ili Greetech) ima kraću aktuaciju od bilo kojeg drugog MX Blue Klona i uz to ima izraženiji tactile bump i za ljude koje traže bržu i taktilniju tipkovnicu je Razer Green bolji izbor (uz to Razerovi switchevi su rateani na 80 milijuna aktuacija nasprem Cherryevih 50). Tko voli full gladak a taktilan switch ima Gateron, tko želi straight-up klon Cherrya ima Kailh a tko želi stvarno hardcore aktuacije i glasni klik ima Outemu.

 

Cherry je po mom mišljenu izgubio ikakvu težinu te važnost kao brand. Čak i najzagriženiji fanovi su prešli na Gateron jer su glađi i imaju uže tolerancije kod izrade i to po nižoj cijeni. Proizvođači se isto polako miču od Cherrya, ili rade svoje switcheve ili kupuju klonove jer to više nije riskantno kako je bilo prije par godina. Cherry je bio big deal ali sada valjda svaki proizvođač radi dobre switcheve. Nema više onoga da na jednoj tipkovnici svaki drugi switch ima malo drugačiji feeling, sada svi rade sa dobrom kontrolom kvalitete i koji god brand uzmeš ne možeš se zajebat.

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sjeća li se itko kakvi su bili popusti na monitore prošli black friday? Islplati li se čekati još mjesec dana za kupovinu monitora od nekih 200€?

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i mene to zanima...baš planiram uzet neki

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Moze mala pomoc vezana za ovu Links akciju.

Htio bi kupiti tipkovnica Tt eSports Poseidon sa ovog linka (KLIK) ali nema te opcije (stavi u kosaru), da li da onda idem na ovaj link pa "stavi u kosaru" i onda ce mi naplatiti po toj vikend akciji ili kako?

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Moze mala pomoc vezana za ovu Links akciju.

Htio bi kupiti tipkovnica Tt eSports Poseidon sa ovog linka (KLIK) ali nema te opcije (stavi u kosaru), da li da onda idem na ovaj link pa "stavi u kosaru" i onda ce mi naplatiti po toj vikend akciji ili kako?

 To bi automatski na shopu trebalo pisati, barem je tako bilo prošli vikend. Očito imaju nekakav bug u sustavu, screenshotaj stranicu i pošalji mail podršci.

12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kad kupujete na black friday kako funkcioniraju posiljke na carini?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 21:15 (monsieur).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

LeskiRM Hvala na ovome! Nisam naručio, al tražim takav popust na kojem će neke takve stolice biti oko 1000kn.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
monsieur kaže...

Kad kupujete na black friday kako funkcioniraju posiljke na carini?

 Na što misliš?

Ako misliš na kašnjenje pošiljaka iz Kine, da dogodit će se.

 

Ako misliš na zaračunavanje PDV-a, isto ko i prije, mislim da ne propuštaju više zato jer ima više paketa.

 

A ako ne znaš na što se računa PDV, na pošiljke izvan EU koje su (sa poštarinom) bile skuplje od 23Eura.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mislim da bolju stolicu do 1500kn neces nac, ili Markus ili taj ak racing na snizenju. Arozzi i speedlink nisu vrijedni spomena
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
monsieur kaže...

Kad kupujete na black friday kako funkcioniraju posiljke na carini?

 Ako misliš na zaračunavanje PDV-a, isto ko i prije, mislim da ne propuštaju više zato jer ima više paketa.

 

A ako ne znaš na što se računa PDV, na pošiljke izvan EU koje su (sa poštarinom) bile skuplje od 23Eura.

 To me i zanimalo. Znaci onda preostaje samo .de. 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozz.

Jel ovo dobar deal? http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/intel-i5-4440-8gb-ddr3-crucial-balistix-sport-1tb-hdd-corsair-vx450-oglas-23596745

I koliko je bolje, jače od moje Intel konfe? Svoju grafu zadržati a 5770 ubacit sa mojim i3 i prodati... Zadržao bih i svoje napajanje jer ima još preko 2 god garu...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeskiRM kaže...
Mislim da bolju stolicu do 1500kn neces nac, ili Markus ili taj ak racing na snizenju. Arozzi i speedlink nisu vrijedni spomena

 Speedlink sam gledao. Kaj, nisu ni blizu ovima po kvaliteti?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Iskreno, mislim da su dx racer i akracing stepenicu vise od ostalih. A toliko i kostaju.
Nisam sjedio u Speedlinku ali sam probao Arozzi i AkRacing.
Ako gledas nesto do 1500kn onda gledaj Markus stolicu iz Ikea-e, nema gaming izgled al je udobna.
Steta kaj nisi uzeo ovu AkRacing, za 1500kn je to no brainer jos i dostavu dali djabe. Rasprodalo se u sat vremena
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeskiRM kaže...
Iskreno, mislim da su dx racer i akracing stepenicu vise od ostalih. A toliko i kostaju.
Nisam sjedio u Speedlinku ali sam probao Arozzi i AkRacing.
Ako gledas nesto do 1500kn onda gledaj Markus stolicu iz Ikea-e, nema gaming izgled al je udobna.
Steta kaj nisi uzeo ovu AkRacing, za 1500kn je to no brainer jos i dostavu dali djabe. Rasprodalo se u sat vremena

 Ma pitanje je kolko ih je bilo opce na lageru, to su marketinski trikovi.

Ljudi moji kolko spama u glavnoj temi to vise nema smisla. Ajd da dojde neko s tjedan dana staza na forumu pa spama, al svaki put ovi stari konji spamaju i naravno "trzaju" ljude koji misle da je mozda neka dobra ponuda.

 

Vinchix#2942
11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nicky.sl ocito je stavio krivu sliku, na mailu je rekao da je imao MSI GTX1050Ti 4GT OC koja je krepala i kao zamjenu je dobio gaming verziju jer vise nisu imali ovu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel ja ovo dobro shvaćam?? http://vipbusinesslaptop.com/

Izgleda dobro... Cijene u eurima što bi značilo da nema PDV-a i carine... Ekipa, čeka se vaša presuda...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...

Jel ja ovo dobro shvaćam?? http://vipbusinesslaptop.com/

Izgleda dobro... Cijene u eurima što bi značilo da nema PDV-a i carine... Ekipa, čeka se vaša presuda...

 dajte upalite mozak

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel stvarno misliš da za 120€ kupiš laptop koji vrijedi 1.700€? bez obzira što su refurbished.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Isti k ko i ovo, gotovo identične stranice http://cumpuerstore.com/

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 17:43 (kbenzema).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato sam i stavio u P&O... Pa ako su varalice, ako je netko opelješen, da nije prijavio policiji u svojoj državi?? I likovi i dalje "operiraju"..?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

super mi je kako povećavanje RAM-a,SSD-a i garancije nema apsolutno nikakovg utjecaja na cijenu 

 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...

Zato sam i stavio u P&O... Pa ako su varalice, ako je netko opelješen, da nije prijavio policiji u svojoj državi?? I likovi i dalje "operiraju"..?

 Stanica postoji tek 2 tjedna. Da je netko i prijavio sigurno ju nebi uklonili u tako kratkom vremenu.

 

 

A ako netko misli da su takve stranice legit, tome mozak služi samo da popuni prazninu između ušiju.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

prvo bi htio ovdje pitati vas koji to pratite,prije nego što stavim u temu za ponude.

 

Jel ovo dobra ponuda? Salju i u hrv za 16eur. Radi se o 1080 ROG ASUS https://www.computeruniverse.net/products/90661271/asus-geforce-gtx1080-advanced-rog-strix-gtx1080-a8g-gaming.asp

 

Mislite da bi za Black friday mogla još dolje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mogla bi jos 20€

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
izvone kaže...

prvo bi htio ovdje pitati vas koji to pratite,prije nego što stavim u temu za ponude.

 

Jel ovo dobra ponuda? Salju i u hrv za 16eur. Radi se o 1080 ROG ASUS https://www.computeruniverse.net/products/90661271/asus-geforce-gtx1080-advanced-rog-strix-gtx1080-a8g-gaming.asp

 

Mislite da bi za Black friday mogla još dolje?

 Ne za tu paru ide 1080Ti.

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za koju paru?? Ja ispod 700e ne vidim ni jednu Ti,a ova je bila 540 (sad je cijena 615,bio je one day deal).Kako god ,nema Ti ni blizu ni jednoj spomenutoj cijeni.

 

Na kraju nije bio neki deal,bilo je i jeftinijih na kojima se sa OC dostigne snaga ove. My bad! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ne znam di drugdje da pitam, pa cu ovdje pitati koja je ok cijena za moju graficku da ju prodam (osim onih 10k+ egzibicije)?

msi 380 4gb

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice